#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

No i kolejny update w tym miesiącu. Jakiś czas temu pokazywałem otrzymane trumienki: o tutaj pokazywałem.
A co z nich wyszło możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.

Plan na następne budynki: General Store oraz sklep z bronią (2 osobne budynki). Robotę już zacząłem, ale nie wiem kiedy
damw - #legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://bricks...

źródło: comment_1649066383nweG8RUuxqDN3dH6N0sUmR.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crisu: a czy rozmawiałeś z córką czy chce taki zestaw?
ja już sobie odpuściłem kupowanie niespodzianek dla starszego (6lvl) i jak ma dostać jakiś prezent to szukamy razem. Przynajmniej wybiera to co chce
  • Odpowiedz
@Crisu: Boost mogłby się sprawdzić z jakimiś prostszymi konstrukcjami np. z tej książki LEGO BOOST - wyzwalacz kreatywności. Jak zbudować 95 robotów o prostej konstrukcji Te, które są w zestawie jednak są trochę bardziej skomplikowane i raczej nie dla 5 latki, pewnie głownie rodzic miałby zabawę :)
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: jeśli nie musisz mieć tego na jutro to możesz czekać. To nowy zestaw więc jeszcze będzie chwilę sprzedawany. Może zaoszczędzisz te kilkanaście zł dodatkowo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Chwilę się zbierałem na wpis, bo czekałem na zestaw, ale w końcu mam oba. Dzisiaj na obiad wjeżdżają: 76906 1979 Ferrari 512 M oraz 76908 Lamborghini Countach. Nie jestem jakimś wielkim zapaleńcem jeżeli chodzi o serię speed champions, co więcej, imho te wszystkie zestawy typu Aston Martin, Mercedes, Lotus, McLaren czy inny Kenigzeg są na jedno kopyto i nie warto tego kupować, ale jak zobaczyłem te dwa to mnie przekonały. Tak
MajsterZeStoczni - Chwilę się zbierałem na wpis, bo czekałem na zestaw, ale w końcu m...

źródło: comment_1648991552d85yqNzuagFPJV8QKgmgIg.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaraz się multikonto znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@login-jest-zajety: no trochę się tego boję, ale nie mogłem się powstrzymać. Najwyżej wrócę za 2 tygodnie z nową odznaką
  • Odpowiedz
Składam swoje pierwsze #lego i stwierdzam, że ten kto wymyślił te kartoniki powinien być rażony prądem po jajach.
Sam kartonik beznadziejnej jakości z cienkiej tektury, wiadomo, że chodzi o to żeby obniżyć koszty ale z falistej byłby dużo lepszy.
Po drugie to otwieranie... ktoś ma jakiś protip żeby otworzyć ten poklejony karton nie rozrywając go?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No też podcinałem właśnie nożem, ale ogólnie to dramat.
Wiadomo, że to tylko rzecz i kawałki plastiku ale jak ktoś chce zbierać kolekcjonersko to słabo.
  • Odpowiedz
lego goli frajerow jeszcze bardziej tym star wars, nowy zestaw z klonami 75342 ma mniej klockow niz bardzo podobny w tresci 75280 a kosztuje 50zl więcej, mimo, ze 75280 byl juz sporo za drogi XD Kiedy jebnie ta bańka i popularnosc lego wróci na tory sprzed paru lat? Tęsknie za tamtymi latami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
Godir17 - lego goli frajerow jeszcze bardziej tym star wars, nowy zestaw z klonami 75...

źródło: comment_1648902542YEb5JMdhy9KqLxQGcZkrfU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qullion: city nie da się porównać ze star wars, bo nie ma napompowanych cen, po drugie tak nie patrzy sie tylko na liczbe elementów, ale w tym przypadku 75280 ma ich kilka wiecej, ale jest to gabarytowo taki sam zestaw, a mimo to 50zl musimy dorzucić do kieszeni lego, 1zł za element coraz blizej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz