Wpis z mikrobloga

@qwelukasz: @Lukasz17qr: chłopaki, mogę was prosić o kilka słów jak się sprawuje moto x play, bo domyślam się, że posiadacie, z czego się przesiadaliście, jak wrażenia z użytkowania, czy telefon jest poręczny(ekran 5.5" trochę mnie przeraża :( ), czy polecacie telefon, czy wybralibyście go ponownie? Przymierzam się do zmiany moto g 1st gen na x play
@sskowron: ja z lumia 920 i jestem ogromnie zadowolony. Telefonu nie poużywasz jedną ręką, szczególnie jeśli chodzi o smsy ale mimo to jestem zadowolony. Brakuje mi tylko żyroskopu w nim ale mimo to jestem zadowolony i kupiłbym go ponownie
@sskowron: Ja również zrobiłem przesiadkę z motoroli 2013. Osobiście daje radę pisać smsy jedną ręką ale coś nie trybi mi opcja pisania bez odrywania palca (szczegół do ustawienia). Jeśli będziesz zabezpieczał ekran szkłem hartowanym to miej na uwadze, że krawędzie na motoroli są lekko wklęsłe. Kupiłem szkło Mocolo i nie przylega idealnie z powodu lekko wklęsłego szkła na rogach (tzn. widać wyraźnie, że szkło nie pokyrwa całego ekranu). Nie przeszkadza to