Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Znacie klawiaturę bezprzewodową, która potrafi przełączać się pomiędzy dwoma odbiornikami? (jeden w TV, drugi w PC)
#mysz #klawiatura #logitech
#mysz #klawiatura #logitech
3
Logitech stworzył działający retro wyświetlacz ze 160 podświetlanych klawiatur

Firma Logitech wraz z Iam8bit stworzyła bardzo ciekawą instalację, którą zaprezentowano na bostońskim wydarzeniu PAX East. Do jej zbudowania wykorzystano 160 podświetlanych klawiatur.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Elo.
Mam głośniki takie -> http://proline.pl/?p=CT+2.1+A120&&cno=1
Kolega ma głośniki takie -> http://proline.pl/?p=LOG+980-000413
Czy
Mam głośniki takie -> http://proline.pl/?p=CT+2.1+A120&&cno=1
Kolega ma głośniki takie -> http://proline.pl/?p=LOG+980-000413
Czy
Witam szanownych #pcmasterrace.
Trochę #chwalesie, ale wreszcie po wielu latach głębokiego #consolepeasants udało mi się. Ostatniego PC składałem w czasach, kiedy trylobity królowały na ziemi. Dużo się od tego czasu zmieniło. Wiele musiałem się nauczyć, doczytać.
Kompa złożyłem sam, ale gdy w żyłach jego popłynął prąd, śmigła zawirowały w tańcu, podświetlenie płyty głównej i logo karty graficznej uśmiechnęły się do mnie, a wyświetlacz POST nie
Trochę #chwalesie, ale wreszcie po wielu latach głębokiego #consolepeasants udało mi się. Ostatniego PC składałem w czasach, kiedy trylobity królowały na ziemi. Dużo się od tego czasu zmieniło. Wiele musiałem się nauczyć, doczytać.
Kompa złożyłem sam, ale gdy w żyłach jego popłynął prąd, śmigła zawirowały w tańcu, podświetlenie płyty głównej i logo karty graficznej uśmiechnęły się do mnie, a wyświetlacz POST nie
źródło: comment_ju5AXURtKRHzU6mPGFFqfDXTszIewvev.jpg
Pobierz@Wrathkrigs: @SmieszekZawadiaka: Ale tagujcie #januszepc
@Uczciwy_cygan: Mogłeś spokjnie brać do takiego zestawu 3000 CL15
@Uczciwy_cygan: Mogłeś spokjnie brać do takiego zestawu 3000 CL15
@SmieszekZawadiaka: No chyba nie. Spokojnie obsługuje nawet 3200, problemem może być tylko płyta, ale tutaj jest
chipset Z170.
@Wrathkrigs:
chipset Z170.
@Wrathkrigs:
- 2270
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jest tutaj jakiś użytkownik Logitech G303? Mam kilka pytań.
#logitech #pcmasterrrace #komputery #myszki
Na wszelki wypadek: #csgo
#logitech #pcmasterrrace #komputery #myszki
Na wszelki wypadek: #csgo
1. W EuroRtvAgd.
2. Nie posiadam, czytałem o tym ale sprawdziłem ją przed zakupem w sklepie.
3. Palm/Finger z naciskiem na palm.
4.13,5cm od "fakersa" do kciuka, całkowita długość dłoni prawie 19 cm.
5. Do tej pory, zdążyłem się przyzwyczaić do jej kształtu, itp. - miałem obawy, że nie będzie mi leżeć przy dłuższym uzytkowaniu, ale mogę stwierdzić, że z każdym dniem jestem coraz bardziej z niej zadowolony. dodam, że jestem low
2. Nie posiadam, czytałem o tym ale sprawdziłem ją przed zakupem w sklepie.
3. Palm/Finger z naciskiem na palm.
4.13,5cm od "fakersa" do kciuka, całkowita długość dłoni prawie 19 cm.
