W październiku idę na studia, tam muszę sobie wybrać jakąś dyscyplinę na wfie. Przez ostatnie lata sport mnie w ogóle nie interesował, wf był koszmarem co objawiało się nadwagą i tragiczną kondycją. Od kilku miesięcy jednak postanowiłem, że to się zmieni i zacząłem robić coś ze sobą. Straciłem trochę kg, a i kondycja lepsza. I teraz pytanie co byście mirki wybrali spośród tych zajęć:
- nauka pływania, sport miałem tak głęboko w dupie,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymaxxx: nie idź na siatkówkę, bo nie nauczą Cię tam grać tylko współzawodnicy będą się na Ciebie wkurzać, że ciągniesz ich drużyne ku porażce (ludzie często nie potrafią przegrywać nawet na głupim wfie)
  • Odpowiedz
Czy #mirko laguje?
Część wpisów mi się kilkukrotnie pojawia i nie wiem czy to z mojej strony czy z serwerowni wykopu
#wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popieprzyły mi się wykopowe ikony jak zainstalowałem WX. Zamiast niektórych znaczków wyświetlają mi się kwadraty w kilku emotkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

( ) - tu mam wszystko oprócz oczu, zamiast których są kwadraty

(
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraźcie sobie mirko bez plusów. Koniec j-----a o atencję, tekstów, grafik i innych pierdół występujących co drugi dzień, wrzucania pseudo-śmieszkowych tekstów, gdy ktoś pyta o pomoc.

Miałem sen, iż pewnego dnia to mirko powstanie, aby żyć wedle prawdziwego znaczenia swego credo: „uważamy za prawdę oczywistą, że wszyscy mircy wrzucają fajny content”.

Miałem sen, że pewnego dnia na czerwonych wzgórzach mirko synowie dawnych atencjuszy i synowie dawnych moderatorów będą mogli zasiąść razem przy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, drugi dzień tłumaczę pewnemu Mirkowi, którego nick zmozaikowałam bo nie zgodził się zbytnio na moje błagania, żeby wrzucić to na mirko #pdk że nie byłam i nie jestem użytkowniczką Lucyferią. A skoro szanowny Mirek jest nieugięty i najchętniej przypiekałby mnie żywym ogniem, żebym się przyznała, to się dla świętego spokoju przyznałam. I też źle ( ͡° ʖ̯ ͡°) To ja już nie wiem Mirki, halp
n.....z - Mirki, drugi dzień tłumaczę pewnemu Mirkowi, którego nick zmozaikowałam bo ...

źródło: comment_cZWNbyupTYYkOp7BAPMX1HfISRRtKnMD.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach