Wpis z mikrobloga

@Mengzi: Też aktualnie ogrywam, chociaż przyznam, że nie potrafię się nim zachwycić, i to jako fan rogali. Narracja poza skalą, graficznie świetnie, niby multum możliwości, ale jakoś jest dla mnie mocno wtórny pod względem gameplayu. Bolą mnie ci sami bossowie na koniec każdego etapu. Niby są ich różne modyfikacje, ale to dalej ci sami przeciwnicy. Zwykli przeciwnicy również nie grzeszą różnorodnością, podobnie jak wystrój kolejnych "pokoi". Niemniej jednak jest to, i
@Jednobrewy: tak masz racje, super giera ale jednak areny i przeciwnicy mooocno się nudzą. wydaje mi się też że buildy trzeba trafić i różnią się w ogromny sposób. raz miałem taki build pod karabin że zwykłym atakiem na luzie doszedłem do hadesa. za innym znowu kombinuje i pełna lipa
@epi: Przy tylu próbach u mnie były 3 ucieczki bodajże, przy czym połowa gier przepadła, bo skupiałem się na wypełnianiu swego rodzaju questów niż na przejściu :)
@maorl: Niektóre dary są po prostu lepsze, podobnie ulepszenia Dedala. Co do darów jeszcze to niektóre pasują dobrze tylko do konkretnych broni.