5. Do tej pory, zdążyłem się przyzwyczaić do jej kształtu, itp. - miałem obawy, że nie będzie mi leżeć przy dłuższym uzytkowaniu, ale mogę stwierdzić, że z każdym dniem jestem coraz bardziej z niej zadowolony. dodam, że jestem low
- 0
@Wojtaszeq: Byłem dziś w 2 Euro i sprawdzałem 4 egzemplarze. We wszystkich sensor się tłukł. Jak to jest u Ciebie? Totalnie nic nie słychać, czy po prostu nie tak paskudnie głośno?
#komputery
Szukam dla siebie nowej #myszki. Do tej pory korzystałem przez kilka lat z #a4tech X750f i przez kolejnych kilka z #logitech G500. Przyznaję, że duża, ciężka mysz bardziej mi odpowiada, stara G500 jak dla mnie ma idealny kształt. Na Steamie najwięcej godzin zniknęło w Skyrimie, Civ5 i Cities Skylines.
Czego szukać jako następcy wysłużonego Logitecha? Koniecznie na kablu.
Szukam dla siebie nowej #myszki. Do tej pory korzystałem przez kilka lat z #a4tech X750f i przez kolejnych kilka z #logitech G500. Przyznaję, że duża, ciężka mysz bardziej mi odpowiada, stara G500 jak dla mnie ma idealny kształt. Na Steamie najwięcej godzin zniknęło w Skyrimie, Civ5 i Cities Skylines.
Czego szukać jako następcy wysłużonego Logitecha? Koniecznie na kablu.
- 2
@Amfidiusz: no właśnie, trochę za droga. Już byłem tak sfrustrowany, że szukałem używek logitecha i zastanawiałem się tylko czy kupić G400/G400s czy G500s (na allegro w dobrym stanie wszystkie po 100-130zł). W końcu na jakimś forum znalazłem myszkę, którą widziałem po raz pierwszy w życiu: Func MS-2.
1. sensor - bardzo dobry optyk Avago 3090
2. przyciski dodatkowe - sporo, programowalne
3. wygląd - jak najbardziej na plus (szczególnie kształt, wydaje się idealny dla
1. sensor - bardzo dobry optyk Avago 3090
2. przyciski dodatkowe - sporo, programowalne
3. wygląd - jak najbardziej na plus (szczególnie kształt, wydaje się idealny dla
- 2
Siema. Ktoś mi powie do czego takie coś służy? #logitech
źródło: comment_RteL59zEEn9zLwTWyhRzwkIDHYL603pt.jpg
Pobierz- 1
- 1
Siema Mirki, jak kogoś to interesuje to G29 za 1300zł na x-kom w gorącym strzale.
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7345
#simracing #assettocorsa #dirtrally #liveforspeed #logitech
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7345
#simracing #assettocorsa #dirtrally #liveforspeed #logitech
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki mam taki problem
Posiadam dwa urządzenia od logitech, mianowicie słuchawki g35 i kierownice g29, mam zainstalowany ten program logitech software czyli profiler do obsługi tych urządzeń i w żaden sposób nie mogę z poziomu tego profilera zmienić na ustawienia kierownicy, widzi mi tylko słuchawki, nie mam pojęcia jak to rozwiązać, ktoś ma jakiś pomysł?
#pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #logitech #informatyka
Posiadam dwa urządzenia od logitech, mianowicie słuchawki g35 i kierownice g29, mam zainstalowany ten program logitech software czyli profiler do obsługi tych urządzeń i w żaden sposób nie mogę z poziomu tego profilera zmienić na ustawienia kierownicy, widzi mi tylko słuchawki, nie mam pojęcia jak to rozwiązać, ktoś ma jakiś pomysł?
#pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #logitech #informatyka
Sprzedam tanio pada
http://olx.pl/oferta/kontroler-logitech-f310-prawie-jak-nowka-CID99-IDediLF.html
Prosze bez śmieszkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sprzedam #logitech #olx
http://olx.pl/oferta/kontroler-logitech-f310-prawie-jak-nowka-CID99-IDediLF.html
Prosze bez śmieszkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sprzedam #logitech #olx
@artur9010: grunt to dobra reklama xd
- 17
Logitech UltraX Premium - jedna z najlepszych klawiatur wszech czasów!
