Pamiętam jak miałem jakieś dwa lata temu zajawkę na #nintendoswitch, kupiłem parę gierek i było super, natomiast z braku czasu do ogarnięcia dwóch konsol pozostałem na stałe z #xboxone, wtedy One, teraz XS.
No i wiadomo jak to u Nintendo, żeby coś kupić trzeba było coś sprzedać, nie jestem kolekcjonerem gier, tak więc skończyło się na zaliczeniu 4-5 tytułów od Nintendo, przy których bawiłem się wyśmienicie.
No i wiadomo jak to u Nintendo, żeby coś kupić trzeba było coś sprzedać, nie jestem kolekcjonerem gier, tak więc skończyło się na zaliczeniu 4-5 tytułów od Nintendo, przy których bawiłem się wyśmienicie.






























#nintendo #nintendoswitch #fireemblem
źródło: comment_1616671048CL3bN6s5btNRAOdUHhPW0w.jpg
Pobierz