@MrPawlo112: przetestuj w środku nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) piątek wieczór i weekendy to akurat szczyt internetowy jakby co. jak masz modem huawei to mozesz pokombinować z wymuszaniem pasm i przyspieszyć internet.
  • Odpowiedz
#orange #fotowoltaika #pge #tauron

Niby człowiek wiedział, ale trochę się łudził...
Minął czas starych zasad, wpadłem w nowe, ale Orange złapało mnie na ofertę rozliczenia ilościowego (1 do 1) w zamian za opłatę 45 zł.
Niedawno orange zapomniał mnie poinformować, że zmienił tą opłatę na 100zł.

Dzwoniłem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukglo86: jak sk*li nie lubię to chyba jednak Play i plan mini. Z nimi jest ten problem że dopóki wszystko działa to działa, ale spróbuj zgłosić problem to mają wszystko w dupie na wszystkich szczeblach.
  • Odpowiedz
Tego jeszcze nie grali w #orange
Chcę sobie doładować telefon, loguje się mailem i mam autoryzację na inny numer telefonu niż mam. Po zalogowaniu na numer telefonu pokazuje mi mój email na który się loguje więc chyba jest ok.
Jeszcze dzwonić do nich na infolinię...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinoski: to nie Neostrada, gdzie prędkość z umowy była teoretyczna i na ogół nieosiągalna. W światłowodzie, jeśli masz w umowie 1Gbps, to tyle będziesz miał, ale uwaga: do węzła operatora. A to, jakie z tego węzła operator ma wyjście dalej i jak jest routowane, to jest zupełnie inny temat i już nie taki prosty do rozstrzygnięcia, że Orange to jest zły, a Play dobry (albo na odwrót).

Natomiast jeszcze innym
  • Odpowiedz
Potrzebuję maks 1 GB internetu miesięcznie (tylko na nawigację) po EU, ważność konta miesiąc. Co polecicie?

Mam aktualnie Plusa, ale doładowanie za 5 zł przedłuża ważność konta chyba o 5 dni, co jest w ogóle dramatem.

#plus #play #orange #tmobile #mobilevikings #nju
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange Hej ktoś podpisywał umowę na firmę i nie założyli przyłacza w terminie? U mnie 8 miesięcy temu miał być internet i nima. Da się jakieś kary umowne od nich wyciągnąć? Albo przynajmiej rozwiązać umowę?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: Nie no zmieniają tylko terminy techników. Założyłem bo czekałem prywatnie 6 miesiecy i jako firma powiedzieli, że na bank założą w max 3 miesiace no i czekam jak głupi... Muszę coś z tym zrobić albo im kary umowne jakieś wyszukać albo rozwiazać z nimi za porozumieniem stron. Ewentualnie narobić kosztów i do sądu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ja_tutaJ: Dokłądnie. Pisałem do cppc.gov.pl to mi napisali, że kasę firma dostała za położenie a nie za dostęp do usługi :P No i linia nie jest dokończona. Mieli skończyć w grudniu i oczywiście nie skończyli.
  • Odpowiedz
Czy orientuje się ktoś jaka jest obecnie najtańsza opcja na dodatkowy pakiet Internetu w UE na esim? Korzystam z nju na kartę 20GB i ten pakiet bardzo szybko wykorzystuje - mam też dodatkowy bonus ale bez Internetu w UE. Widzę, że jest dodatkowy pakiet za 9 zł który mógłbym wykupić ale tam tylko trochę ponad 2gb do wykorzystania za granicą. Jest to dla mnie za mało na kilka dni. Potrzebowałbym tak 5-6.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@telemach20 z tym, że w moim przypadku musi być eSIM bo mam iPhone (bez dwóch wejść na kartę). Ale widzę, że oferta subskrypcji wygląda bardzo znośnie na jeden miesiąc (15 zł na start i w tym 10gb do UE)
  • Odpowiedz
Czy da się jakoś znaleźć tańszy internet? Przeprowadziłem się, w bloku jest Orange, a po Wi-Fi widzę, że dostępny jest także Play. Jednak 70 zł za 300 MB to przesada. #swiatlowod #orange #play
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hamak98: Jeśli masz teraz podpięte usługi z Orange, to tak będzie. Sprawdź numery innych mieszkań, jak nju tam dostarcza, to znaczy, że musisz w Orange wypowiedzieć i dopiero po końcu umowy zamówić nju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potrzebuję w dwóch domach i w rodzinie zrobić porządek z abonamentami i sieciami #gsm
Sprawa wygląda tak, że smart devices mają z 10 kart sim, dodatkowo na dwóch domach mamy 4 routery.
Jak do tego podejść? Wziąć coś w stylu abonamentu gdzie są karty sim internetowe? Dodatkowo komplikuje fakt, ze jeden dom w Wawie (wiec moze byc swiatlowod) a drugi na zadupiu ale ze wzgledu na home office potrzebuje szybki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konczy mi sie niedlugo abonament na firme, czy ktos wie czy jest szansa w Orange wynegocjowac lepsze warunki niz 55 zl netto miesiecznie? Nie potrzebne mi cuda internety EU itp xD
#orange
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie dla FTTH jako użytkownik indywidualny dostanę jeszcze adres publiczny? Uprzedzam pytanie - może być to adres dynamiczny.

Play powiedział, że jako mały robaczek mogę spadać na drzewo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#internet #netia #play #vectra #orange #swiatlowod
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sing: jeżeli 300 Mb/s Ci starczy to zobacz nju światłowód. To jest dokładnie to samo co Orange Światłowód, tylko jest router bez naklejki Orange (jest normalnie publiczny, zmienny IP), za sporo mniejszą cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet panel konfiguracyjny routera jest obrandowany Orange, bo nie chciało im się zmieniać XD
  • Odpowiedz
@sing: Tak, przy łączu Play/PŚO będzie ONT.

jeżeli 300 Mb/s Ci starczy to zobacz nju światłowód. To jest dokładnie to samo co Orange Światłowód,


@tomek123456789: nju nie jest dostępne na łączach innych operatorów (a taki przypadek jest u OPa)
  • Odpowiedz