#pytanie #motoryzacja #oc
Jak to jest gdy samochód stoi nieużywany? Trzeba płacić oc? Czy jest jakiś sposób na obejście tego złodziejskiego przepisu? I co się dzieje gdy ktoś nie opłaca oc przez wiele lat?
Jak to jest gdy samochód stoi nieużywany? Trzeba płacić oc? Czy jest jakiś sposób na obejście tego złodziejskiego przepisu? I co się dzieje gdy ktoś nie opłaca oc przez wiele lat?





















#motoryzacja #samochody
@Czarny_Klakier:
@Jestem_Tutaj:
@fromasz56:
@artur1792:
@mfind:
Dzięki za wszystkie rady, ostatecznie za oc+ac zapłaciłem w Warcie 1080zl, zważywszy na to że nie mam praktycznie zniżek to całkiem dobra cena, bo najtaniej za samo OC płaciłem 700zl.