Hey monsterhunterowe świry. Jak tam idzie granie? Ja nie potrafię się tym razem zdecydować jaką bronią cisnąć. Jestem pro-wymiataczem gunlance, ale chciałem tym razem usprawnić umiejętności innym orężem. Muszę przyznać, że giant sword z jego umiejętnościami jest niewyobrażalnie zabawny. Mobilność i do tego ogromna siła. Coś pięknego. Do tego klasycznie młotek do sieciowych rozgrywek, bo nie ma nic piękniejszego niż walenie w pusty łeb potwora xD Zauważyłem tylko, że łączenie się do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki #switch jak oceniacie swój zakup? Wpadło mi do głowy że mógłbym sobie kupić i wieczorami przed snem pograć sobie handheld. Przy okazji że matula siedzi w domu to może też by coś pograła. Są jakieś Mario 2d ewentualnie coś podobnego (chodzone w lewo prawo) z niskim progiem wejścia dla osoby starszej? Na ile h rozgrywki jest np Mario Odyssey? Ten ekran w v2 wystarczająco duży jest? Jak oceniacie obsługę
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #switch jak oceniacie swój zakup?


@sunny-d: udanie, 140h w zeldę, ale obecnie mało korzystam

Są jakieś Mario 2d ewentualnie coś podobnego (chodzone w lewo prawo) z niskim progiem wejścia dla osoby
  • Odpowiedz
@sunny-d: U mnie zakup nie wypalił, sprzedałem po 2 miesiącach, grafika sprzed kilku lat, częste spadki fps'ów, gry robione na ilość nie na jakość, brak jakiegokolwiek wsparcia języka polskiego, jedynie broni się tym, że jest przenośny
  • Odpowiedz
Czy Super Mario 3D All Star podrożeje po 31. 03. 2021 skoro ma zniknąć ze sklepów? Nie mam jeszcze Switcha(planuję kupić po premierze SuperSwitch/Pro) ale zastanawiam się czy nie kupić przed końcem miesiąca bo potem pewnie będzie można kupić tylko od prywatnych osób po wyższej cenie.
#nintendo #nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: Szczerze? Trochę tak. Typ ślicznie triggerował i siebie i wszystkich naokoło xDDD A gdy okazało się, że sam ma przerobioną konsolkę, o co rzucał się tu regularnie co tydzień do kogoś, to gniłem ze śmiechu xDDDD piękna to była imba.
  • Odpowiedz
@mr_brOz: @bidbid: ja źle wybrałem adres przesyłki (nowy interfejs schował paczkomat do którego zazwyczaj zamawiam) i... zamówiłem do żabki xD zanim się zorientowałem to okazało się że do punktu wysyłają pocztą polską
  • Odpowiedz
Gdzie zamawiacie preordery na gry żeby przyszły w dniu premiery? Zamówiłem na media markt Monster Hunter Rise i do tej pory mam status zamówienie złożone. Chciałem sobie pograć w weekend jednak pewnie dopiero w poniedziałek będzie u mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#nintendoswitch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrzysiekD: PerfectBlue i HDmarket następnym razem sprawdź. Ja przy Monster Hunterze spróbowałem sklepu amibo.pl i mam powiadomienie w apce Inpostu, że paczka w drodze
  • Odpowiedz
Mordki mam pytanie do osób posiadających gripa od skull&co. Jak u was wygląda wkładanie switcha z gripem do docka ? Serio tak easy czy producent leci w ch** i kłamie? :D Mam gripa od MEO i w nim dock nie czyta mi konsoli mimo tego, że podobno według zapewnień producenta powinien wchodzić luźno

#nintendoswitch
kawaczekoladowa - Mordki mam pytanie do osób posiadających gripa od skull&co. Jak u w...

źródło: comment_1616681702S0CxO5uPNxAKZNqcEPDA3U.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach