@gumiorek: Od strony osiedla Wysokiego w strone DH Wanda wyliczająć: Blok który buduje Acatom obok ALDI (swoją drogą z zielonym dachem) dalej budynek który powstaje to Fitness Platinium i jakieś usługi-handel jeszcze w tym samym obiekcie.
  • Odpowiedz
Weekend w NH: Zwiedzamy budynki Kombinatu, pijemy Urocze, uderzamy nad Dłubnię Chcieliście odwiedzić Centrum Administracyjne Kombinatu, czyli słynne budynki S i Z, ale nie mieliście ku temu okazji? Ta właśnie się nadarzyła. 16 października zorganizowany zostanie dzień otwarty, dzięki któremu nie tylko odwiedzicie te budzące ciekawość zabytkowe wnętrza (i schron!), ale zobaczycie jak działają lokalne instytucje. #nowahuta #krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow #nowahuta #nieruchomosci #budownictwo

Urzędnicy prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego najpierw zgodzili się na budowę bloku na niewielkiej działce na osiedlu Kolorowym. Po interwencjach okolicznych mieszkańców prezydent uznał jednak, że tak duży obiekt nie powinien tam powstać.


http://www.dziennikpolski24.pl/region/kronika-krakowska/a/prezydent-wstrzymal-budowe-bloku-na-osiedlu-kolorowym-wideo,10729108/

@TypowyPolskiFaszysta: Ty tam chyba mieszkasz zaraz obok tego budowanego ;)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yourij: Tu coś znalazłem jeszcze:
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/urzednicy-wstrzymali-budowe-na-osiedlu-kolorowym-choc-sami-wczesniej-na-nia-pozwolili/j5s19f

W czym więc leży problem? W tym, że pozwolenie na budowę wydano niezgodnie z prawem. Zgodnie z przepisami, o planowanej inwestycji powinni zostać poinformowani właściciele nieruchomości, na które powstająca inwestycja będzie miała oddziaływanie. Takie osoby powinny być uznane także za stronę w postępowaniu przy wydawaniu pozwolenia.

Tym razem jednak urzędnicy "zapomnieli" o blisko setce osób, które mieszkają w bloku numer 25 na osiedlu Kolorowym.
  • Odpowiedz