Osoba, która pisała Messenger'a powinna zginąć w pierdlu w Sztumie. Prawie codziennie pisząc z kimś przez przypadek wysyłam tego j------o kciuka. I jeszcze pół biedy jak rozmawiam z kimś na #heheszki, bo nie muszę się tłumaczyć, że to pomyłka, ale gorzej jak rozmowa ma dość poważny charakter i nagle jak Filip z konopi wyskakuję z tą łapką w najmniej odpowiednim momencie. (°°
Kundzio1500 - Osoba, która pisała Messenger'a powinna zginąć w pierdlu w Sztumie. Pra...

źródło: comment_zlvymK8IW7oXFR21pr0EYTFF6pyDnxMk.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W widżecie na pulpicie pokazują mi się najnowsze zdjęcia jakie mam na telefonie. Przed chwilą pokazało mi się jakieś nowe zdjęcie, mimo, że żadnego nie robiłem, nikt mi nic nie wysyłał teraz. Mindfuck
Zdjęcie zapisane w folderze gdzie zapisują się automatycznie zdjęcia z Messengera. Nie ogarniam nikt do mnie nie pisał teraz ani nic a się pokazało zdjęcie, nic prawie na nim nie widać więc nie wiem od kogo, jest jakiś sposób,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krążą plotki, że w #facebook #messenger na #android i #ios pojawi się mnóstwo nowych funkcji m. In. Mini gry. Mam nadzieję, ze jednak nie p pójdą tą drogą, bo już byli trasy co chcieli stworzyć jeden program do wszystkiego i wiemy jak to się skończyło (nero, winamp, GG)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie za sto punktów: czy wysłanie komuś zaproszenia do znajomych przed wysłaniem wiadomości daje jakiś cień szansy, że ta wiadomość nie wpadnie w "inne"?

#facebook #messenger
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma problem z powiadomieniami z facebookowego messengera - nie wyswietlaja mi sie w formie plywajacych okienek, tylko jako taka sztywna aplikacja (nie wyskakuje mi koleczko z avatarem). Telefon #xiaomi #mi3 system #android #miui . Poradzcie prosze jak naprawic ten #facebook #messenger Dodam tylko, ze na miui v5 bylo wszystko normalnie, po aktualizacji do v6 zaczely sie takie akcje...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest różnica miedzy kołkami w aplikacji #messenger #facebook ? Puste kółko to wiadomo, ze wysłane ale nie odczytane ale jakaś jest różnica miedzy zamalowanym kołkiem a tym jak sie pojawi czyjeś zdjęcie przy wiadomości? POZDRO #pytanie #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okrag jest jak zostanie wyslane i dostarczone do facebooka a kolo jak wiadomosc zostanie dostarczona do odbiorcy (jest zalogowany na jakims z urzadzen) a zdjecie sie pokazuje jak ktos wejdzie w ta konwersacje i wyswietli
  • Odpowiedz
@KingRStone: Z tego co kojarzę jezeli wiadomość została wysłana będzie otwarte kolko, jezeli została dostarczona do odbiorcy (tzn. jego messager będzie miał polaczenie z Internetem i pojawi mu sie powiadomienie o nowej wiadomości), ale nie odczyta jej to będzie kolko z kropka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy tylko mnie drażnią te kropki i zdjęcia 5x5 pixeli w messengerze na androida po ostatniej aktualizacji? Co za Janusz to wymyślił to ja nie wiem, idiotyzm, co to niby ma pokazywać?

#facebook #messenger #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach