zajebiste gowno ten strumyk odswieza sie co 5 sekund i najgorsze reklamy od 15 lat chyba czas na zzmiany #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Qsdr
- 0
myidioci
via iOS- 0
@Qsdr: pisałeś na suport? 15 zł. Tyle kosztuje przyjemność oglądania przez miesiąc prawie wszystkich lig oprócz angielskiej. Tyle co drożdżówka albo kanapka.

dondon
via Wykop- 0
@Qsdr: firefox z ublockiem, a jak blokują firefoxa to wtyczka udająca inną przeglądarkę
- 12
#mecz
źródło: temp_file6008498680695207063
Pobierz@InnyWymiar90: małpicjusz xD
- 4
Unia Skierniewice 2-1 Resovia Rzeszów | Kontrowersja przy bramce dla Unii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/7bc8a321
#mecz #meczgif #2liga #uniaskierniewice #resoviarzeszow
https://streamin.link/v/7bc8a321
#mecz #meczgif #2liga #uniaskierniewice #resoviarzeszow

Real za dużo oddaje tego co dostaje od losu xD #mecz
- 1
@Rmaala Real od zawsze
@bezrobotnymysliwy78: J-Ja też...
- 0
#mecz kiedy jakas n-----------a miedzy pilkarzami realu
#mecz Lewy gra?
#mecz myślalem że czuameni zdejmuje koszulkę bo solówka będzie za garażami
- 1
#mecz Olivia Rodrigo na koszulkach. Ale w sumie laska nie wie czemu jest na stadionie i co się dzieje.
tchouameni dawaj bez koszulki, jeszcze rękawice weź
#mecz
#mecz
#mecz nie oglądam za dużo piłki ale czemu real jest taki słaby? bo Ronaldo nie ma?

@pasta_alla_carbonara świetna była, pamiętam jaki wtedy był hajp na całą serię ciuchów Nike Total 90, każdy chciał mieć najeczki jak Ronaldinho. Nostalgłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Maupicjusz_Jerry ale nasz bobek to chad tylko na murawie ¯\(ツ)/¯
- 1
#mecz zdjecie koszulki bez kartki i okej XD
Te 30 baniek za Raszforda to jak za darmo
#mecz
#mecz
Zajebisty ten refcam
#mecz
#mecz
Ciekawi mnie stopień zaczerwienienia na twarzy kibicow realu w tym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
źródło: be3a4395e52f7b2092972e251e7186c902cd043c74be480f68abcaee887b3c5b
Pobierz@mikeorabo96: Jako kibic Realu to się ciesze, że dostają bramke na samym początku. Za to jak sięte głąby zachowują od w-------a Xabiego to mogą nawet 5:0 w----ć. Niech się idą bić w Fight club'ie, a nie nie grają w tym klubie
- 0
@DAISY128: Spina z Vinicjuszem za ściągnięcie go w poprzednim klasyku
- 5
Unia Skierniewice 2-1 Resovia Rzeszów | Kami Kuzera w akcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://streamin.link/v/4d747b61
#mecz #meczgif #2liga #uniaskierniewice #resoviarzeszow
https://streamin.link/v/4d747b61
#mecz #meczgif #2liga #uniaskierniewice #resoviarzeszow

#mecz Dawać Pepe na podostrzenie
źródło: pepe-casquero
Pobierz- 0
#mecz co on k---a robi? Gacie se zmień jeszcze
Barcelona 1 - 0 Real Madryt; Rashfordinho z wolnego #ladnygol (。◕‿‿◕。)つ──☆*:・
MIRROR: https://streamin.link/v/4c0fad5c
#mecz #golgif #fcbarcelona #laliga #realmasryt
MIRROR: https://streamin.link/v/4c0fad5c
#mecz #golgif #fcbarcelona #laliga #realmasryt
źródło: Nsjsj
Pobierz























