#gielda #xtb #inwestycje #ike #mbank
PRZENIESIENIE IKE
Witam. Mam pytanie dotyczące przeniesienia IKE z XTB do eMaklera od mBanku. Zamierzam inwestować wyłącznie w ETF zagraniczne. Aktualnie mam na IKE w XTB głównie IUSQ oraz mało Nvidii. Zależy mi żeby nie sprzedawać instrumentów o ile to jest możliwe i przerzucić je na konto eMaklera. Czy oni mają w ofercie IUSQ i NVIDIA? Ze
PRZENIESIENIE IKE
Witam. Mam pytanie dotyczące przeniesienia IKE z XTB do eMaklera od mBanku. Zamierzam inwestować wyłącznie w ETF zagraniczne. Aktualnie mam na IKE w XTB głównie IUSQ oraz mało Nvidii. Zależy mi żeby nie sprzedawać instrumentów o ile to jest możliwe i przerzucić je na konto eMaklera. Czy oni mają w ofercie IUSQ i NVIDIA? Ze




























Moja ostatnia sytuacja. Dostaję telefon, gość się przedstawia i mówi, że jest pracownikiem mBanku. Pyta się czy rozmawia z XY (moje imię i nazwisko). Odpowiadam mu, że chciałbym najpierw zweryfikować czy jest pracownikiem banku. Pan odpowiada, że spokojnie, wszystko w swojej kolejności i jeszcze raz pyta czy rozmawia z