@bombillawmaterowodawtermosie: moda damska juz dawno oderwala sie od "podobania sie mezczyznom". Za to im bardziej instagramowo i alternatywnie tym lepiej. Dlatego mlode nastolatki, alternatywki sa aseksualne, patykiem bym tego nie tknal. To chyba taki bunt mlodziezowy.
  • Odpowiedz
Dzisiaj wpis o imionach. Chciałem o tym napisać już dawno temu, ale jakoś mi się nie chciało.

Gdy 3 lata temu zapisałem się do organizacji studenckiej, poznałem wiele dziewczyn. Kilkanaście z nich dodałem do znajomych na facebooku. Czasem wchodziłem na fb i przeglądałem profile znajomych i profile ich znajomych. Potrafiłem spędzić pół wieczoru oglądając zdjęcia randomowych dup. Już wtedy rzuciło mi się w oczy to, że bardzo dużo dziewczyn ma imiona
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach