#przesilenie #lato #pogoda #polska #geografia #ciekawostki
W związku z przesileniem letnim przedstawiam różnicę w długości dnia między najbardziej na północ i południe wysuniętymi punktami Polski: Jastrzębia Góra, woj. pomorskie (54°50'N) i szczyt Opołonek, woj. podkarpackie (49°00'N).

W Jastrzębiej Górze dzień trwał dziś 17 godzin i 20 minut, a na Opołonku w Bieszczadach 16 godzin i 12
LordDamianus - #przesilenie #lato #pogoda #polska #geografia #ciekawostki
W związku z...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: @Lawsonik: @matixrr: @KhalTanio: @Sylwiusz_89 jesień jest ogólnie najlepsza, tylko dużo osób ma do niej uraz, bo kojarzy się z powrotem do szkoły, ale jak się dorośleje to te powroty do szkoły jawią się jako fajowe.
Natomiast Polska ma najlepszy możliwy klimat jak są jeszcze 4 wyraźne pory roku, a to trochę zanika.
Są ludzie, którzy uwielbiają te Tajlandie czy Wyspy Zielonego Przylądka,
  • Odpowiedz
Nie rozumiem fenomenu tego p----------o lata, jak komuś może to się chociaż w minimalnym stopniu podobać? Ledwo podskoczyła temperatura i już mnie to wszystko w-----a a nawet dobrze się nie zaczęło. Na zewnątrz pojawiły się sebixy, janusze i inne kreatury pijące a-----l i drące morde AAAEEEE KUUUUUURWWAAAA WALIMmy!!! AUUUU DO ODCINY OSKAR!!!!. Oprócz tego madki ze swoimi kaszojadami purchlakami, które również drą jape MAMOOO LODYYY JUŻŻ!!!!, albo co pomniejsze drą jape bo
rolnik_wykopowy - Nie rozumiem fenomenu tego p----------o lata, jak komuś może to się...

źródło: c38efb1380c96743cb36e3d075b1837b4c052abf8868c20bbc90a5693029bb96

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolnik_wykopowy: lubię tę pastę
, bo dużo w niej racji. Laciarze i pedalarze nie rozumieją, że przy wilgotności jaka jest w Polsce nawet 27 stopni to granica upału. Jak popatrzyłem jaka pogoda ma być przez najbliższy tydzień (#krakow here) to doznałem depresji szybciej niżby miał nastać listopad. Nie dość, że lampą to jeszcze upał.
  • Odpowiedz