zajebiste gowno ten strumyk odswieza sie co 5 sekund i najgorsze reklamy od 15 lat chyba czas na zzmiany #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qsdr: pisałeś na suport? 15 zł. Tyle kosztuje przyjemność oglądania przez miesiąc prawie wszystkich lig oprócz angielskiej. Tyle co drożdżówka albo kanapka.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kris791: co się dziwić sędzia chce bezpiecznie wyjechać ze Skierniewic do domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz Olivia Rodrigo na koszulkach. Ale w sumie laska nie wie czemu jest na stadionie i co się dzieje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikeorabo96: Jako kibic Realu to się ciesze, że dostają bramke na samym początku. Za to jak sięte głąby zachowują od w-------a Xabiego to mogą nawet 5:0 w----ć. Niech się idą bić w Fight club'ie, a nie nie grają w tym klubie
  • Odpowiedz