Wpis z mikrobloga

Mirasy, jaka szansa, że nowa mocniejsza wersja NSa w tym roku? Jakieś wiarygodniejsze info niż wszędobylskie rumory? Chciałem się trochę zaktywizować fizycznie z ring fitem i pocisnąć w MHRise, ale jak zaraz ma wyjść nowsza mocniejsza wersja to trochę lipa się tak władować na końcówce.

Tak, wiem, że do obu tych gier spokojnie starczy obecna wersja, ale jakoś tak "niesmak by pozostał" jakby za 2-3 miechy nowa edycja weszła.

#switch #nintendoswitch #nintendo
  • 12
@Nuggerath: Wątpię. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji Nvidia woli produkować chipy do kart z serii 30, na których ładnie zarabia a i tak się nie wyrabia, niż poświęcać część wydajności na produkcję dla Nintendo...
Wątpię. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji Nvidia woli produkować chipy do kart z serii 30, na których ładnie zarabia a i tak się nie wyrabia, niż poświęcać część wydajności na produkcję dla Nintendo...


@Bager: To co woli to jedna sprawa, ale są jeszcze umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: Tak, ale nie tylko z Nintendo Nvidia ma umowy. Kolejnym ograniczeniem produkcyjnym może być dostępność pamięci oraz innych podzespołów co przekłada się na dostępność produktu po premierze... i potem mamy kosmiczne ceny jak to jest teraz z kartami graficznymi.
@Nuggerath: O ile jeszcze rok temu takie rozważania wydawały mi się sensowne, tak po zawirowaniach pandemicznych wydaje mi się, że jakikolwiek pomysł na power-up NS (nawet jeśli był planowany) został odstrzelony. Dodatkowo, to przy rewizji 3DS Nintendo też niespecjalnie hucznie coś zapowiadało - raczej z dnia na dzień dali info.
Rok temu miałem rozkminy podobne, ale doszedłem do wniosku, że to bez sensu i nie żałuję - gra mi się kapitalnie
@Nuggerath: Rok temu w kwietniu też miałem podobne rozkminy jak Ty. Bo krążyły plotki o nowym switchu XD No i pytałem tu na tagu czy warto kupować bo jak zaraz ma wyjść nowa konsola to trochę szkoda, że wolałbym poczekać ten rok i kupić nówkę itd.

No i na szczęście jakiś miras mi napisał "rok temu też ludzie zadawali takie pytania, bo co roku są plotki o nowym switchu" i że