Witam szanownych #pcmasterrace.
Trochę #chwalesie, ale wreszcie po wielu latach głębokiego #consolepeasants udało mi się. Ostatniego PC składałem w czasach, kiedy trylobity królowały na ziemi. Dużo się od tego czasu zmieniło. Wiele musiałem się nauczyć, doczytać.
Kompa złożyłem sam, ale gdy w żyłach jego popłynął prąd, śmigła zawirowały w tańcu, podświetlenie płyty głównej i logo karty graficznej uśmiechnęły się do mnie, a wyświetlacz POST nie
Uczciwy_cygan - Witam szanownych #pcmasterrace.
Trochę #chwalesie, ale wreszcie po w...

źródło: comment_ju5AXURtKRHzU6mPGFFqfDXTszIewvev.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. W EuroRtvAgd.
2. Nie posiadam, czytałem o tym ale sprawdziłem ją przed zakupem w sklepie.
3. Palm/Finger z naciskiem na palm.
4.13,5cm od "fakersa" do kciuka, całkowita długość dłoni prawie 19 cm.
5. Do tej pory, zdążyłem się przyzwyczaić do jej kształtu, itp. - miałem obawy, że nie będzie mi leżeć przy dłuższym uzytkowaniu, ale mogę stwierdzić, że z każdym dniem jestem coraz bardziej z niej zadowolony. dodam, że jestem low
  • Odpowiedz
#komputery

Szukam dla siebie nowej #myszki. Do tej pory korzystałem przez kilka lat z #a4tech X750f i przez kolejnych kilka z #logitech G500. Przyznaję, że duża, ciężka mysz bardziej mi odpowiada, stara G500 jak dla mnie ma idealny kształt. Na Steamie najwięcej godzin zniknęło w Skyrimie, Civ5 i Cities Skylines.

Czego szukać jako następcy wysłużonego Logitecha? Koniecznie na kablu.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amfidiusz: no właśnie, trochę za droga. Już byłem tak sfrustrowany, że szukałem używek logitecha i zastanawiałem się tylko czy kupić G400/G400s czy G500s (na allegro w dobrym stanie wszystkie po 100-130zł). W końcu na jakimś forum znalazłem myszkę, którą widziałem po raz pierwszy w życiu: Func MS-2.
1. sensor - bardzo dobry optyk Avago 3090
2. przyciski dodatkowe - sporo, programowalne
3. wygląd - jak najbardziej na plus (szczególnie kształt, wydaje się idealny dla
  • Odpowiedz
Mirki mam taki problem

Posiadam dwa urządzenia od logitech, mianowicie słuchawki g35 i kierownice g29, mam zainstalowany ten program logitech software czyli profiler do obsługi tych urządzeń i w żaden sposób nie mogę z poziomu tego profilera zmienić na ustawienia kierownicy, widzi mi tylko słuchawki, nie mam pojęcia jak to rozwiązać, ktoś ma jakiś pomysł?

#pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #logitech #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logitech UltraX Premium - jedna z najlepszych klawiatur wszech czasów!
Mam takie 2 (jedną w domu, drugą (też prywatną) w pracy).
I kupiłbym jeszcze kilka, gdyby nie to, że ... Logitech zaprzestał jej produkcji :( Pewnie dlatego, że zorientował się, że stworzyli klawiaturę ostateczną i jeśli nie przerwą jej produkcji, już niczego więcej nie sprzedadzą ;)

Plusy:
* bardzo wygodna
Adaslaw - Logitech UltraX Premium - jedna z najlepszych klawiatur wszech czasów!
Mam...

źródło: comment_dlMbwxrO5H3GdVAZguSat0P8jURbiIRN.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@bziuuumor: @iwan-maciej: @windforce: @Adaslaw: @michalpl7: @Robol: @muatf: @MrEdGar:

Od wczoraj jestem posiadaczem Cherry Stream( nie mylic ze Stream 3.0) a dokladniej wersji JK-8500EU-2.(uklad ANSI US International maly enter, duzy lewy shift). Zakupilem klawiature w Reichelt elektronik. Moja opinia jest taka, ze to jest to narazie najlepszy zastepnik UltraX Premium dostepny na rynku. Dlugosc szerokosc sa takie
scav - @bziuuumor: @iwan-maciej: @windforce: @Adaslaw: @michalpl7: @Robol: @muatf: @M...

źródło: comment_15832383175jI1B56rqNrgnHfXqz9qxA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki, poleci mi ktoś jakąś fajną mysz #logitech z takimi warunkami:
- bezproblemowa obsługa na każdej nawierzchni (laserowe logitecha z którymi miałem styczność są dużo gorsze niż zwykła podczerwień za 29,99zł)
- brak kabla, obsługa odbiornika Unifying
- "turbo scroll", fajnie, jakby przełącznik był na górze myszy, ale to nie wymóg

jest taka w ogóle?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Być może nie jest jeszcze za późno...

W pliku "C:\Program Files\Logitech\SetPointP\players.ini" pod [Players] dodajesz linijkę:

tidal=wac,TIDAL.exe,xxx,xxx,xxx,xxx,xxx,xxx,xxx,xxx,0,1,Tidal

Restart TIDAL i aplikacji setpoint. U mnie działa.
  • Odpowiedz