#myszki #logitech #logitechg300 Ktoś wie czemu myszka mi się randomowo wyłącza i potem znowu włącza? Od jakiegoś czasu to się dzieje nie wiem kompletnie dla czego..
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki,
podrzućcie propozycje myszki przewodowej do super amatorskiego grania, tak do 40 zł.
Myślałem o http://www.komputronik.pl/product/229470/Elektronika/Peryferia_PC/Zalman_ZM_M300.html?gclid=Cj0KEQiAisy1BRD7_YSgpduD2cEBEiQAPR3UuPhjlPlOLZRYYp2ETSKRNvJagIjeecpyKdGpsYgEiskaAtAQ8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
A
podrzućcie propozycje myszki przewodowej do super amatorskiego grania, tak do 40 zł.
Myślałem o http://www.komputronik.pl/product/229470/Elektronika/Peryferia_PC/Zalman_ZM_M300.html?gclid=Cj0KEQiAisy1BRD7_YSgpduD2cEBEiQAPR3UuPhjlPlOLZRYYp2ETSKRNvJagIjeecpyKdGpsYgEiskaAtAQ8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
A
@elmo141: W okolicach 5 dyszek ta jest bardzo fajna:
http://www.ceneo.pl/17716018
Brat od jakiegoś roku ma, jak pierwszy raz wziąłem do ręki to bym nie powiedział że tylko tyle kosztowała.
http://www.ceneo.pl/17716018
Brat od jakiegoś roku ma, jak pierwszy raz wziąłem do ręki to bym nie powiedział że tylko tyle kosztowała.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Szukam myszki. Najbliższych kilku miesięcy nie spędzę jednak na graniu ale od czasu do czasu chciałbym pykać w cs go, wot itp. Polećcie myszkę do 500zł. Może być i taka za 150-300zł. Szukam jak najlepszego stosunku jakości do ceny. Może jeszcze kupno na jakichś promocjach i oczywiście nie tylko #logitech Mam dużą dłoń i nie lubię 3mać myszki nachwytem z pustą przestrzenią pod. Wchodzi tylko w grę taka obejmowana. Najlepiej
@Thexil: bardzo sobie chwalę.
źródło: comment_nv04J1j0Kh8OSDryZELUKH83cls90GXn.jpg
Pobierz@Thexil: Zowie fk1
- 1
Mam słuchawki bezprzewodowe Logitech h800. Ostatnio wypad przycisk do zmiany utworów oraz prawa słuchawka zaczęła przerywać więc oddałem je na gwarancje. W odpowiedzi od serwisu dostałem ze jeśli wypadnie przycisk jest to uszkodzenie mechaniczne które nie podlega gwarancji. Teraz moje pytanie czy mam jakiekolwiek szanse się z nimi wykłócać, bo dlaczego oni zawsze zakładają ze to usterka mechaniczna a nie wada sprzętu?
#elektronika #gwarancja #logitech
#elektronika #gwarancja #logitech
konto usunięte via iOS
- 1
Nie zmieniaj utworów i słuchaj tylko lewą słuchawką. A tak na serio to próbowałeś oddać na niezgodność towaru z umową ?
- 1
Dzisiaj stało się nieszczęście - myszka RAT3 popsuła się (dwuklik na lewym klawiszu i na środkowym). Użytkować normalnie się nie da z taką myszką. Popsuty RAT dołączył już do popsutej klawiatury #logitech której serwis nie chciał naprawić (odmówił, niby syf między klawiszami jest podstawą do odmowy naprawy...)
By było zabawniej to stary laptop przestał się dzisiaj uruchamiać - po włączeniu kontrolki poświecą 2-3 sekundy i się wyłącza.
Złośliwość rzeczy martwych
By było zabawniej to stary laptop przestał się dzisiaj uruchamiać - po włączeniu kontrolki poświecą 2-3 sekundy i się wyłącza.
Złośliwość rzeczy martwych
#logitech Nie polecam klawiatury logtech mk700, za duża
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
http://olx.pl/oferta/logitech-g25-kierownica-nowa-w-baaardzo-atrakcyjnej-cenie-CID99-IDdyGcX.html#2b61a39df7
fajna cena ale
-nowa
-nietrafiony prezent
fajna cena ale
-nowa
-nietrafiony prezent
- 1
Mirki, chciałby się który zamienić? Dam PS3 z 8 grami za kierę Logitecha Driving Force GT. Zainteresowanym mogę dać link do zdjęć.
Pozdrawiam
#dfgt #ps3 #kierownica #logitech #wymianazwykopem
Pozdrawiam
#dfgt #ps3 #kierownica #logitech #wymianazwykopem
- 2
#logitech #chwale
To jest podejście do klienta! Napisałem do nich o swoim problemie (załączyłem zdjęcia) - uszkodziłem odbiornik do myszki (ten unifying) i całkowicie za darmo, w ramach gwarancji (mimo, że uszkodzenie mechaniczne oraz, że mógłbym kupić nowy w ich sklepie) został do mnie wysłany nowy. Mysz M705, gorąco polecam... ciężki ma ze mną los z racji pracy i wyśmienicie daje radę.
To jest podejście do klienta! Napisałem do nich o swoim problemie (załączyłem zdjęcia) - uszkodziłem odbiornik do myszki (ten unifying) i całkowicie za darmo, w ramach gwarancji (mimo, że uszkodzenie mechaniczne oraz, że mógłbym kupić nowy w ich sklepie) został do mnie wysłany nowy. Mysz M705, gorąco polecam... ciężki ma ze mną los z racji pracy i wyśmienicie daje radę.
