Logitech MX Master jest do kupienia za 200 zł. Dostanę coś lepszego w tej cenie, albo tańszego ale z niewiele gorszą jakością? Chodzi oczywiście o mysz bezprzewodową do pogrania, poprzeglądania internetu.

#pcmasterrace #myszka #logitech
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego nigdzie nie można kupić Logitecha MX 3 Master? Chciałem ją kupić ze względu na Logi Bolt. Keys Mini nie działa z Unifying, a właśnie przez Bolt. Chciałem mieć dwa urządzenia w jednym donglu, no ale nigdzie nie ma tej myszy...

#logitech
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiciuk: ja lutowałem w G703 i działały zajebiście, po tym zero problemów. No ale to już myszka za 300zł i miała idealny kształt więc opłacało mi się to robić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiciuk: kul najtańsze jakie będą, działają też ok. Choćbyś dał 20zl za z switcha dedykowanego, to i tak wart w hurcie jest kilkanaście groszy
  • Odpowiedz
#logitech

Jak zareklamować sprzęt Logitech G915 u logitecha? Muszę oddawać do sklepu, gdzie kupiłem? Moja klawiatura dosłownie przed chwilą dostała dwukliku na klawiszu "2" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#forzahorizon5 #logitech
Murki, udało Wam się ogarnąć do grania kierownicę Logitech G920 w Forza Horizon 5? Albo ja jestem jakiś niekompatybilny, albo nie da się na tym grać.. Nie potrafię zapanować nad autem, czuję jakby był mega input lag albo coś.. Na padzie od xboxa nie ma tego odczucia, wszystko jest idealnie responsywne a tutaj w którą stronę bym nie kręcił to auto i tak jedzie gdzie chce..
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devil162:
Dla potomnych:
Wiele egzemplarzy tak ma, u mnie np wystarczy pojeździć 5 min żeby się rozgrzała i już nie robi dźwięku.
To generalnie nic nie powoduje złego, tak o se robi dźwięk i tyle, wystarczy słuchawki mieć zamknięte to w ogóle nie słychać tego.
  • Odpowiedz
#pcmasterrace #f1 #f12021 #logitech
Czy ktoś z tutaj obecnych gra może w F1 2021 na kierownicy Logitech G29? Mam problem dlatego, że chciałem ustawić sobie promień na 300 stopni, ale Logitech G Hub nie wykrywa mi tej gry. Ma ktoś podobny problem? Albo jest na to inny sposób?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, mam problem z Logitech Ghub. Jak sobie ustawię parametry dla słuchawek to działa do póki nie zamknę okna z ustawieniami. Jak tylko cofnę do wszystkich urządzeń lub zamknę okno to wprowadzone ustawienia nie działają, mimo że ghub działa w tle. Ustawienia dla klawiatury i mychy są zachowywane tylko te dla słuchawek nie. Miał ktoś może z czymś takim probblem?

#logitech #ghub
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@BajanArt Te klawisz działa chyba tylko jak Używasz profili z programu logitecha. A na screenie masz wybrane działanie z profili pamięci urządzenia.
Ale jeszcze sprawdzę w domu dla pewności.
  • Odpowiedz
Jakość klawiatury Logitech G915 to jest jakaś porażka. Mam ją już rok i plastik na keycapach to jakaś komedia. Mechanik za 100zl wygląda lepiej przez swoją chropowatą powłokę niż klawa za tysiaka której nie da się w żaden sposób doczyscic. Raz ją rozbierałem i maczalem klawisze w tych pastylkach do protez - było lepiej do pierwszego dotknięcia xd Strasznie się to tłuści, wycieram ją codziennie bawełniana szmatką która zawsze mam przy kompie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach