Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szkari a z tymi co ps5 kupują za 5kzł?
Ludzie potrzebują...
No kurde nie wiem czego w tym przypadku?
Postać w kolejce czy pochwalić się na Facebook
  • Odpowiedz
@Krabowski: zawsze mnie w-------i tacy jak ty, co to muszą w--------ć swoje bezwartościowe 5 groszy do dyskusji, z którą nie mają nic wspólnego i wyrazić swoje nikogo nieobchodzące zdanie
  • Odpowiedz
#krakow #glovo #ubereats #mcdonalds zlozylem zamowienie przez glovo z maca na opolskiej i czekam juz godzine. Wiekszosc tego czasu mam pokazana opcje ze trwa odbior. Dzwonie do dostawcy a ten mowi ze od 45 min czeka pod makiem w kolejce kurierow xD czy dzis wszyscy zamawiaja drwala? Wtf xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: ja też nie, ale no liczyłem że nie bedzie tak zle - niestety przeliczylem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jak juz stalem tam to co zrobisz, pewnie jeszcze zjem za kilka miesiecy jak beda zwijac interes i tyle
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Opłaca się dzwonić do maka w którym dostałem drwala bez sera? xD da sie coś przycebulić czy raczej nie?
#mcdonalds
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach