Wstrzymywałem się, broniłem jak tylko mogłem, ale z braku laku zagrałem. O Jezu, jakie to było pyszne. Kompletna gra, warta każdej złotówki. I kuhwa... ta muzyka, epickość w czystej postaci. Polecam każdemu, gra warta zakupu Switcha tylko dla niej.


#nintendo #nintendoswitch #fireemblem
T.....n - Wstrzymywałem się, broniłem jak tylko mogłem, ale z braku laku zagrałem. O ...

źródło: comment_1616671048CL3bN6s5btNRAOdUHhPW0w.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak miałem jakieś dwa lata temu zajawkę na #nintendoswitch, kupiłem parę gierek i było super, natomiast z braku czasu do ogarnięcia dwóch konsol pozostałem na stałe z #xboxone, wtedy One, teraz XS.
No i wiadomo jak to u Nintendo, żeby coś kupić trzeba było coś sprzedać, nie jestem kolekcjonerem gier, tak więc skończyło się na zaliczeniu 4-5 tytułów od Nintendo, przy których bawiłem się wyśmienicie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Ostatnio było -15% od Łowców, tym razem -15% od Peppera na Enebę.
Okazja wymaga wyjścia przez reflink z Peppera, inaczej kod może nie działać:
https://www.pepper.pl/promocje/15-rabatu-na-eneba-ps-us-365-dni-98-zl-ps4-nintendo-switch-online-12-msc-6650-zl-eaplay-12-msc-4-msc-gpu-za-8245-zl-xbox-inne-376303
Cinkito - Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Ostatnio było ...

źródło: comment_1616657638CGg62QfxcwsU877aQZ7KAp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Second Wind to mod do The Legend of Zelda: Breath of the Wild, który dodaje:
- 2 dodatkowe serduszka
- 15 misji pobocznych
- 8 nowych lokacji
- 12 mieczy jednoręcznych
- 10 mieczy
NieR - Second Wind to mod do The Legend of Zelda: Breath of the Wild, który dodaje:
-...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Xatal: Na razie brak wersji na Switch. Jeden z twórców wspomniał, że trzeba będzie poczekać kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito
_______________________________________________

Nie ma dzisiaj nowej promocji na PS Store, w związku z tym jedynie przypomnienie o trwających #ps4 #ps5

PS Store - promocja (10.03 - 25.03) PS4 PS5, m.in. Borderlands, Life is Strange 2, Naruto Trylogia, Overcooked 2, Unravel Yarny i inne:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurde, ale mnie złapało ciśnienie na kupno
#nintendoswitch #nintendo #switch. Chciałbym trochę więcej czasu przy konsoli spędzać z dziewczyną. Mam Xboxa series X ale po przejściu Ryman Legends i Unravel 2 nie trafiłem już żadną inną grą w jej gusta. Dlatego wnioskuję, że najbardziej podobają jej się platformówki, w które można grać w coopie. Sam też mam smaka na Zeldę czy platformówki z Mario. Tylko
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sam sobie odpowiedziałeś co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°), ploty o ,,pro'' są od roku. Chcesz sobie kolejny rok odbierać przyjemność z grania przez głupie ploty? Sam wymienię jak wyjdzie PRO, ale patrząc po rynku RTX;ów i nowych konsol to może i premiera ,,pro'' będzie pod koniec roku, ale realnie kupisz ją w połowie 2022 bo wszystko wkupią boty. Nie dziękuj tylko z---------j do sklepu :D!
  • Odpowiedz
@StormtrUper: najczęściej Mario Party, potem Mario 3D World w coopie, Mario Kart i od kilku dni jeszcze w Trivial Pursuit ale codziennie szukam następnych gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak jestem sam to gram w Mario Odyssey
  • Odpowiedz
Wiecie czego mi brakuje w #ringfitadventure na #nintendoswitch ? Możliwości dokupienia dodatkowego kółka i jakichś minigierek do grania we 2 osoby w coopie lub rywalizacji.
Mogliby tez jakieś DLC do Mario Party wypuścić z minigierkami obsługiwanymi ringfitem. Myślę, że w wielu juz istniejących minigierkach dostosowanie sterowania pod ringfita nie powinno być jakimś wielkim problemem.
Tak to trochę zmarnowany potencjał. Gra którą dostajemy nie jest jakaś wciągająca, kilka minigierek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak to trochę zmarnowany potencjał.


@Tesseract: Nie tylko z rignfitem tak jest. Trochę jakby nintendo się bało/nie chciało tracić kasy.

Sam ringfit według mnie też nie nadzwyczajny jako
  • Odpowiedz
@Tesseract: Tzw. kółko możesz zamówić z Ali, jakość wykonania jak na podróbkę jest spoko, ale co do minigierek prawda. Fajnie byłoby porywalizować sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@OldBull: dokładnie to. Wtedy wkurza jak znajdujesz nowa i nie masz miejsca w ekwipunku (który można powiększać zbierając Koroki i wymieniając je u Hestu)
Zelda jest grą wspaniałą, nie da się jej opowiedzieć, bo praktycznie każdy ma inną ścieżkę, kolejność odkrywania świata itd.
Ja np. co do zasady olewam póki co wątek główny i zajmuje się eksploracja. Odkryłem całą mapę, a teraz staram się zajrzeć w każdy kąt. Jest to
  • Odpowiedz
Robił ktoś kiedyś zakupy na amerykańskim eshopie? wiem, że nie działa PayPal i trzeba mieć kartę z amerykańskim adresem - jest jakiś sposób, żeby to ominąć?
#nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypominając o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania, jeśli nie chcecie tu widzieć moich wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem materiał o grze Gnosia czyli niszowej wariacji gier towarzyskich "Wilkołaki" i "Mafia", przeznaczona dla pojedynczego gracza. Najłatwiej by to określić jako #amongus single player z konkretną fabułą i postaciami, które mają swoją historię. Świetna rzecz,
Antosh - Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypom...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam też. Mocne VNkowe 8 na 1O.
Jedyne do czego bym się przyczepił to z uwagi na proceduralność sesji Amongusowych czasem kłopoty z pacingiem bo np. nie spełniasz wymagania że ty i X musicie być konkretnymi rolami żeby dostać taki czy inny event. Albo w pierwszej rundzie go uśpią bo nikt go nie lubi. Ale historia solidna.
  • Odpowiedz