Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 375
konto usunięte via Android
- 166
@niochland ale w prawdziwej burgerowni...
@Pepe_Boomer: @niochland: taa "domowe" fast foody i mielone po obiedzie wsadzone w bulke to jest to slynne super domowe, tanie zarcie jeszcze kompotu albo herbaty do tego se nalej synek xD
konto usunięte via iOS
- 0
Właśnie o----------m podwójnego drwala, tęskniłem #mcdonalds
W #mcdonalds w Krakowie nie ma już kanapek drwala xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 9
@dupinka5000: jak zjesz trzy, to tak
- 4
@dupinka5000: zwykły 925 kcal, podwójny 1160 kcal
https://cdn.mcdonalds.pl/uploads/20201125133739/345394-mcdelivery-two-uber.pdf?openOutsideMcd=true
https://cdn.mcdonalds.pl/uploads/20201125133739/345394-mcdelivery-two-uber.pdf?openOutsideMcd=true
Mialem go dzis. Z zurawina. Genialne. #mcdonalds #jedzzwykopem
Jakbym nie byl tlusta swinia, to bym jadl czesciej.
Jakbym nie byl tlusta swinia, to bym jadl czesciej.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 68
Sprzedam miejsce w kolejce do drajwa #mcdonalds #kanapkadrwala w #szczecin na Struga. Jestem trzeci. Tylko poważne oferty.
źródło: comment_1606328644wycfdDSGCCX7Z9xzIJb3gr.jpg
Pobierz- 35
@dupinka5000: @Karolwezmnie: dam wam tipa, można odstawić auto i zamówić w środku bez kolejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jasik123 nie byłbym taki pewny, wpuszczają 5 osób do środka a na zewnątrz już też kilku stoi, ja przynajmniej mam ciepło xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@dupinka5000: Drwal dzisiaj jest
- 2
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@dopeboiYSL: polaczek edyszyn.
Nalałbym ci Don Perignona, albo jakiejś 18 letniej whysky, to byś wypił duszkiem i powiedział, że jakieś takie cierpkie i mdłe
Nalałbym ci Don Perignona, albo jakiejś 18 letniej whysky, to byś wypił duszkiem i powiedział, że jakieś takie cierpkie i mdłe
- 2
@Glacial: chyba nie wiesz z kim rozmawiasz kolego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GrzegorzPorada uuuu
Co się dzieje że takie kolejki w #mcdonalds?
- 2
17,40zł sama kanapka
- 0
@Genny_Stefanetti: Dzięki wielkie! :)
- 1
- 0
- 0
@psi-nos: ja też nie, ale no liczyłem że nie bedzie tak zle - niestety przeliczylem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jak juz stalem tam to co zrobisz, pewnie jeszcze zjem za kilka miesiecy jak beda zwijac interes i tyle
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jak juz stalem tam to co zrobisz, pewnie jeszcze zjem za kilka miesiecy jak beda zwijac interes i tyle
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanapkadrwala #mcdonalds A ludzi pełno jakby rozdawali za free
źródło: comment_1606326620IMU3KmY25VqxtQ04Un8oQR.jpg
PobierzCo tu dużo pisać. #kanapkadrwala #mcdonalds #p------------l
źródło: comment_1606325163uj2Js445hSzqBrprjEg7aX.jpg
Pobierz@ksmpol: no, dalej nie rozumiem czym się jaracie. Byłem, zjadłem, jest kiepski. Jak ktoś się tym jara to naprawdę w życiu nie jadł porządnego burgera...
W sumie, nawet mi was nie żal xD
W sumie, nawet mi was nie żal xD
- 257
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Opłaca się dzwonić do maka w którym dostałem drwala bez sera? xD da sie coś przycebulić czy raczej nie?
#mcdonalds
#mcdonalds

























Ludzie potrzebują...
No kurde nie wiem czego w tym przypadku?
Postać w kolejce czy pochwalić się na Facebook