Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
mam pytanie dot kierownicy g27, na co zwrócić uwagę przy zakupie? czytałem ten poradnik ogólny ale na co szczególnie zwrócić uwagę przy g27?
#assettocorsa #simracing #logitech #logitechg27
#assettocorsa #simracing #logitech #logitechg27
@mam_wykopane: nie jest tak łatwo zajechać logitecha, więc nikt nic innego nie doda do tego poradnika ;P
- 1
#pytanie #szukam #sluchawki #steelseries #logitech #kingston #gracze #zakupy
Witam, przymierzam się do zakupienia słuchawek wraz z mikrofonem. Czas zmienić stary sprzęt na coś nowego. W grę wchodzą takie o to słuchawki: SteelSeries Siberia v3 Prism, Kingston HyperX Cloud II, Logitech G35, a może tańszy model G430. Przedział cenowy jest taki sam czyli około 390 zł. Jakieś
Witam, przymierzam się do zakupienia słuchawek wraz z mikrofonem. Czas zmienić stary sprzęt na coś nowego. W grę wchodzą takie o to słuchawki: SteelSeries Siberia v3 Prism, Kingston HyperX Cloud II, Logitech G35, a może tańszy model G430. Przedział cenowy jest taki sam czyli około 390 zł. Jakieś
źródło: comment_Pq1eWGA5zMpMWJ3FfvOQs0I2mTVNvTgu.jpg
Pobierz- 1
Mireczki, potrzebuję Waszej pomocy w wycenie sprzętu.
Po zakupie PS4 dwie konsole PS3 stały się już niepotrzebne w rodzinie więc jedna idzie pod młotek, a druga dołączy do kolekcji starych konsol i będzie czekać spokojnie na ochotę gry :D Dokładnie jest to model CECH-2504A, dorzucam 3 pady, potrzebne okablowanie i nie wiem co zrobić z grami. Mam chyba większość must have ze starej generacji, ogarnę jeszcze co sobie zostawię ale lista gier wygląda
Po zakupie PS4 dwie konsole PS3 stały się już niepotrzebne w rodzinie więc jedna idzie pod młotek, a druga dołączy do kolekcji starych konsol i będzie czekać spokojnie na ochotę gry :D Dokładnie jest to model CECH-2504A, dorzucam 3 pady, potrzebne okablowanie i nie wiem co zrobić z grami. Mam chyba większość must have ze starej generacji, ogarnę jeszcze co sobie zostawię ale lista gier wygląda
- 0
@krejdd: to się zgadza, teraz będę robił upgrade na G29, ale gdyby nie zmiana konsoli to bym został przy tamtej bez problemu, bo była więcej niż wystarczająca! Możesz obserwować jakieś licytacje, przed świętami był gorący okres i ludzie bardziej się rzucali :)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@bojesieminusow: W grach niedziała, bo gry nie lubią klawiatur. Emulatory, emulatory lub gry Open Source (one są tworzone przez ogarniętych ludzi)
- 2
Moi drodzy, nawiązując do tego wpisu o mojej zmarłej myszce od Logitech G700S chciałbym naświetlić nieco sytuacje, gdyż nabrała ona niestety kierunek który mnie niestety nie satysfakcjonuje co więcej czuję się wręcz rozczarowany stanowiskiem firmy.
Po nawiązaniu kontaktu z Logitech.com (tech supportu) przedstawieniu im problemu itd, podaniem nr seryjnych, zdjecia rachunku z kartą z dzisiejszą datą etc. mój wniosek o dokonanie wymiany został odrzucony przez zespół który ewentualnie przyznaje takie wymiany.
Uzasadnienie:
Po nawiązaniu kontaktu z Logitech.com (tech supportu) przedstawieniu im problemu itd, podaniem nr seryjnych, zdjecia rachunku z kartą z dzisiejszą datą etc. mój wniosek o dokonanie wymiany został odrzucony przez zespół który ewentualnie przyznaje takie wymiany.
Uzasadnienie:
Dear Proud
- 1
@Shewie: to napisz/zadzwoń do oddziału z zjednoczonych emiratów arabskich i tyle
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki jakie polecacie #glosniki do PC 2.1 - może być #chinskiecuda z #aliexpress lub #allegro. Cena do 500 cebulionów. Moje dotychczasowe 2.1 #logitech działają zazwyczaj na 1 głośniku. #czasnazmiany #audio
- 0
dozbieraj troche i kup Edifier S730
#komputery no i trochę #logitech #projectcars
Siema Mireczki! Mam takie szybkie pytania. Ile kasy musiałbym wydać na taki komputer żeby poszedł mi Project CARS i asseto corsa na full mega detalach w milionie klatek na sekundę? Chodzi mi o sam komp bez monitora, klawiatury itp. Zawsze miałem konsole dlatego kwestia kompow do gier jest mi zupełnie obca.
Czy Project CARS obsługuje kierownicę Logitech G29? Czy jest
Siema Mireczki! Mam takie szybkie pytania. Ile kasy musiałbym wydać na taki komputer żeby poszedł mi Project CARS i asseto corsa na full mega detalach w milionie klatek na sekundę? Chodzi mi o sam komp bez monitora, klawiatury itp. Zawsze miałem konsole dlatego kwestia kompow do gier jest mi zupełnie obca.
Czy Project CARS obsługuje kierownicę Logitech G29? Czy jest
Ciekawa sprawa, posiadam kierownicę #logitech #g27 w której pedały są metalowe i słuchawki na usb.
Gdy dotykam pedałów czuję leciutkie mrowienie a w słuchawkach słyszę delikatne buczenie. Przebicie na usb? Przecież tam nie ma nic silniejszego niż 5V :D
#komputery #elektronika
Gdy dotykam pedałów czuję leciutkie mrowienie a w słuchawkach słyszę delikatne buczenie. Przebicie na usb? Przecież tam nie ma nic silniejszego niż 5V :D
#komputery #elektronika
- 1
Mirki, posiadam aktualnie myszkę Logitech G5 która jest genialna, jednak zaczyna już być nadgryziona zębem czasu i kółko zaczyna szwankować. Czy ktoś może polecić godnego następcę na którego należałoby spojrzeć? Myszka nie służy mi do grania raczej do "dynamicznego" korzystania z internetu więc nie potrzeba mi wymyślnych bajerów i miliona przycisków. Szukam jakości G5 lub lepszej.
#peryferia #komputery #myszki #myszka #logitech #
#peryferia #komputery #myszki #myszka #logitech #
- 0
@Aerin: Myszka ma dobrych kilka lat, technika poszła do przodu, więc może powstało coś lepszego i wygodniejszego w użytkowaniu.
@Ingvarr100th: A miałeś do czynienia z Logitech Performance MX?
@Ingvarr100th: A miałeś do czynienia z Logitech Performance MX?
@Ma5TeR: z tym modelem nie.
- 1
w sklepie http://www.satysfakcja.pl/ w ramach #blackfriday jest http://www.satysfakcja.pl/p/204222-kontroler-gier-logitech-powershell-controller.html za 29 zł - na bank to pomyłka w cenie. Ale skoro jest można korzystać, powinni wysłać.