Mam takie 2 (jedną w domu, drugą (też prywatną) w pracy).
I kupiłbym jeszcze kilka, gdyby nie to, że ... Logitech zaprzestał jej produkcji :( Pewnie dlatego, że zorientował się, że stworzyli klawiaturę ostateczną i jeśli nie przerwą jej produkcji, już niczego więcej nie sprzedadzą ;)
Plusy:
* bardzo wygodna
Mam takie 2 (jedną w domu, drugą (też prywatną) w pracy).
I kupiłbym jeszcze kilka, gdyby nie to, że ... Logitech zaprzestał jej produkcji :( Pewnie dlatego, że zorientował się, że stworzyli klawiaturę ostateczną i jeśli nie przerwą jej produkcji, już niczego więcej nie sprzedadzą ;)
Plusy:
* bardzo wygodna
źródło: comment_dlMbwxrO5H3GdVAZguSat0P8jURbiIRN.jpg
Pobierz- 3
@iwan-maciej: @windforce: @Adaslaw: @michalpl7: @Robol: @muatf: @MrEdGar: też szukałem długo zastępnika logitech ultraxpremium. W koncu chyba udało się coś znaleźć. Czekam na dostawę. Zobaczymy jak się będzie sprawować. https://www.cherry-world.com/cherry-stream-keyboard.html
@bziuuumor: @iwan-maciej: @windforce: @Adaslaw: @michalpl7: @Robol: @muatf: @MrEdGar:
Od wczoraj jestem posiadaczem Cherry Stream( nie mylic ze Stream 3.0) a dokladniej wersji JK-8500EU-2.(uklad ANSI US International maly enter, duzy lewy shift). Zakupilem klawiature w Reichelt elektronik. Moja opinia jest taka, ze to jest to narazie najlepszy zastepnik UltraX Premium dostepny na rynku. Dlugosc szerokosc sa takie
Od wczoraj jestem posiadaczem Cherry Stream( nie mylic ze Stream 3.0) a dokladniej wersji JK-8500EU-2.(uklad ANSI US International maly enter, duzy lewy shift). Zakupilem klawiature w Reichelt elektronik. Moja opinia jest taka, ze to jest to narazie najlepszy zastepnik UltraX Premium dostepny na rynku. Dlugosc szerokosc sa takie
źródło: comment_15832383175jI1B56rqNrgnHfXqz9qxA.jpg
Pobierz10
O tym jak wada przestała być wadą
- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, poleci mi ktoś jakąś fajną mysz #logitech z takimi warunkami:
- bezproblemowa obsługa na każdej nawierzchni (laserowe logitecha z którymi miałem styczność są dużo gorsze niż zwykła podczerwień za 29,99zł)
- brak kabla, obsługa odbiornika Unifying
- "turbo scroll", fajnie, jakby przełącznik był na górze myszy, ale to nie wymóg
jest taka w ogóle?
- bezproblemowa obsługa na każdej nawierzchni (laserowe logitecha z którymi miałem styczność są dużo gorsze niż zwykła podczerwień za 29,99zł)
- brak kabla, obsługa odbiornika Unifying
- "turbo scroll", fajnie, jakby przełącznik był na górze myszy, ale to nie wymóg
jest taka w ogóle?
Przyjaciele! Czy komuś udało się zmusić do współpracy #tidal i #logitech setpoint? Znalazłem rozwiązanie dla spotify, ale o tidal cisza. A korzystanie z klawiszy multimedialnych ułatwiało mi życie.
#firstworldproblems #komputery #pytanie
#firstworldproblems #komputery #pytanie


















Logitech MX Master nie polecam. Po 3 miesiącach plastik się wytarł czego nie miałem na bazarowych myszkach za 30zł.
Gwarancja pewnie tego nie uzna.
Drugie zdjęcie: http://i.imgur.com/tyjFRgQ.jpg
źródło: comment_gxt2LOGtYek1RvgZt2V0p0xm677d56Vk.jpg
PobierzNa szczęście mogłem oddać do sklepu i pozbyć się problemu i odzyskać cebuliony.