#nieprogramowanie #informatyka #freelance

Mirasy, znacie jakieś onlineowe narzędzie do prowadzenia projektu? Pracuję samotnie więc opcje kolaboracji nie są mi potrzebne, a ciągłe przeglądanie maili i chaotyczne notatek z rozmów tel. są mało użyteczne. Za darmo albo do max $5/m-c Mam VPS z liuxem jeśli jakiś selfhost.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quavitor: Szczerze to nie wiem, ja byłem zawsze tylko użytkownikiem, programiści w zespole zawsze stawiali. Wiem że mieliśmy trochę pluginów ale nie pamiętam już jakie, głównie rozszerzające opisy o nowe pola i automatycznie łączące notki w jakieś grupy i podgrupy. ;)

No ale to jak wyżej, podstawowy Redmine ma tyle opcji że na początek warto się zapoznać tylko z tym i ewentualnie później coś poszukać jak będzie brakować.
  • Odpowiedz
Trochę #nieprogramowanie, ale pytałem w tym tagu o tę akademię NSN, o której w ogóle dowiedziałem się z reklamy na wykopie, więc czuję się zobowiązany napisać kilka słów "dla potomnych".

Na początek pozwólcie mi usunąć 200 kg śmierdzącego trola w tym temacie :

Akademia NSN NIE JEST kierowana do osób, które nie mają pojęcia o programowaniu, a kończyły np. Fizykę. Można wpaść w błąd czytając ogłoszenie:
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobre flow dzisiaj miałem. Zacząłem pracę jakoś o 3.

Jak dostałem maila od koleżanki z pracy, zastanawiałem się, czemu nie śpi o tej porze.

Była 8:30, a ja żyłem w przekonaniu, że jest wciąż jakaś 5 rano.

Jak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sHh1337: Bo Python ma prostszą i bardziej elegancką składnię, przez co przyjemniej się w nim pisze. Python jest używany w wielu miejscach poza webdevem, także szersze horyzonty. Tyle przydatnych zmian i funkcji weszło przez ostatnie lata do PHP, a i tak niejednokrotnie uczony jest spaghetti code. W Pythonie jest bardzo ustandaryzowany styl w którym się pisze kod (w skrócie PEP8 i Google Python Style Guide) i absolutna większość kodu się
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach