Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@GloomySunday: a to prawda, ze nie moze byc cytrynowy?
@marcellz: jeśli miałby dodatek jakiegoś kwasu to nie, ale w płynach do mycia naczyń są zazwyczaj sztuczne "aromaty" więc nie ma to znaczenia.
- 0
- 1
@Megasuper: może takie soczewki ?https://sireneeyewear.com/fotochromy/
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Megasuper: przeciez mozna mieć przeciwsłoneczne korekcyjne xD
@prlw123: Czyli co, bo ja nie w temacie? Refleksy to jakaś fryzura.
- 1
@MirekCordi: no bierz z antyrefleksem, to tak na prawdę kilka warstw utwardzających i przeciw refleksom czasem w tym jest filtr UV ale nie zawsze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@malicious_murder: bo za 200 kupisz markowe okulary dobrej jakości, choć na pewno nie ray-bany, a za 50zł plastikowe chińczyki z podstawowymi filtrami ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@malicious_murder: 150-200 zależy jakie oprawki i jakie szkła.
Moje tommy hillfinger z fajnymi szkłami ok 700 pln
Moje tommy hillfinger z fajnymi szkłami ok 700 pln
Co myślicie o tych okularach? Coś zamiast nich do powiedzmy 60zł?
https://allegro.pl/oferta/okulary-pelne-lustro-nerdy-uv-400-przeciwsloneczne-7856573444#productReview
#okulary
https://allegro.pl/oferta/okulary-pelne-lustro-nerdy-uv-400-przeciwsloneczne-7856573444#productReview
#okulary
chce kupic #okulary polaryzacyjne z neta bo w sklepach sa 10x wyzsze ceny tylko nie wiem jak obliczyc zeby byla dobra szerokosc. jest jakis wyznacznik?
Mirki jakie okulary wybrać, Nakamura czy Kenchi? Dodam że Nakamura dwa razy droższe od Kenchi.
#okularyboners #okulary #modameska #pytanie
#okularyboners #okulary #modameska #pytanie
konto usunięte via iOS
- 1
@AxlRose: bukkake
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
O co chodzi w tym haśle reklamowym niby? Z jaką moją mocą?
#pytanie #kiciochpyta #okulary #cieakwostki #reklama
#pytanie #kiciochpyta #okulary #cieakwostki #reklama
źródło: comment_Z6FVhaT1l31hILjs83fFAzcXDVkNwvGj.jpg
Pobierz- 0
@GloomySunday jaka mocą?
@Bunch: nadprzyrodzoną.
#optyka #optyk #okulary #okulista
Witam szanownych wykopowiczów. Mam pytanie z kategorii #januszebiznesu - posiadam w pracy prywatny program medyczny na który przysługuje mi £105 na zakupy u optyka. Nie mam żadnej stwierdzonej wady wzroku, ale w bardzo jasnych warunkach strasznie męczą mnie męty (bad pixele na oczach). W związku z tym przy jeździe autem muszę mieć okulary z wysoką polaryzacją. Moje pytanie:
Witam szanownych wykopowiczów. Mam pytanie z kategorii #januszebiznesu - posiadam w pracy prywatny program medyczny na który przysługuje mi £105 na zakupy u optyka. Nie mam żadnej stwierdzonej wady wzroku, ale w bardzo jasnych warunkach strasznie męczą mnie męty (bad pixele na oczach). W związku z tym przy jeździe autem muszę mieć okulary z wysoką polaryzacją. Moje pytanie:
- 0
@GloomySunday w takim razie może jest jakieś Januszowe obejście przy badaniu wzroku na jakąś delikatna wadę żeby dostać receptę?
@trayman: jeśli chodzi o Polskę, to receptę (a w zasadzie po prostu informację o mocach i ewentualnie zaświadczenie o potrzebie korzystania z okularów) otrzymasz tylko w przypadku pojawienia się potrzeby korekcji wzroku. Jest duża szansa, że nawet jeśli czujesz że "widzisz dobrze", to pojawi się jakaś wada i potrzeba noszenia okularów. Rzecz w tym, że zazwyczaj refundacje czy zwroty kosztów okularów bazują nie na samej recepcie a na fakturze /
1528
Znajdź dwie różnice, albo dostaniesz bana

Transparentność - poziom mistrz. Od jakiegoś czasu na Facebooku pojawia mi się reklama drewnianych okularów polskiej firmy, która, jak sama o sobie pisze, "wyróżnia się autorskim wzornictwem (...) i każdy swój produkt opracowuje od początku do końca". Płynąć na fali mody na rzemieślniczą...
z- 226
- #
- #
- #
- 2
@Nerlo: Dzięki myślałem, ze to są do pływania
@BananowyBananowiec też miałem małe wątpliwości ale do pływania nie są takie czarne. Ewentualnie będą do spawania.
#okulary ktoś poleca jakiś sklep gdzie kupie w miarę tanio? Idzie to zrobić przez internet czy raczej ciężko trafić w dobre oprawki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@odczepciesie
Żeby to zrobić tak na zawołanie to spróbuj połączyć palming + mrugnięcie + oddech. Łatwo się tego nauczyć przy dziennym świetle.
Czyli zamknąć mocniej oczy, wsiąść głęboki oddech, przypomnieć sobie czerń i otworzyć oczy. Wszystko w maks trzy sekundy
Żeby to zrobić tak na zawołanie to spróbuj połączyć palming + mrugnięcie + oddech. Łatwo się tego nauczyć przy dziennym świetle.
Czyli zamknąć mocniej oczy, wsiąść głęboki oddech, przypomnieć sobie czerń i otworzyć oczy. Wszystko w maks trzy sekundy
@BlazonedWalls
Można z tym przesadzić. W sensie na wykładach używałem (nadużywałem) tego tricku, żeby widzieć dalej. Mysle, że miało wpływ na moje pogorszenie wzroku
Można z tym przesadzić. W sensie na wykładach używałem (nadużywałem) tego tricku, żeby widzieć dalej. Mysle, że miało wpływ na moje pogorszenie wzroku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@yamnichek_pyesio: te brwi XDD
- 2
kurde mirki czy to już starość i muszę kupić sobie winokle bo jak patrzę w kąkuter to łapię się na tym że mrużę oczy cały czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy to te takie antyrefleksy se muszę ogarnąć czy antyniebieskie światło, weźcie mnie poradźcie bo skończę ze skośnymi oczami przed 30stką
#corobic #pytanie #kiciochpyta #okulary tak trochę #komputery
czy to te takie antyrefleksy se muszę ogarnąć czy antyniebieskie światło, weźcie mnie poradźcie bo skończę ze skośnymi oczami przed 30stką
#corobic #pytanie #kiciochpyta #okulary tak trochę #komputery
@Odczuwam_Dysonans: f.lux ma lepszy odcień :)
@Resuscytacja: ale temperaturę barwową sobie samemu ustawiasz i czy we f.luxsie czy w Windowsie polecam to zrobić "pod siebie" i pod wyświetlacz ;)


















#visionexpress #okulary #okulista #optyk