Mirki i wegierki, chce przygotowaćz dziećmi drobną niespodzianke na Dzien Matki. Nagrałem filmik bez głosu, teraz chce wstawić napisy w chmurkach/dymkach i exportowac na gifa. Jakim programem to zrobię? CHodzi głównie o te napisy w dymkach, obrobke video i export na gifa juz ogarne.
#grafikakomputerowa #napisy #obrobkavideo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@1iostatni Sony Vegas chyba będzie najłatwiejszy. Ewentualnie możesz skorzystać z edytora online na YouTube potem export do gif będzie łatwy bo zrobisz to również online.
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: hurr durr Michnik co tak późno te napisy? ( ͡º ͜ʖ͡º).
A tak serio to dzięki za dobrą robotę, a ta końcówka sezonu jest serio spoko,ale i tak nie ma startu do 2 sezonu.
  • Odpowiedz
Nowe pozycje:
- Arcyoszust / The Wizard of Lies (2017) [+lektor]
- Bałkańska Vendetta / Kill'em All (2017) [+lektor |+napisy]
- Before I Fall (2017) [+napisy]
- LEGO® BATMAN: FILM (2017) [+dubbing |+napisy]
- Moje skarby / Mes trésors (aka Family Heist) (2017) [+lektor]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach