Wpis z mikrobloga

Dziś mija 7 lata odkąd Phil Spencer został szefem działu Xbox. Jak oceniasz ten okres?
#gry #xbox #xboxone #xboxseries #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace #konsole #ps4 #ps5 #nintendoswitch #nintendo
Milanello - Dziś mija 7 lata odkąd Phil Spencer został szefem działu Xbox. Jak ocenia...

źródło: comment_1617299156OE6UQcVgDykwglcnE8sT9e.jpg

Pobierz

Jak oceniasz 7 lat władzy w Xboxie przez Spencera?

  • Katastrofa, doprowadzi Xboxa do upadku 8.0% (28)
  • Przeciętnie, miał dobre i złe decyzje 24.7% (86)
  • Rewelacja, Xbox jest dzięki niemu coraz lepszy 67.2% (234)

Oddanych głosów: 348

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: Prawda jest taka, że to on uratował Xbox. Podjął takie decyzje, że mało kto się spodziewał. Nie bał się innowacji podejmować. Kilka przykładów jego zmian: Xbox poszedł w chmure i teraz mamy wszędzie gierki od MS. Zakupił wiele studiów. Stworzył Xbox Game Pass i znalazł nawet partnerów do niego np EA Play. Nie bał się zrobić konsoli mocnej i sprzedawać dopłacając do sprzętu. Stworzył All Access czyli nie masz
  • Odpowiedz
@Milanello Nie wiem czyja to była decyzja, ale moim zdaniem wypuszczanie gier ekskluzywnych na pecety to głupota. Game pass jest dobry dla ludzi z dużą ilością wolnego czasu, bo jak się zacznie kilka gier i nie skończy to mogą bezpowrotnie wylecieć z subskrypcji i wtedy kasa jakby nam przepada. W najnowszej generacji też zbytnio nie ma się czym chwalić - odgrzewany kotlet. Mam PS5 i XSX i gdybym nie zaczął przygody
  • Odpowiedz
@Victoremque: ja ogólnie wole grać na konsoli niż na PC. Leże sobie z padem w ręku i pełen relax wybieram grę do pobrania i za chwile odpalam nie ma żadnych instalatorów o nic nie dbasz. Dobry net mam więc też kilka minut tylko czekania na nową grę. Mam dużo czasu po pracy to XGPU idealnie pasuję, bo max 2 dni na daną grę by przejść. W miesiącu około 17 gier
  • Odpowiedz
@Victoremque: no przecież usługi/gry Xboxa dostępne są na konsolach, komputerach i urządzeniach przenośnych a XGS ma pod sobą 23 studia, których przyszłe produkcje będą kontynuować ten trend.

Po prostu konsola Xbox =/= Xbox, bo dziś to cały ekosystem dostępny także poza rynkiem konsolowym.
  • Odpowiedz
@Poroniec Tak myślałem, że o to Ci chodzi. Brałem pod uwagę samą konsolę i jej rozwój. Dla mnie to akurat duży minus, ale różnie to można interpretować. Skończy się tak, że sama konsola pójdzie niedługo w niepamięć. Na plus to, że kupują różne studia. Na minus, że niektóre gry wychodzą wcześniej na pecety, niż konsole np. microsoft flight simulator.
  • Odpowiedz