Wpis z mikrobloga

@Adrian77: haha tylko czekam na zalew polecanych chińskich xiaomi ( ͡º ͜ʖ͡º)
mi by było wstyd wyjąć to z kieszeni, ja wierze, że może to jest mocarne jak za swoją cene, możliwe, że nawet nie najgorsze.... ale prosze was, XIAOMI? jak powiedzieć swojemu rózowemu, że sie ma xiaomi ?
@risker: dla siebie, ale tak jak nie kupuje butów AIR które przypominają air maxy tylko kosztują 120, a nie 520 zł tak nie kupuje telefonu za 400zł który przypomina ten za 2400. Z serwisem bieda, wygląd nędzny i na 100% jakościowo podły
@nerana112: obawiam sie, ze nie wiesz o czym piszesz. jesli kupisz na sklepxiaomi.pl to dostajesz 24 mies. gwarancji door2door. serwis na miejscu. wykonanie bez zastrzezen. jakosc? chcialbym, zeby co niektorzy producenci utrzymywali taka jakosc.
a co do wygladu, to dla mnie moze przypominac skrzyzowanie srubokreta z wentylatorem, byleby byl niezawodny i mial odpowiednie parametry.
jak na razie to piszesz w stylu "nie mam go i nigdy nie widzialem na oczy, ale
@risker:
Nie każdy patrzy na przedmioty jak Ty... Samochód też jedyny słuszny to golf bo wytrzymały, tani w eksploatacji, pakowny i osiągi ma nie najgorsze?
Dla mnie liczy sie też estetyka, marka i jakieś bezpieczeństwo określonej jakościo... Xiaomi tego nie daje i długo nie da
vertu


@risker:
nie popadajmy ze skrajnośći w skrajność... 98% ludzi nie ma xiaomi tylko szajsungi, sony,lg, APPLE itp... ale te 2% które je posiadają muszą mieć racje :) to nie przypadek, że 98% społeczeństwa gardzi tym chińskim chłamem ...:)