#mecz
„Grajcie na vinisiusa on jest cienki”
Ewentualnie na belinghama , on w ogóle nie gra.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo. Liczę na manitę. Dzisiaj jestem cichym kibicem Barcelony. Mam nadzieję, że potężna kompromitacja coś zmieni w tym Madryckim k--------u.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach