Wpis z mikrobloga

#myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry
Po ponad 4 latach używania zalałem sobie kawą moją świetną myszkę Rival 100, kupioną na super promocji za 50 zł i serduszko mi się kraje (,) jeżeli nie uda mi się jej ogarnąć to będę zmuszony kupić nową, możecie coś polecić?
Ogólnie szukam czegoś za 100-150 zł, musi mieć uniwersalny kształt (jestem leworęczny), boczne przyciski mnie nie interesują bo i tak ich nie używam.
Może być przewodowa, może być też bezprzewodowa ale tutaj nie jestem pewny, czy one są już tak dobre jak przewodowe jeśli chodzi o gierki? Fajnie też byłoby gdyby była cicha, ciche klikanie + scroll.
Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Krs90 - #myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry 
Po ponad 4 l...

źródło: comment_1642410509KGasy6zrTCe2xOQ8azeyWw.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: nie wiem jak ma się sprawa z modelami w Steelseries. Z wymiarów wynika, że rival 3 jest o 1-2mm mniejszy w niektórych płaszczyznach.

Mam G102 (ten sam kształt) jako zapasową i jest nawet ok. Dobrze leży w dłoni, sensor spoko, rolka chodzi gładko. Ciężko się czegoś przyczepić, szczególnie w cenie promocyjnej ok. 80-90 zł.

Tyle że po tylu latach przesiadka to może być niespodzianka. Nie wiem czy to wiek, początkujący
@Paczek_w_masle: Z tego co też widzę G102 vs G203 to są chyba identyczne konstrukcję tylko G203 jest bardziej dostępna (następca G102?), więc teraz pewnie albo kupię G203 jak nie uda mi się naprawić starej, albo się zastanowie nad G305 bo w sumie brak kabla też na plus.
Powiedz mi tylko, jest stosunkowo cicha? Ja mam jeszcze M220 Silent która jest super cicha, ale niestety jest bardzo mała i używanie jej dłużej