#cebuladeals #logitech #iphone
#cebuladeals #logitech #iphone
- 2
Mirki, Mireczki.. Nie wiecie gdzie mozna nabyc enkoder optyczny do kierownicy #logitech #g27? Wygląda on mniej wiecej tak
#kiciochpyta #elektronika #diy
#kiciochpyta #elektronika #diy
źródło: comment_TJT3MbOnh6gHaX4YqT933UIPUCkdLEJ4.jpg
Pobierz- 1
@DRN: Pewnie, nie ma sprawy :)
@FILEmoniusz: Dzięki za informację. 1. Ja ostatnio pisałem do zagranicznego oddziału Logi i dostałem informację, że części nie mają i jak nie mam gwarancji to w sumie mogę w---------ć. 2. Mówisz o Logifix i gościu co ma ksywkę Luksor? Pisałem do niego na wszelkie możliwe sposoby i od miesiąca brak odzewu. Ponoć na tel też nie odpowiada (ludzie pisali na simracing.pl - być może gdzieś wyjechał). Co do enkodera -
- 1
Moje DFGT nie chce dzialac, co jest powodem dla ktorego nie jezdze w #acleague, a mianowicie kierownica nawet gdy nie jest podlaczona do pradu stawia niewielki opor podczas skrecania w prawo, zupelnie jak by dzialal force feedback tyle ze bez pradu ( ͡º ͜ʖ͡º), podczas skretu w lewo ten problem nie wystepuje, ktos cos wie o tym? po podlaczeniu do pradu oraz do usb
- 2
#logitech #komputery #pytanie #klawiatura #problemypierwszegoswiata #it
Jakiś czas temu kupiłem klawiaturę Logitech K310. Klawiatura jak to klawiatura, nie kosztowała mało ok. 100 zł. Fajnie się sprawowała, do pisania - w porządku. Elegancka, można wylać na nią herbatę, myć pod prysznicem itp. Nie jestem jakimś zapalonym graczem komputerowym, ale ostatnio naszła mnie ochota na sentymentalne odpalenie gry Fifa w starszej wersji, gdzie
Jakiś czas temu kupiłem klawiaturę Logitech K310. Klawiatura jak to klawiatura, nie kosztowała mało ok. 100 zł. Fajnie się sprawowała, do pisania - w porządku. Elegancka, można wylać na nią herbatę, myć pod prysznicem itp. Nie jestem jakimś zapalonym graczem komputerowym, ale ostatnio naszła mnie ochota na sentymentalne odpalenie gry Fifa w starszej wersji, gdzie
@Serghio: ale na 100% ma problem z innymi kombinacjami. Po prostu klawiatury są tak zaprojektowane, że jakieś bloki są ze sobą połączone i kilka klawiszy wciśniętych na raz będzie miało problem. Temat się nazywa "Keyboard Ghosting" jakby ci się chciało szukać.
@Serghio: fakt, usb ma ograniczenie do 6 klawiszy: http://blog.controlspace.org/2010/08/n-key-rollover-what-it-is-and-how-to.html
- 0
@Cebulinho: mam , musi byc lekka wygodna, bezprzewodowa, z guzikiem w scrollu
- 0
@KrowkaAtomowka: HP X3900 polecam.
#komputery #pytanie #sprzetkomputerowy #logitech mirki mam myszke logitecha mx610, dziewczyna wyciagnela z szafy, zmienilem jej bateriie, i w niektorych momentach strasznie przerywa laguje, macie jakis pomysl jak to naprawic?
#technologia #pytanie
Mireczki, jaka najlepsza bezprzewodowa klawiatura dla programisty, opcjonalnie z podświetlaniem? Miałem kiedyś #logitech Illuminated z kabelkiem, była naprawdę super, ale coś tam przestało stykać w miejscu łączenia kabelka z klawiaturą i zdarzało się, że gasła i nie działały klawisze, po chwili działały, często migała, przez to w zasadzie przestała się nadawać do użytku...
Mireczki, jaka najlepsza bezprzewodowa klawiatura dla programisty, opcjonalnie z podświetlaniem? Miałem kiedyś #logitech Illuminated z kabelkiem, była naprawdę super, ale coś tam przestało stykać w miejscu łączenia kabelka z klawiaturą i zdarzało się, że gasła i nie działały klawisze, po chwili działały, często migała, przez to w zasadzie przestała się nadawać do użytku...
































#pcmasterrace #gry