Może komuś się przyda :)
#logitech
#logitech
źródło: comment_inJWhpoEUz2C3v6zyA0YZi0yIjbfAlmb.jpg
Pobierz- 1
mirki czy ktoś z was używa myszki #logitech #m600 ? z panelem dotykowym
zastanawiam się czy kupić, bo jest tania na allegro, nie gram, potrzebna jakaś niewielka, przeglądanie internetu itp.
#technologia #kiciochpyta
zastanawiam się czy kupić, bo jest tania na allegro, nie gram, potrzebna jakaś niewielka, przeglądanie internetu itp.
#technologia #kiciochpyta
#komputery #a4tech #kupie #logitech #niewiemjaktootagowac
Szukam bocznych przycisków do myszki A4Tech X748K (jak na zdjęciu). Przy czyszczeniu myszki pękł mi pewien element i nie działa jeden przycisk boczny. Są one połączone i jednego nie da się wymienić, trzeba wymieniać oba przyciski.
Jeśli ktoś ma taką myszkę uszkodzoną (może całkowicie nie działać, byle ten element był cały) to proszę o info. Pasują też
Szukam bocznych przycisków do myszki A4Tech X748K (jak na zdjęciu). Przy czyszczeniu myszki pękł mi pewien element i nie działa jeden przycisk boczny. Są one połączone i jednego nie da się wymienić, trzeba wymieniać oba przyciski.
Jeśli ktoś ma taką myszkę uszkodzoną (może całkowicie nie działać, byle ten element był cały) to proszę o info. Pasują też
źródło: comment_9pfBGTXpSGb6DpVWWaB8OPrWy8dU3sJw.jpg
Pobierz@WatchYourBack: u nas brak
- 1
- 1
Mirki, tyle dobrego na wykopie czytałem o logitechu i teraz sam chciałbym sprawdzić jak działa ta firma :)
Po niecałym roku odmówiła mi posłuszeństwa ich myszka. Paragon, faktura jest tylko pytanie - gdzie to zgłosić? W Polsce gwarancje obsługuje jakaś zewnętrzna firma i nie wydaje mi się, że tam mirki załatwiały sprawę. Wiecie gdzie iść/pisać/dzwonić? Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam!
#logitech #reklamacja #pytanie #komputery
Po niecałym roku odmówiła mi posłuszeństwa ich myszka. Paragon, faktura jest tylko pytanie - gdzie to zgłosić? W Polsce gwarancje obsługuje jakaś zewnętrzna firma i nie wydaje mi się, że tam mirki załatwiały sprawę. Wiecie gdzie iść/pisać/dzwonić? Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam!
#logitech #reklamacja #pytanie #komputery
- 1
g600>mmo naga
Handlujcie z tym. Mam obie, ale Min-Liang Tan może tylko podziwiać jak robić myszkę mmo zpoprawnym oprogramowaniem i profilowaniem guzików.
#pcmasterrace #myszka #logitech #razer #mmorpg
Handlujcie z tym. Mam obie, ale Min-Liang Tan może tylko podziwiać jak robić myszkę mmo zpoprawnym oprogramowaniem i profilowaniem guzików.
#pcmasterrace #myszka #logitech #razer #mmorpg
Mirki, miliony urządzeń i nie wiem co wybrać...
Zestaw klawiatura + mysz.
Jedyne wymagania to system bezprzewodowy i klasyczna klawiatura (nie żadna łamana, pseudo-ergonomiczna itp.). W sumie podświetlenie klawiatury jest gadżetem, który jestem gotowy rozważyć.
Budżet do 250 zł.
Prace
Zestaw klawiatura + mysz.
Jedyne wymagania to system bezprzewodowy i klasyczna klawiatura (nie żadna łamana, pseudo-ergonomiczna itp.). W sumie podświetlenie klawiatury jest gadżetem, który jestem gotowy rozważyć.
Budżet do 250 zł.
Prace
- 1
@Pchelka87: ja bym brał pewnie http://www.ceneo.pl/27246870#tab=click lub jakiś inny zestaw microsoftu
- 0
@Jurigag: cieszy mnie Twoje dobre zdanie o Microsoft, bo póki co najbardziej podobają mi się te zestawy:
http://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-3000-mfc-00021-269952/
http://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-2000-m7j-00015-412015/
http://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-3000-mfc-00021-269952/
http://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-2000-m7j-00015-412015/
- 1
Nie wiem czy kupon godzien tagu, ale myślę, że warto się podzielić.
LINK
Ceny u producenta, jak wiadomo wysokie, ale kwota po kuponie, bez kosztów przesyłki wydaje się bardzo atrakcyjna. Np. Master MX w cenie 259 zł.
#cebuladeals #logitech #pc
LINK
Ceny u producenta, jak wiadomo wysokie, ale kwota po kuponie, bez kosztów przesyłki wydaje się bardzo atrakcyjna. Np. Master MX w cenie 259 zł.
#cebuladeals #logitech #pc
Jest jakaś sensowna alternatywa dla #logitechdrivingforcegt ? Bo z tego co widzę, we wszystkich sklepach niedostępna, czyżby #logitech zakończył jej produkcję? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #gry
#pcmasterrace #gry























#komputery #logitech #audioboners
źródło: comment_XPjAo68zfNvoUjEce87HL6ZFIIVj0uUX.jpg
Pobierz