@kolorowywiatr: jak pytałem kiedyś o telefon w identycznej cenie to nie było praktycznie innych odpowiedzi niż własnie Moto G3. O tym Honor to pierwszy raz w ogóle słyszę, nie wiedziałem, że są takie telefony :D

edit: w końcu rodzice kupili Motorole i wszystko jest super
  • Odpowiedz
siemanko, wykopowicze!!
Rozkminiam nad jakimś Smart zegarkiem na święta do 300-450 złociszy w grę wchodzą nowe jak i używane zegarki. Aktualnie w moim rankingu Znalazły się Motorola Moto360 1gen i (o dziwo) Apple iPod Nano 6gen + Pasek Lunatik.
Liczę na waszą pomoc oraz opinie o sikorach mordy!!
#pytanie #zegarki #elektronika #apple #motorola #smartwatch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@LuK1337: w dzisiejszych telefonach to RAM robi największą robotę, a nie procesor. Nie widzę powodu, żeby płacić więcej za telefon z 2GB RAM, gdzie obecnie to minimum. Telefon kupuję na co najmniej dwa lata, a wtedy to pewnie 3GB będzie już trochę mało.
  • Odpowiedz
Mireczki, mam dylemat. Kupić Moto X Play za 1350, czy jednak zaoszczędzić te 700 i kupić Redmi Note 2?

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamilacz Ja w zeszłym tygodniu kupiłem Moto X Play a mój znajomy w tym samym dniu kupił OP X, dzisiaj u niego jakieś ścinki były. Od siebie, Motorolę polecam, bo w tym przedziale cenowym to bestia.

EDIT: A co do wydawania hajsu, musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy potrzebujesz takiego smartfona?
  • Odpowiedz
Na wyświetlaczu w mojej Moto G pojawiło się coś jakby odbarwienia. Takie odrobinę ciemniejsze pasy. Jakby podświetlenie było nierowne. Nie wiem jak dokładniej to wytłumaczyć. Co to może być?

#motorola #motog #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieslav: bo za 900zl mozna duzo cos lepdzego wyrwac niz model odswiezony bez rewelacji z 1gb ram? nie powalajacy aparat jak na 13mpx. Co za motka przemaeia to czysty android, optymalizacja, android 6.0 :)
  • Odpowiedz
mirki! Pracował ktoś w Motorola solutions? Będę bardzo wdzięczny za kontakt, bo chciałbym podpytać o aplikację tam. CV trzeba po angielsku i ogólnie w ogłoszeniu wymagają bardzo dobrego angielskiego. ktoś pomoże to zweryfikować?

#motorola #praca #krakow #it
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zastanawiam się nad zakupem telefonu Motorola Moto E LTE. Czy ktoś z Was posiada taki telefon i mógłby coś o nim powiedzieć. Plusy, minusy :)
Pozdrawiam
#telefony #smartfon #motorola
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frikuu: Jest za 500zl w kilku sklepach, wydaje mi sie, ze to dobra cena w stosunku do jakosci. Zastanawiam sie czy jesli wezme go w kolorze bialym to tylny panel "gumowany" nie bedzie lapal kolorow, od spodni, albo jakichs innych zabrudzen :)
@risker: Moto G 2 gen. oprocz wiekszego wyswietlacza z mniejsza ilosciabpx na cal niczym sie nie rozni. A ja nie chce duzego wyswietlacza.
  • Odpowiedz
  • 0
#eeenj: fakt. wiec skoro opisalem ci plusy moto g 2, to to samo dotyczy moto e :-)
bialy panel niestety potrafi sie pokolorowac od np granatowych kieszeni, ale da sie wyczyscic.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach