Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Facebook udostępnia Messengera w przeglądarce | Facebook Messenger

Facebook Messenger doczekał się własnej strony internetowej. W ten sposób będziemy mogli używać komunikatora w przeglądarce bez potrzeby logowania do "pełnego fb" www.messenger.com/login
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@Nenciak: Mnie r---------a, że zawsze do wyboru są przykładowe godziny, jakby było jakimś problemem wstawić okienko, by wpisać sobie własny czas.
- 286
Osoba, która pisała Messenger'a powinna zginąć w pierdlu w Sztumie. Prawie codziennie pisząc z kimś przez przypadek wysyłam tego j------o kciuka. I jeszcze pół biedy jak rozmawiam z kimś na #heheszki, bo nie muszę się tłumaczyć, że to pomyłka, ale gorzej jak rozmowa ma dość poważny charakter i nagle jak Filip z konopi wyskakuję z tą łapką w najmniej odpowiednim momencie. (╯°□°)╯︵
źródło: comment_zlvymK8IW7oXFR21pr0EYTFF6pyDnxMk.jpg
Pobierz- 80
W widżecie na pulpicie pokazują mi się najnowsze zdjęcia jakie mam na telefonie. Przed chwilą pokazało mi się jakieś nowe zdjęcie, mimo, że żadnego nie robiłem, nikt mi nic nie wysyłał teraz. Mindfuck
Zdjęcie zapisane w folderze gdzie zapisują się automatycznie zdjęcia z Messengera. Nie ogarniam nikt do mnie nie pisał teraz ani nic a się pokazało zdjęcie, nic prawie na nim nie widać więc nie wiem od kogo, jest jakiś sposób,
Zdjęcie zapisane w folderze gdzie zapisują się automatycznie zdjęcia z Messengera. Nie ogarniam nikt do mnie nie pisał teraz ani nic a się pokazało zdjęcie, nic prawie na nim nie widać więc nie wiem od kogo, jest jakiś sposób,
- 0
@stekol99: jestem pewien na 99% nie było takiego zdjęcia
@BloodDeath94: czyli zdjęcie mogło się przewinąć podczas rozmowy.
6
Facebook uruchamia swój system płatności!

Chcesz w łatwy sposób wysyłać pieniądze swoim znajomym? Nowa aktualizacja Facebook Messengera ma Ci to ułatwić.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@donKon: hehe dobre, śmieszne :D prychłem, skisłem i w ogóle zesrałem się w gacie
@pd19:
Sprawdź czy messeger ma uprawnienia do używania sieci
Sprawdź czy messeger ma uprawnienia do używania sieci
źródło: comment_ljJs8F3lO9UWPn9GLNK1mbnmvSWbCbNF.jpg
Pobierz- 1
- 3
- 3
@Aerials: no to juz tak z tydzien albo dluzej ;p
- 0
Ma problem z powiadomieniami z facebookowego messengera - nie wyswietlaja mi sie w formie plywajacych okienek, tylko jako taka sztywna aplikacja (nie wyskakuje mi koleczko z avatarem). Telefon #xiaomi #mi3 system #android #miui . Poradzcie prosze jak naprawic ten #facebook #messenger Dodam tylko, ze na miui v5 bylo wszystko normalnie, po aktualizacji do v6 zaczely sie takie akcje...
@johanneskate1: pidgin
- 1
@johanneskate1: chyba wszystko co wspiera jabbera, a przynajmniej tak bylo do niedawna
Okrag jest jak zostanie wyslane i dostarczone do facebooka a kolo jak wiadomosc zostanie dostarczona do odbiorcy (jest zalogowany na jakims z urzadzen) a zdjecie sie pokazuje jak ktos wejdzie w ta konwersacje i wyswietli
@KingRStone: Z tego co kojarzę jezeli wiadomość została wysłana będzie otwarte kolko, jezeli została dostarczona do odbiorcy (tzn. jego messager będzie miał polaczenie z Internetem i pojawi mu sie powiadomienie o nowej wiadomości), ale nie odczyta jej to będzie kolko z kropka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Facebook Messenger adds voice transcription [ENG]
![Facebook Messenger adds voice transcription [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_gTaYCr6sXIZs8t3ojZxMYq2uAk3J8nhL,w220h142.jpg)
Google Voice's transcription feature really comes in handy when when you're not in the position to listen to spoken messages. This news isn't about Googl
z- 0
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@dave_qwerty: tak, po lewej mam japę osoby, której wysyłam wiadomość, a po prawej tę samą japę tylko 10x mniejszą. Bezsens...
@sphinxxx: albo wysłana jeśli twoja jest ostatnia
Jak tapniesz na wiadomość to ci wyskoczy napis wyświetlono / wysłano
Jak tapniesz na wiadomość to ci wyskoczy napis wyświetlono / wysłano
























Najlepsza rzecz jaką FB zrobił od początku istnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już nie musze patrzeć na całą stronę rakodajnych postów, żeby porozmawiać ze znajomymi, którzy nie potrafią używać innego komunikatora ;_;
#messenger #facebook