bezix bezix 28.02.2016, 16:29:28 1 + Hej Mireczki, pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski Jakbyscie sie zachowali, gdyby Wasz #rozowypasek lub #niebieskipasek mial na dysku albumy ze zdjeciami bylych (wspolne foty, wycieczki itd.)? Czy to ja jestem nienormalny, czy to raczej nienormalne zachowanie, jesli jest sie z kims na powaznie?#zwiazki
bezix bezix 28.02.2016, 16:33:45 1 + Ja jak z kims zrywalem, to raczej staralem sie o tej osobie zapomniec
bezix bezix 28.02.2016, 16:45:23 1 + @fazanotdead: nagie foty z ch***m tez bys zaakceptowal, jej pamiatka?
bezix bezix 28.02.2016, 17:09:57 1 + @madry_i_mieciutki: nie i uwazam to za brak szacunku do partnera
bezix bezix 28.02.2016, 18:19:44 0 + @madry_i_mieciutki: hehe, jestem ksiazkowym przykladem nice guya
Jakbyscie sie zachowali, gdyby Wasz #rozowypasek lub #niebieskipasek mial na dysku albumy ze zdjeciami bylych (wspolne foty, wycieczki itd.)? Czy to ja jestem nienormalny, czy to raczej nienormalne zachowanie, jesli jest sie z kims na powaznie?
#zwiazki