Odnośnie tej propozycji którą zaakceptował @wykop porobiłem sobie dziś 2 godzinki testy, żeby zrobić choinkę gęstą, ładną i taką "o". Poleciłem pracownikom wybrać najlepsze wąsy, dać więcej gałęzi i ogólnie odpicować. No i przeholowałem, bo wyszedł taki czołg, że ledwo potrafię go unieść :D Jednak przed tym filmikiem "jak to jest zrobione" muszę potestować więcej. #mirko #wykop #wykopowachoinka - nowy tag, jak ktoś jest zainteresowany
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@jankotron: jeżeli są od dawna a ja dopiero teraz jedną zauważyłem i nie jest chamska wiec niech sobie będzie, jeżeli ma to. Składka na Rogala za możliwość mirkowania jest ok.

Z resztą AB mi nie działa.
  • Odpowiedz
Mówisz, że na wykop/zakop wpływa wiele czynników ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ta sama osoba której poglądy się nie zmieniły mogłaby wykopać coś zachwalającego Wardęgę a potem wykop na temat słabego humory Wardęgi.


@JakisTamKtosek: Ja też. DLatego twierdzę, że zrobiły to inne osoby.
  • Odpowiedz
Ja też. DLatego twierdzę, że zrobiły to inne osoby.


@kiszczak: Pewnie zrobiły to inne osoby ale te osoby które Wykopały są dość reprezentatywną grupą i dobrze oddają myśli pozostałej części która nie wykopała czy zakopała. Prawdopodobieństwo, że ślepym trafem w różnych wykopach zakopywały i wykopywały głównie osoby o wspólnych poglądach jest bliskie zera...

Jeśli nie wierzysz mi, to poczytaj o statystyce i sam sobie to policz.
  • Odpowiedz
Mireczki proszę o uwagę i pomoc, bo straciłem funkcję, która pozwalała mi sprawnie przeglądać #mirko i #wypok :(

Otóż coś mi się z-----o z przyciskiem przy touchpadzie w lapku. Mam ThinkPada i oczywiście posiada on łechtaczkę odpowiednią dla tej marki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz rzeczonej łechtaczki są jeszcze przyciski odpowiadające przyciskom myszy. Jeden z nich działał zawsze jak środkowy przycisk (scroll) i poza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach