Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 3
Debugowanie PHP jest jak wróżenie z fusów...
...po kawie rozpuszczalnej.
#heheszki #nieprogramowanie a może jednak #programowanie #php #rotflcopter
...po kawie rozpuszczalnej.
#heheszki #nieprogramowanie a może jednak #programowanie #php #rotflcopter
- 14
@smaleckg: trzeba umieć. #gownoburza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#nieprogramowanie
Zerujcie zmienne po deklaracji Mireczki! Pół godziny szukałem błędu na egzaminie xD
Zerujcie zmienne po deklaracji Mireczki! Pół godziny szukałem błędu na egzaminie xD
komu wrapa? komu? Bo ide je zjesc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #jedzenie #domowe #zagranico #wrapy #jedzenie #pawisooncontent #burczywbrzuchu #nieprogramowanie #gotowanie
#gotujzwykopem #jedzenie #domowe #zagranico #wrapy #jedzenie #pawisooncontent #burczywbrzuchu #nieprogramowanie #gotowanie
źródło: comment_IoHM9ADL4J7WQiP9KST1d1v8AL9FieqZ.jpg
PobierzTrochę #nieprogramowanie, ale pytałem w tym tagu o tę akademię NSN, o której w ogóle dowiedziałem się z reklamy na wykopie, więc czuję się zobowiązany napisać kilka słów "dla potomnych".
Na początek pozwólcie mi usunąć 200 kg śmierdzącego trola w tym temacie :
Akademia NSN NIE JEST kierowana do osób, które nie mają pojęcia o programowaniu, a kończyły np. Fizykę. Można wpaść w błąd czytając ogłoszenie:
Na początek pozwólcie mi usunąć 200 kg śmierdzącego trola w tym temacie :
Akademia NSN NIE JEST kierowana do osób, które nie mają pojęcia o programowaniu, a kończyły np. Fizykę. Można wpaść w błąd czytając ogłoszenie:
- 0
@3mielu: Raczej nie ma szans. Ja ich nie mam, a uważam, że to trochę przegięcie pałki, by udostępniać takie testy innym.
@zerozero7:
Ale target pt: "przeprowadzic test dla xx osob z czego wybierzemy kilka do pracy za niewiele ponad srednia krajowa do robienia rzeczy wartych wiele wiecej" wyrobili...
Ale target pt: "przeprowadzic test dla xx osob z czego wybierzemy kilka do pracy za niewiele ponad srednia krajowa do robienia rzeczy wartych wiele wiecej" wyrobili...
A takie sobie coś popełniłem, to się dzielę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡
źródło: comment_EA65TPvSu5E2wKZX8vS797GLZL7do3YH.jpg
PobierzTo óczucie gdy przeglądasz kod projektu i widzisz TODO sprzed 2 lat swojego autorstwa o treści "tymczasowe obejście" albo "to nie ma prawa iść na produkcje!"
#nieprogramowanie #pracbaza
#nieprogramowanie #pracbaza
@hamster151: a myślałem że tylko u mnie tak jest
Dobre flow dzisiaj miałem. Zacząłem pracę jakoś o 3.
Jak dostałem maila od koleżanki z pracy, zastanawiałem się, czemu nie śpi o tej porze.
Była 8:30, a ja żyłem w przekonaniu, że jest wciąż jakaś 5 rano.
Jak
Jak dostałem maila od koleżanki z pracy, zastanawiałem się, czemu nie śpi o tej porze.
Była 8:30, a ja żyłem w przekonaniu, że jest wciąż jakaś 5 rano.
Jak
Kilka słów wprowadzenia:
Jeff Dean to pracownik google - http://research.google.com/people/jeff/
Zaprojektował i zaimplementował między innymi MapReduce i BigTable. Ogólnie uznany za super wymiatacza - programistę. Zanim była fakty o Norrisie były fakty o Jeffie:
1.
Jeff Dean to pracownik google - http://research.google.com/people/jeff/
Zaprojektował i zaimplementował między innymi MapReduce i BigTable. Ogólnie uznany za super wymiatacza - programistę. Zanim była fakty o Norrisie były fakty o Jeffie:
1.
http://sentimentalversioning.org/ - bo czasem numeracja oprogramowania ma w sobie nutkę romantyzmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#it #nieprogramowanie #humorinformatykow
#it #nieprogramowanie #humorinformatykow
"-Python to chyba najgłupszy język...
-php jest gorszy.
-najgorszy to jest język czeski"
#cytatynieslawnychludzi #nieprogramowanie #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski
-php jest gorszy.
-najgorszy to jest język czeski"
#cytatynieslawnychludzi #nieprogramowanie #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski
konto usunięte via Android
- 0
@noipoptakach: Python byl stworzony na potrzebę systemu operacyjnego Amoeba swoja drogą mam pociąg do systemow i obliczen rozproszonych.
- 0
@noipoptakach: Ja tam z pythonem to się kiedyś na studiach na matmie dyskretnej bawiłem, spoko język był
konto usunięte via Android
- 18
Moja nowa współpracowniczka :)
#nieprogramowanie #humorinformatykow #pracbaza
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Metoda_gumowej_kaczuszki
#nieprogramowanie #humorinformatykow #pracbaza
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Metoda_gumowej_kaczuszki
źródło: comment_E4MyXOZAMrVCNlHivgCGhljFlhnpScnZ.jpg
Pobierz@Caedem: To jak z Pythona na PHP przeszedłeś to chyba gdzieś zły zakręt obrałeś ;) Tak czy siak, powodzenia!
@sHh1337: Bo Python ma prostszą i bardziej elegancką składnię, przez co przyjemniej się w nim pisze. Python jest używany w wielu miejscach poza webdevem, także szersze horyzonty. Tyle przydatnych zmian i funkcji weszło przez ostatnie lata do PHP, a i tak niejednokrotnie uczony jest spaghetti code. W Pythonie jest bardzo ustandaryzowany styl w którym się pisze kod (w skrócie PEP8 i Google Python Style Guide) i absolutna większość kodu się
- 13
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 11
- 7
VIM TO JEST KRÓL EDYTORÓW TAK JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
:wq
#nieprogramowanie #niepopularnaopinia #vim #emacs
:wq
#nieprogramowanie #niepopularnaopinia #vim #emacs
@Quavitor: tylko nano #gownoburzaboners
#pracbaza #nieprogramowanie
Jenkins skończył deploy, migracje się udały, tylko mysql zaczął działać niestabilnie :<
Jenkins skończył deploy, migracje się udały, tylko mysql zaczął działać niestabilnie :<
@pawisoon: a bo to raz sie modliles w dc ? :)

















Mirasy, znacie jakieś onlineowe narzędzie do prowadzenia projektu? Pracuję samotnie więc opcje kolaboracji nie są mi potrzebne, a ciągłe przeglądanie maili i chaotyczne notatek z rozmów tel. są mało użyteczne. Za darmo albo do max $5/m-c Mam VPS z liuxem jeśli jakiś selfhost.
No ale to jak wyżej, podstawowy Redmine ma tyle opcji że na początek warto się zapoznać tylko z tym i ewentualnie później coś poszukać jak będzie brakować.