Mironki z #mikolow #katowice ale też cały #slask i nie tylko.

Wczoraj z prywatnego ogródka znajomej skradziono gokart dziecięcy.
Sprawa jest o tyle słaba, że gokart należał do niepełnosprawnego Ignacego i był jedynym pojazdem, jakim Ignacy mógł się swobodnie i bezpiecznie poruszać po okolicy.
Może ktoś z Was trafi przypadkiem na jakieś ogłoszenie lub aukcję.
Z okazji zbliżających się komunii być może jakiś janusz biznesu zbyt dosłownie podchwycił pomysł
n.....a - Mironki z #mikolow #katowice ale też cały #slask i nie tylko.

Wczoraj z ...

źródło: comment_UD21hFgnd2fmG9ED4FMSfvwzpdz2nRsT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tychy #mikolow #laziska

Mireczki wybieram sie jutro na rowerze z zona na paprocany, chcielismy zrobic sobie grilla....gdzie moge kupic grila jednorazowego? Takiego pojemniczka z weglem ktory wyrzuca sie po wypaleniu.
Pomoze ktos w tej sprawie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z #mikolow moze poleciec jakiegos mechanika? Chodzi o proste rzeczy tupu wymiana oleju, filtrów itp.
Ledwo się przeprowadziłem i wolałabym kogoś sprawdzonego....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, znacie jakąś firmę w #tychy, #mikolow, #katowice bądź okolice, która zajmuje się regeneracją szyb samochodowych? Masz strasznie porysowaną szybę przednią i wycieraczki miejscami słabo zbierają wodę na tych rysach. Chciałbym to naprawić.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz strasznie porysowaną szybę przednią i wycieraczki miejscami słabo zbierają wodę na tych rysach. Chciałbym to naprawić.


@Del: Zabrzmiało jak autoreklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Del: Podleć sobie do nordglassu na mikołowskiej za browarem. Szybę pewnie będą mieli na miejscu a ze wstawieniem myślę jakieś 300zł i masz nówkę sztukę.
  • Odpowiedz
Mirki jakiś dobry okulista z okolic #zory #rybnik #mikolow #slask tylko tak żeby mi całej wypłaty nie zjadło :D
Konkretnie o soczewki mi chodzi ;)
Ewentualnie dalej, typu Katowice ale wstępnie szukam bliżej Żor, Rybnika, Mikołowa :P
Z góry dzięki! :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katera: dziękuję bardzo za info ;) w przyszłym tygodniu postaram się odpowiedzieć czy będę w stanie się pojawić, bo motocykle mi bliskie, a jeszcze jak ludzie z wykopu się zbierają na takie zwiedzanie to tym bardziej mi się to podoba ;)
  • Odpowiedz
Mirki kochane, kolejne niebezpieczne zajście z czadem, tym razem w #tarnowskiegory :
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35019,21184312,odwazna-sasiadka-uratowala-rodzine-w-tarnowskich-gorach.html#BoxLokKatLink

Uświadamiajcie swoich rodziców, dziadków, znajomych, wywieście kartkę na klatce w bloku/kamienicy że możecie pomóc w kupnie i zamontowaniu czujnika (może zachęcić osoby starsze i samotne do skorzystania).
Może by tak zrobić jakiś #wykopefekt tak żeby zwiększyć świadomość ludzi (głównie też młodszych którzy często nie myślą o takich rzeczach) w temacie #bezpieczenstwo ? Temat na tyle ważny,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli np. nie zapłacił za okna, to tylko "okniarze" mogą powyjmować szyby, bo do momentu zapłaty są dalej ich własnością, ale tynkarze już nie mogą ich uszkodzić.
  • Odpowiedz
Witam wszystkich MotoMirków i MotoMirabelki.
Z racji tego, że większość zakończyła już sezon motocyklowy to postanowiłem stworzyć listę naszych wykopowych motocyklistów i motocyklistek z okolic #katowice czyli #piekaryslaskie #bytom #tarnowskiegory #chorzow #swietochlowice #zabrze #radzionkow #gliwice #pyskowice #rudaslaska #mikolow #myslowice

Dobrze by było z kimś polatać w przyszłym
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj wracając z Katowic, na wysokości Mikołowa zauważyłem po drugiej stronie dwupasmówki samochód na awaryjnych - myślę sobie "wypadek jakiś". Nagle przede mną inne auto daje po hamulcach, ledwo zdążyłem wydusić moc z moich rozjechanych klocków (we wtorek do wymiany) i nie wjechać mu w tyłek. Jak się okazało - na drodze zataczał się potrącony dzik. Raz w jedną, raz w drugą stronę - po dwóch pasach. Samochód przede mną oczywiście wyminął
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AvantaR: pieknie, przynajmniej na portalu ze śmiesznymi obrazkami dostaniesz troche plusów w nagrodę. Ale samosatysfakcja jest najważniejsza! No i dziękuje w imieniu tych ktorzy niepodziekowali :)))
  • Odpowiedz
@AvantaR:
Szacun... Ja bym się takiego dzika bał ruszyć, bo od myśliwego rok temu na pielgrzymce usłyszałem, że kolega jego podchodził do dzika, myślał że nie żyje, a tylko spał. Jak śpiący dzik się podnosił (bo go obudził) i kłami przywalił w nogę, to noga bardzo dłuuuugo wracała do poprzedniego stanu...
  • Odpowiedz