Pogoń ładuj jage na pyre i kończymy to urojenie że Jagiellonia stała się wielkim klubem #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kapppa111
- 5

Zi3L0nk4
via Wykop- 0
@Kapppa111: nie no Jaga stała się duża, ale stoi w miejscu i nie rozwija się prawidłowo. Muszą wydawać więcej na transfery, jeśli nadal chcą być w TOP4 LIGI i grać co sezon w Lidze Konferencji. Jak nie, to wrócą do budy i zrównają się poziomem do Pogoni Szczecin.
#mecz
@Poryjunogami: nie zgadzam się, @WolnyBLN nigdy by tak nie powiedział.
@thority: znaczy powiedział, ale był napruty w trzy d--y i miał w ręku butelkę Rompera kolejna, więc nie wiem czy można to uznać. Niemniej jednak, takie słowa wyszły z jego ust, którymi całuje matkę, żonę, kochankę, psa, kota, dzieci.
- 367
@absolutelynoidea: ale w polu kukurydzy z Legią o spadek to o 12:30 powinni puścić, futbolowi bogowie są wtedy najbardziej aktywni
@absolutelynoidea: Legia się utrzyma, do przegranej z Lechem włącznie była szansa na spadek, ale punkty odrobili, ciekawie za to, że drużyna prezydenta może spaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam bede sie cieszyć jak ten Widzew sie utrzyma ¯_(ツ)_/¯
#mecz
#mecz
- 8
- 102
@Marcinnx: xD na tyle drużyn żadna nie potrafi wygrać dwa razy z rzędu. Ta liga opiera się na przypadku.
@plusikdziczku: zależy jak patrzeć - można marudzić że nie potrafią wygrać 2 razy z rzędu, można docenić że potrafią remisowac 2 razy z rzędu lub przegrywać nawet 3. Więc powtarzalność jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 55
@Piotr_Rupik: machina ruszyła, auuu!
@Piotr_Rupik: inwestycja powoli zaczyna się zwracać
- 2
źródło: 1000007631
Pobierz#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena meczu Widzew vs Lechia
- 1/10 18.2% (10)
- 2/10 1.8% (1)
- 3/10 3.6% (2)
- 4/10 1.8% (1)
- 5/10 5.5% (3)
- 6/10 9.1% (5)
- 7/10 12.7% (7)
- 8/10 16.4% (9)
- 9/10 5.5% (3)
- 10/10 25.5% (14)
- 1
@MrFryteczka: 6/10. Pierwsza połowa to najlepsze co zagrał Widzew w tym sezonie. W drugiej oddali pole Lechii i mogło się to zemści. Ekipa Carvera wpada do strefy spadkowej i naprawdę są blisko spadku.
@MrFryteczka: 10/10 bo Widzew w walce o utrzymanie
- 0
@Zi3L0nk4: każdy jest najważniejszy
@keep_it_real: O patrzcie go, 1 z 3? A co ty taki chitry na wygrywanie się zrobiłeś, to trzeba na spokojnie. Widzew już ma 12 miejsce, przecież spadają 3 ostatnie, to macie jeszcze aż 3 miejsca w zapasie, także na 2 mecze to wystarczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Za samą grę na przestrzeni całego sezonu to aż szkoda że póki co Lechia jest bliżej spadku niż taka nijaka Cracovia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
#mecz
@rzaden_problem: spokojnie
- 0
#mecz Jeszcze się okaże że przez to co sędzia zrobił mecz będzie do powtórzenia.
@tehniick: Co odwalił, bo całego nie widziałem?
- 0
- 19
Widzew Łódź 3-1 Lechia Gdańsk | Drągowski co za obrona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/476daaca
#mecz #meczgif #ekstraklasa #widzew #lechia #paradagif
https://streamin.link/v/476daaca
#mecz #meczgif #ekstraklasa #widzew #lechia #paradagif

Już by było po Widzewie. xD
#mecz
#mecz
- 6
#mecz jak wykopki krytykują kogoś to wiadomo że odwali paradę/gola życia. Teraz padło na Drągowskiego, natura
- 8
- 10
#mecz wiśniewskiiiiiiii xD























