Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shhocker: Nie. Nadal nie rozumiesz jak reklamy działają podświadomie na nasze wybory.

-chłopaki idę do sklepu po browarki
(w sklepie jest mocny full i okocim, bierzesz okocima bo podświadomie ci się dobrze kojarzy, logo marki podświadomie łączy ci się z dobrą zabawą na hejtparku itp.)
  • Odpowiedz
@ayoo: Moim zdaniem warto, ale nie tylko insta, koniecznie FB. Zainstaluj sobie na stronie piksel Facebooka - będzie Ci zbierał dane, które później wykorzystasz targetując reklamę. Temat rzeka, ale zdecydowanie warto.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Nie ma jednego dobrego przykładu. Każdy ruch jest inny, każda nisza inna i coś innego na niej zadziała. Teoretycznie najlepsza opcja do darmowy bait i wrzucenie osoby na autoresponder. Ale są nisze, w których klient chce odpowiedzi tu i teraz np. "jak wyciągnąć kleszcza" ;>

Jedyne co możesz zrobić to spisać z 20 pomysłów, potem testy A/B i dobra analityka. Im większy masz ruch tym uwzględniaj więcej zmiennych. Nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hakeryk2: polecam bardzo, super oferta, tylko trochę haczyk to to że gwarantują takie warunki przez 12 miesięcy. Jeśli jesteś w stanie to przeboleć (lub przenieść numer po roku jeśli byłoby drożej), to bierz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co myślicie o najprostszym z możliwych podejściu do ogłoszenia o pracę o treści mniej więcej jak niżej:

- 2500 pln netto
- 25% udziału w wypracowanym zysku
- praca zdalna lub biuro

Wymagania
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emil_L: W sumie może i racja, bo tu chodzi o spedycję międzynarodową. Ale jeżeli to jest dosłowny opis oferty, to moje wątpliwości zdecydowanie budzi przyniesienie klientów i "wypracowany zysk".
  • Odpowiedz
Szukam pomocy w utworzeniu niebanalnego ogłoszenia o pracę.
Chcemy ruszyć z kampanią na Pracuj.pl

Branża transportowa (spedycja międzynarodowa)

#marketing
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszła blokada od Facebooka. Co się stało? Do dzisiaj nie wiemy.


@Boomkin: Jako człowiek z IT nie potrafię zrozumieć idiotów, którzy zamiast zapłacić kilkaset złotych za własny hosting zdają się na łaskę i niełaskę facebooka. To miły dodatek, ale sam wiesz jak robienie z niego głównej strony się kończy.
https://www.fiat.pl/ ma poprawnie zbudowaną hierarchię - swoją stronę, a pod spodem

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas na:

gdzie jest lista popularnych
  • Odpowiedz
Wolicie rozmowy telefoniczne czy pisać maile? Ja najczęściej wole maile bo mam czas na zastanowienie co odpisać na daną wiadomość, co wysłać, podrzucić jakieś screeny do wiadomości, a przez telefon dla mnie rozmowa jest za bardzo dynamiczna. Chociaż często dzwonię w sprawach pilnych.

#komunikacja #marketing
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: Zależy. Ja np. dzwonie do klientów, którzy nie odpisują parę h na maila z zapytaniem, czy się z nim zapoznali. Wiadomo, że w sprawach niecierpiących zwłoki kontakt telefoniczny.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach