Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Motorola Nexus 6 może wkrótce zniknąć ze sklepów

Zaprezentowany przed rokiem przy współpracy z należącą jeszcze do niedawna do Google firmą Motorola Google Nexus 6 był pierwszym phabletem z rodziny Nexus. Atrakcyjna oferta szybko znalazła uznanie klientów. Jak się jednak okazuje...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, potrzebuję rady. Chcę kupić smartfon, do 800zł, zastanawiam się między Motorolą Moto G3 i Honor 4X. Który lepszy? Czy może polecacie inny?
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motog2015/
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/4x/Honor-4X.html
#telefony #kiciochpyta #motorola #huawei
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motog2015/
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/honor/4x/Honor-4X.html
#telefony #kiciochpyta #motorola #huawei
- 1
@kolorowywiatr: jak pytałem kiedyś o telefon w identycznej cenie to nie było praktycznie innych odpowiedzi niż własnie Moto G3. O tym Honor to pierwszy raz w ogóle słyszę, nie wiedziałem, że są takie telefony :D
edit: w końcu rodzice kupili Motorole i wszystko jest super
edit: w końcu rodzice kupili Motorole i wszystko jest super
- 1
- 0
@czlowiekbutelka: napisz na pw podam Ci numer
- 0
@rybeczka: Zamówiłem już front u majfrenda, w jednym serwisie powiedzieli mi 230, w drugim 300. Do trzeciego nie zadzwoniłem, wszedłem na ali... 24 dolary.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
siemanko, wykopowicze!!
Rozkminiam nad jakimś Smart zegarkiem na święta do 300-450 złociszy w grę wchodzą nowe jak i używane zegarki. Aktualnie w moim rankingu Znalazły się Motorola Moto360 1gen i (o dziwo) Apple iPod Nano 6gen + Pasek Lunatik.
Liczę na waszą pomoc oraz opinie o sikorach mordy!!
#pytanie #zegarki #elektronika #apple #motorola #smartwatch
Rozkminiam nad jakimś Smart zegarkiem na święta do 300-450 złociszy w grę wchodzą nowe jak i używane zegarki. Aktualnie w moim rankingu Znalazły się Motorola Moto360 1gen i (o dziwo) Apple iPod Nano 6gen + Pasek Lunatik.
Liczę na waszą pomoc oraz opinie o sikorach mordy!!
#pytanie #zegarki #elektronika #apple #motorola #smartwatch
- 4
@jakubass: jak bys mial o tysiaka wiekszy budzet to Apple Watch ;)
- 11
Może to brak życia towarzyskiego, może to jednak aspołeczność.
#foreveralone #screenshoot #motorola #tfwnobf
#foreveralone #screenshoot #motorola #tfwnobf
źródło: comment_05RNk5ZIjk27cFbF3TKusGX2zRsvaPSa.jpg
Pobierz@butterfly: my, aspoleczni powinnismy sie jakos zgadywac
- 3
- 1
#motorola #android #motox #motoxplay #motorolamotoxplay #bojowkaandroid
jest w motorola moto x play funkcja ambient display?
http://komorkomania.pl/2569,nexus-6-ambient-display
jest w motorola moto x play funkcja ambient display?
http://komorkomania.pl/2569,nexus-6-ambient-display
- 3
#android #bojowkaandroid
co myślicie o tej #motorola?
na minus to:
- brak czytnika linii papilarnych
- 2GB ramu
coś jeszcze? warto ją brać czy lepiej coś innego?
co myślicie o tej #motorola?
na minus to:
- brak czytnika linii papilarnych
- 2GB ramu
coś jeszcze? warto ją brać czy lepiej coś innego?
źródło: comment_EmsQdTD1y7QvbJowl7taP4mzOSFlvJs7.jpg
Pobierz@q-db: Bierz ale podpowiem ci że da się wyrwać ją 100zł taniej.
Motorole nie mają nakładki także RAMu ci nie zabraknie.
Motorole nie mają nakładki także RAMu ci nie zabraknie.
@LuK1337: w dzisiejszych telefonach to RAM robi największą robotę, a nie procesor. Nie widzę powodu, żeby płacić więcej za telefon z 2GB RAM, gdzie obecnie to minimum. Telefon kupuję na co najmniej dwa lata, a wtedy to pewnie 3GB będzie już trochę mało.
- 1
Mireczki, mam dylemat. Kupić Moto X Play za 1350, czy jednak zaoszczędzić te 700 i kupić Redmi Note 2?
- 1
@Zamilacz: to może mi4c albo zuk z1??
- 2
@Zamilacz Ja w zeszłym tygodniu kupiłem Moto X Play a mój znajomy w tym samym dniu kupił OP X, dzisiaj u niego jakieś ścinki były. Od siebie, Motorolę polecam, bo w tym przedziale cenowym to bestia.
EDIT: A co do wydawania hajsu, musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy potrzebujesz takiego smartfona?
EDIT: A co do wydawania hajsu, musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy potrzebujesz takiego smartfona?
- 1
http://phonesdata.com/files/models/Motorola-DROID-2-158.jpg
Miał ktoś? wygląda niesamowicie :)
Jak mi brakuje klawiatury w qwerty w telefonie :( W ameryce produkują nawet do tej pory ciekawe telefony ze sprzętową qwerty.
#motorola #telefony
Miał ktoś? wygląda niesamowicie :)
Jak mi brakuje klawiatury w qwerty w telefonie :( W ameryce produkują nawet do tej pory ciekawe telefony ze sprzętową qwerty.
#motorola #telefony
@Mageronik ja się dalej nie moge otrząsnąć po utopieniu xperii pro.. żal że prawie wszystkie słuchawki teraz takie same..
- 0
- 1
- 1
- 0
@Rozamunda: w takim razie na programistę inaczej wygląda aplikacja
- 1
- 0
@frikuu: Jest za 500zl w kilku sklepach, wydaje mi sie, ze to dobra cena w stosunku do jakosci. Zastanawiam sie czy jesli wezme go w kolorze bialym to tylny panel "gumowany" nie bedzie lapal kolorow, od spodni, albo jakichs innych zabrudzen :)
@risker: Moto G 2 gen. oprocz wiekszego wyswietlacza z mniejsza ilosciabpx na cal niczym sie nie rozni. A ja nie chce duzego wyswietlacza.
@risker: Moto G 2 gen. oprocz wiekszego wyswietlacza z mniejsza ilosciabpx na cal niczym sie nie rozni. A ja nie chce duzego wyswietlacza.
#eeenj: fakt. wiec skoro opisalem ci plusy moto g 2, to to samo dotyczy moto e :-)
bialy panel niestety potrafi sie pokolorowac od np granatowych kieszeni, ale da sie wyczyscic.
bialy panel niestety potrafi sie pokolorowac od np granatowych kieszeni, ale da sie wyczyscic.
- 1
@WilkEurazjatycki: Iottie easyfelx czy jakos tak, mam, polecam.
- 1
@WilkEurazjatycki: Nie mialem lepszego chwytaka , moze jest drogi, ale wiem, ze juz bedzie mi sluzyl na stałe i nie bede musial sie wkurzac podczas trasy, ze mi telefon drga cały.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























#xiaomi #motorola