@mentari: Coś tam było, ze to haniebna i słaba ekranizacja. Ale nie wiem, sam tego jeszcze nie widziałem, pewnie dlatego, że uwielbiam pierwowzory jak literacki, tak i filmowe. Ale pewnie obejrze.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, po ostatnich zmianach na #netflix zrezygnowałem z niego. Miałem najwyższy plan i płaciłem PayPal.
Po jakimś czasie dostałem maila o treści "witamy ponownie... i konto było znów aktywne. Na 100% to nie moja sprawka, co dziwne sposób doładowania określony jest jako "Play" .
Skorzystałem więc z tego prezentu, po miesiącu anulowalem subskrypcję, a ostatnio sytuacja się powtórzyła i znowu mam najwyższy plan "za darmo" Wiecie może co się dzieje?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonasz123: to ciekawe bo jak ja usunąłem subskrypcję to też mi przyszła wiadomość że witamy ponownie ale zakładałem że to dziecko siostry kliknelo

Pieniądze zas normalnie pobrano z konta
  • Odpowiedz