#mecz Nie można było tej kamery dać po drugiej stronie boiska?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
#mecz slyszalem, ze dzisiaj El Clasico, mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat.
Fajnie, ze na TVP Sport mozna sobie poogladac za darmo
Fajnie, ze na TVP Sport mozna sobie poogladac za darmo
- 0
#mecz
BZZZZZZZ
BZZZZZZZ
Ta wielka legia to czyms zmeczona jest czy oszczedza sie na coś? #mecz
- 1
#mecz mecze w Niecieczy powinny być rozgrywane po zmroku
- 1
Po pierwszych minutach widzę że tu nie ma co oglądać tylko trzeba iśc do kościoła się modlić...
#mecz
#mecz
- 0
#mecz pokażmy ilu nas jest
Od kiedy kibicujesz Termalice brukbet
- Od zawsze 58.6% (17)
- Od pierwszego awansu do ekstraklasy 10.3% (3)
- Od czasu otrzymania przez klub Medalu110–lecia MZP 31.0% (9)
#mecz o której tam u was zachodzi slonce, bo ciężko się to teraz ogląda
- 13
Na Termalicie kamera, jak w Monachium. Podobno Bayern odgapił ustawienie kamery od Słoników.
#mecz
#mecz
- 3
Niby sobie lubimy pośmieszkować z #ekstraklasa ale tak realnie to zajmiemy bardzo fajne miejsce w Europie.
#mecz #pilkanozna
#mecz #pilkanozna
źródło: IMG_0238
Pobierz@Nobody32: powiem, że często grają w LM, przyjdą teraz puchary to będzie weryfikacja poziomu ekstraklasy. Nie mówię, że jesteśmy najgorsi ale słabi. Nie oszukujmy się, że to nie przez nabijanie punktów w lidze konferencji tak awansowaliśmy. Liczą punkty normalnie a poziom jest niższy. Mieliśmy tam najwięcej drużyn z Europy.
Polska też była w rankingu piąta chyba
@plusikdziczku: ale to chodzi ci chyba o ranking reprezentacji, a nie klubowy? xD
niewiele to ma ze sobą wspólnego ¯\(ツ)/¯
w skali Europy zajmujemy bardzo
#mecz Augustyniak oby tak dalej to nie będzie kontraktu
- 5
#mecz Dobrze że w bramce Hindrich a nie Tobiasz, bo uratował debilizm Augustyniaka a Tobiasz pewnie by się patrzył
- 1
@Marcinnx: kamil hatrik dzis
#mecz super, że Termalica spada, bo my tam po prostu nie potrafimy grać. Złą energią.
#mecz 9 minuta. To już chyba czas na skurcz bramkarza i jakąś przerwę.
- 2
Czuje sie jak bym meczu słuchał w radiu, c---a widać z tej kamery XD #mecz
- 0
#mecz Ktoś chyba obstawił

























#mecz