U Ronaldo w domu nie nadążają, z podawaniem musztardy dla całej rodziny xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Siuuuuu, zawsze wolałem i wolę z Ronaldo. Ale to co gra Messi to coś pięknego, Ronaldo to tam płaczę dzisiaj xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Zdelegalizować tę Austrię paskudną XD Co za kasztany. A Messi jak zwykle, kocur, wszystko musi sam zrobić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach