via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam arkusze na tegoroczną maturę z polskiego. Pisać na PW to Wam prześlę. 100% legit

PS. Arkusze z rozwiązaniami!!

Nie możesz tego przegapić. Napisz i zdaj na 100% z Polskiego

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest ktoś teraz na etapie pisania pracy dyplomowej? Mam pytanie o przypisy a plagiat, jak to najlepiej ogarniać jakiś pro-tip na to? Jak najlepiej "kopiowac" z ksiazki zeby nie bylo plagiatu? Aktualnie robie tak, ze czytam definicje kilka razy i pozniej pisze ją z głowy swoimi słowami. Dzięki za wszystkie rady!

#studia #magisterka #licencjat #matura
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pankalmar: ja bez matury zrobiłem kwity na dużego i jeżdżę z ziomalem na podwójnej chłodni. W 2 lata odłożyłem 500k, mam darmowy zapas żwiru i sikobidonow. I jak marynarz na każdym MOP inna panna.
  • Odpowiedz
Przecież nie od dziś wiadomo, że zielonym użytkownikom nie sa wysyłane arkusze, było tak od lat na wykopie. Pomogę przejść proces weryfikacji w pomarańczowego użytkownika - zasady wiadome, nie będę się zbędnie rozpisywać. Mam czas do godziny 20
#matura2022 #matura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Standardowo, jak co roku po pierwszych przeciekach, dziele się od razu żebyście mieli czas przestudiować. Póki co matma, ale jak napiszecie na priv teraz, to podeślę resztę od razu jak coś się pojawi
Pozdro
#matura #szkola #matura2022 #przecieki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co roku ta sama sytuacja, rejestrują się maturzyści kilka dni przed maturą i myślą że uda im się szybko zweryfikować konto. Ja czekałem 4 miesiące zanim pozytywnie zaakceptowano moją weryfikację. Dopiero po napisaniu wniosku o przyspieszenie mojej weryfikacji do administratorki @a__s załatwiło sprawę
#matura2022 #matura
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby na to nie patrzeć przecieki paradoksalnie mają wpływ na GLOBALNĄ rekrutację :-) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na studia japonistyka wymóg prawie 98 procent punktów .. na UJ.... i cyk taki młody Seba podpatrzy i ma te ułamki

z drugiej strony jak patrzę wystarczy mieć 40 procent punktów aby gdziekolwiek na UJ się dostać to super..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach