Hej przychodzę do was z pytaniem. Jak to u was wygląda wynajem lokali w centrach dużych miast na parterach.
#gdansk here i u mnie idzie zauważyć naprawdę bardzo dużo pustych lokali, wydawać by się mogło w super lokalizacjach, gdzie naprawdę dużo ludzi przechodzi. Ceny też nie są tak astronomiczne jakby się wydawało za wynajem, a jednak widzę mniejsze zbycie na takie lokale?
Otóż zauważyłem, że najczęściej takie lokale to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xolan: Myślę, że się nie odwróci. Jesteśmy wygodni. Raz w miesiącu jedziemy do galerii autem i załatwiamy wszystko od elektorniki, przez ciuchy na spożywce kończąc. Nikomu już nie chce się latać od punktu do punktu żeby coś załatwić, zwłaszcza że w dużych miastach dojechanie tam autem czy komunikacją może zająć całkiem sporo czasu. W małych miejscowościach gdzie w jednego końca miasta na drugi ogarniesz autem w 5-10 minut, to jeszcze
  • Odpowiedz
@Xolan: trend ma szansę się odwrócić, jak wejdzie jakaś sieciówka spożywcza, która będzie działać bezobsługowo 24/7, gdzie wbijasz, bierzesz towar z półki i wychodzisz z automatycznie obciążonym kontem, a jednocześnie sieciówka będzie miała ceny, które będą identyczne jak w najtańszych hipermarketach. Powstanie takich sklepów jeden na kilka bloków, czy kilkadziesiąt domów, to nikt nie będzie gonił kawał drogi w korkach do galerii, żeby zrobić codzienne zakupy. Póki co trzeba jeszcze
  • Odpowiedz
#lublin #jedzenie
Maxi Pizza to są prawdziwe koty jeśli chodzi o realizację dostaw żarcia.
Abstrahując od jakości jedzie (które jest bardzo ok), to czas dostawy to jakiś kosmos.
Zamawiam u nich czasami coś do pracy do jedzenia przez stronę internetową.
Podają orientacyjny czas dostawy ok. 50 minut.
Zamówienie złożone 12:20.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Czy #lublin Waszym zdaniem byłby dobrym miejscem do życia dla 20-paro letniej osoby na samozatrudnieniu (praca całkowicie zdalna)? Obecnie mieszkam w #krakow i mam już powoli dość tego miejsca (drogie mieszkania, drogie usługi, wieczne korki, wieczny hałas, wszędzie kolejki, dużo patoli itd.). Turystycznie fajne miejsce ale nie do życia na stałe. Dlatego też rozmyślam nad zmianą. Nie trzyma mnie tu nic bo znajomych i tak
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem ci rzeczowo napisać, ale potem doczytałem

- mniej ciapatych,

- więcej studentek xd,

I poczułem ten subtelny aromat piwa, kiełbasy i długo niemytych pach, wszystko przy akompaniamencie cichego pochrumkiwania i stwierdzam, że odpuszczę sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostań w tym Krakowie lepiej.
  • Odpowiedz
@snieznykockodan: Obejrzyj wszystko dokładnie, sprawdź, czy działa wszystko to, co powinno (krany, światło, sprzęty itp.). Załącznikiem do umowy powinny być zdjęcia dokumentujące aktualny stan. Obejrzyj mieszkanie i okolicę po wizycie, najlepiej o różnych porach - czy nie ma hałasów, patusiarni itp. Zorientuj się jaka jest ekspozycja okien - np. okna od zachodu = piekarnik w lecie. Poproś o wysyłkę na maila kopii umowy do wglądu przed jej podpisaniem, sprawdź czy
  • Odpowiedz
czyżby coś się delikatnie zmieniło jeśli chodzi plenerowe picie pod chmurką w #lublin ?
ostatnio sobie chadzam ze znajomymi do ludowego, mimo że kamer od nasrania na każdym kroku to na luzie 2-3 piwka wypijamy i nawet się jakiś patrol nie zakręci... ofc wszystko kulturalnie, cicho i spokojnie, a fanty grzecznie do śmietnika
pytanie czy to taki głupi fart czy faktycznie przymykają oko jak się zachowuje jak biały człowiek?
#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NuovoGioco: niestety nie zawsze tak było, teraz kilka lat już nie jestem na bieżąco, bo wole po prostu wypić w domu, ale wczesniej potrafili nawet sie przyczepić jak ktoś siedział schowany z dziewczyną nad bystrzycą, kulturalnie i bez darcia mordy, a mandacik i tak musiał być
  • Odpowiedz
Mój różowy pasek przygarnął bezdomengo kota i przydało by się teraz zabrać go do weterynarza. Czy któryś z Mirków orientuje się który weterynarz jest w miarę tani i w porządku? #lublin #koty #weterynarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wfyokyga: Przedwojenne zdjęcie przedstawia testowe lądowanie (wodowanie) na akwenie Zalewu Zemborzyckiego przy nieistniejącej już bazie XV Eskadry śródlądowego lotnictwa morskiego.

  • Odpowiedz
@nabrzmialy: napić się perły, stare miasto, perła, zamek lubelski, skansen, perła, perła, Majdanek jak Cię to kręci, spacer w koszulce Cracovii po Tatarach, park saski, i perła do odcięcia
  • Odpowiedz