Kurde bela mircy, jakie to jest dobre. Rozwaliło mi się gniazdo jack w laptopie i kupiłem sobie adapter bluetooth do głośników i od dzisiaj wszystkie kable w------e do śmieci. Działa to elegancko, można sparować kilka urządzeń na raz i jest praktycznie bezobsługowe. Polecam mocno, dobrze wydane piniąndze

#komputery #logitech #audioboners
kobiaszu - Kurde bela mircy, jakie to jest dobre. Rozwaliło mi się gniazdo jack w lap...

źródło: comment_XPjAo68zfNvoUjEce87HL6ZFIIVj0uUX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam myszki. Najbliższych kilku miesięcy nie spędzę jednak na graniu ale od czasu do czasu chciałbym pykać w cs go, wot itp. Polećcie myszkę do 500zł. Może być i taka za 150-300zł. Szukam jak najlepszego stosunku jakości do ceny. Może jeszcze kupno na jakichś promocjach i oczywiście nie tylko #logitech Mam dużą dłoń i nie lubię 3mać myszki nachwytem z pustą przestrzenią pod. Wchodzi tylko w grę taka obejmowana. Najlepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam słuchawki bezprzewodowe Logitech h800. Ostatnio wypad przycisk do zmiany utworów oraz prawa słuchawka zaczęła przerywać więc oddałem je na gwarancje. W odpowiedzi od serwisu dostałem ze jeśli wypadnie przycisk jest to uszkodzenie mechaniczne które nie podlega gwarancji. Teraz moje pytanie czy mam jakiekolwiek szanse się z nimi wykłócać, bo dlaczego oni zawsze zakładają ze to usterka mechaniczna a nie wada sprzętu?

#elektronika #gwarancja #logitech
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj stało się nieszczęście - myszka RAT3 popsuła się (dwuklik na lewym klawiszu i na środkowym). Użytkować normalnie się nie da z taką myszką. Popsuty RAT dołączył już do popsutej klawiatury #logitech której serwis nie chciał naprawić (odmówił, niby syf między klawiszami jest podstawą do odmowy naprawy...)
By było zabawniej to stary laptop przestał się dzisiaj uruchamiać - po włączeniu kontrolki poświecą 2-3 sekundy i się wyłącza.
Złośliwość rzeczy martwych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bliny: Można znaleźć taniej, ja po kilku tygodniach poszukiwań trafiłem G27 za 400zł w swojej okolicy, także okazje się zdarzają i nie musi być to żadna podpucha :)
  • Odpowiedz
#logitech #chwale

To jest podejście do klienta! Napisałem do nich o swoim problemie (załączyłem zdjęcia) - uszkodziłem odbiornik do myszki (ten unifying) i całkowicie za darmo, w ramach gwarancji (mimo, że uszkodzenie mechaniczne oraz, że mógłbym kupić nowy w ich sklepie) został do mnie wysłany nowy. Mysz M705, gorąco polecam... ciężki ma ze mną los z racji pracy i wyśmienicie daje radę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #a4tech #kupie #logitech #niewiemjaktootagowac

Szukam bocznych przycisków do myszki A4Tech X748K (jak na zdjęciu). Przy czyszczeniu myszki pękł mi pewien element i nie działa jeden przycisk boczny. Są one połączone i jednego nie da się wymienić, trzeba wymieniać oba przyciski.
Jeśli ktoś ma taką myszkę uszkodzoną (może całkowicie nie działać, byle ten element był cały) to proszę o info. Pasują też
WatchYourBack - #komputery #a4tech #kupie #logitech #niewiemjaktootagowac 

Szukam ...

źródło: comment_9pfBGTXpSGb6DpVWWaB8OPrWy8dU3sJw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jar3cki: Głośniki używałem bardzo sporadycznie, a potem przeniosłem je do swojego pokoju gdzie nie miałem dla nich zbyt wiele miejsca. Kupiłem sennheisery hd600 a warunkiem ich zakupu była sprzedaż głośników, coś musiałem wybrać.
  • Odpowiedz
Mirki, tyle dobrego na wykopie czytałem o logitechu i teraz sam chciałbym sprawdzić jak działa ta firma :)
Po niecałym roku odmówiła mi posłuszeństwa ich myszka. Paragon, faktura jest tylko pytanie - gdzie to zgłosić? W Polsce gwarancje obsługuje jakaś zewnętrzna firma i nie wydaje mi się, że tam mirki załatwiały sprawę. Wiecie gdzie iść/pisać/dzwonić? Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam!
#logitech #reklamacja #pytanie #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, miliony urządzeń i nie wiem co wybrać...
Zestaw klawiatura + mysz.
Jedyne wymagania to system bezprzewodowy i klasyczna klawiatura (nie żadna łamana, pseudo-ergonomiczna itp.). W sumie podświetlenie klawiatury jest gadżetem, który jestem gotowy rozważyć.

Budżet do 250 zł.

Prace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy kupon godzien tagu, ale myślę, że warto się podzielić.

LINK

Ceny u producenta, jak wiadomo wysokie, ale kwota po kuponie, bez kosztów przesyłki wydaje się bardzo atrakcyjna. Np. Master MX w cenie 259 zł.

#cebuladeals #logitech #pc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach