Pany kupiłem iPhone SE, przyszedł do mnie ubezpieczona paczka i się okazało ze jest żółta plamka w lewym górnym rogu tak jakby się klej wylał pod ekran mimo to wszystko działa. Sprzedawca zapewnia ze go nie z jego winy i ze ma zdjęcia ze stanu chwile przed wysyłka ja zreszta tez mam nagranie jak otwierałem paczkę. Tak jak wspominałem paczka była ubezpieczona u dhl, co w tej sytuacji zrobić? #iphone
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 2
konto usunięte via iOS
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Madlajn: No to Słupsk, Pruszcz Gdański albo Koszalin, dzwoń, gdzie masz bliżej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Madlajn: Przepraszam, Koszalin jest w zachodniopomorskim, więc tylko Słupsk albo Gdańsk (Pruszcz)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No elo Mirki mam pytanie
Sasiadka mojej ciotki chce wyslac paczke do Niemiec i ciotka mnie prosila, żebym jej sprawdził.
Znalazłem, że tak będzie najtaniej
https://www.kurierem.pl/przesylki-zagraniczne-Niemcy-kurier-DPD-transport-drogowy-export,1733777.html
I mam tylko takie pytanie do Was bo na DPD sie nie dodzwonie: czy można zostawić tę paczkę do odebrania przez kuriera w punkcie DPD i wysłać też na adres punktu DPD w Niemczech?
#kurier #logistyka xD #kiciochpyta moze #
Sasiadka mojej ciotki chce wyslac paczke do Niemiec i ciotka mnie prosila, żebym jej sprawdził.
Znalazłem, że tak będzie najtaniej
https://www.kurierem.pl/przesylki-zagraniczne-Niemcy-kurier-DPD-transport-drogowy-export,1733777.html
I mam tylko takie pytanie do Was bo na DPD sie nie dodzwonie: czy można zostawić tę paczkę do odebrania przez kuriera w punkcie DPD i wysłać też na adres punktu DPD w Niemczech?
#kurier #logistyka xD #kiciochpyta moze #
źródło: comment_J6k5UOsSlzqnvsRvZk3G21IDBRtH5LjT.jpg
Pobierz- 1
@Naturmensch: Zostawić pewnie możesz, ale gorzej z dostawą do punktu. Taką opcję ma UPS na furgonetka.pl - dostawa i odbiór w UPS Access Poincie, wybierasz taki punkt UPS w Niemczech i przynajmniej wiesz gdzie zostawią.
- 1
#dpd #kurier
2018-10-31 22:53:50 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
2018-10-31 16:48:00 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KTW
Mam pytanie jak to możliwe że paczka która ma jechac do mnie na Dolny Śląsk wyruszyła w droge po całej Polsce niczym Odyseusz :D z Katowic trafiła do NCS czyli do Strykowa ? Aż sie boje co bedzie nastepne kuźwa Łancut pewnie.
2018-10-31 22:53:50 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
2018-10-31 16:48:00 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KTW
Mam pytanie jak to możliwe że paczka która ma jechac do mnie na Dolny Śląsk wyruszyła w droge po całej Polsce niczym Odyseusz :D z Katowic trafiła do NCS czyli do Strykowa ? Aż sie boje co bedzie nastepne kuźwa Łancut pewnie.
@pehuu: Bo w strykowie jest główny hub dpd.
- 0
Mirki, zamówiłem kuriera przez parcelABC (DPD) mieli odebrać paczkę ode mnie dziś od godziny 14-18. Czy jest możliwość anulowania tej usługi? (opłacona) Zależy mi na czasie i mogę ją prywatnie z kimś posłać jeszcze dzisiaj. Przesyłka miała być DE->PL
#kurier #pracelabc #kichiopyta #cozrobic #dpd
#kurier #pracelabc #kichiopyta #cozrobic #dpd
Mircy z #inpost #paczkomaty przyszedłem odebrać paczke z paczkomatu, wpisalem kod i otworzyła się pusta skrytka - co robić? #kurier #kiciochpyta #poczta
- 0
jak to teraz jest reklamacją uszkodzonego przedmiotu?
muszę spisywać jakieś protokoły z kurierem czy to pozostaje już w kwestii sprzedającego?
wczoraj dotarła do mnie przesyłka, która okazała się uszkodzona - samo opakowanie jest OK i nic na to nie wskazywało, że jest uszkodzona
#allegro #przesylki #kurier
muszę spisywać jakieś protokoły z kurierem czy to pozostaje już w kwestii sprzedającego?
wczoraj dotarła do mnie przesyłka, która okazała się uszkodzona - samo opakowanie jest OK i nic na to nie wskazywało, że jest uszkodzona
#allegro #przesylki #kurier
@sebool12
"Rękojmia jest ustawowo uregulowanym sposobem dochodzenia roszczeń. Przedsiębiorca nie może w żaden sposób odmówić przyjęcia reklamacji, jeżeli nie wynika to wprost z przepisów."
"Przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. Taka sytuacja ułatwia złożenie reklamacji, gdyż to przedsiębiorca musi udowodnić, że wada powstała z winy konsumenta."
https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/
"Rękojmia jest ustawowo uregulowanym sposobem dochodzenia roszczeń. Przedsiębiorca nie może w żaden sposób odmówić przyjęcia reklamacji, jeżeli nie wynika to wprost z przepisów."
"Przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. Taka sytuacja ułatwia złożenie reklamacji, gdyż to przedsiębiorca musi udowodnić, że wada powstała z winy konsumenta."
https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jmuhha: jak będzie wypełniony list przewozowy to tak. Tylko zaznacz to przy zamawianiu kuriera że odbiór będzie na portiernii
- 1
- 2
Mirki, kurierzy normalnie w piątek pracują? Bo coś zostało mi wysłane i nie wiem czy będzie na piątek.
#kurier
#kiciochpyta
#kurier
#kiciochpyta
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jaki kurier ma niebieski panel do śledzenia przesyłek? Dostałem screena z numerem przesyłki, ale nic więcej xD
#kurier
#kurier
Wie ktoś czemu osobie której wysłałem paczkę nie dostała awizo?
#poczta #pocztapolska #kurier #kurierzy #kiciochpyta
#poczta #pocztapolska #kurier #kurierzy #kiciochpyta
źródło: comment_12KbIQoGtXmo5LgaAYZKRg1RlE8JbMKW.jpg
Pobierz@BroWarPolskaS1337: bo listonosz był dupkiem.
- 1
@BroWarPolskaS1337:
Jak był podany nr telefonu, to awizo może przyjść SMS-em.
Jak był podany nr telefonu, to awizo może przyjść SMS-em.
Przesyłka zakupiona przez Allegro wczoraj o 9 w Lublinie. Dostarczona odbiorcy w Warszawie dzisiaj o 11.
#pocztapolska MASTER RACE.
#kurierzy #kurier #polska #pocztex
#pocztapolska MASTER RACE.
#kurierzy #kurier #polska #pocztex
źródło: comment_9l7qDplw6SRFYJ35nHGKk8xEC6DXt1Ts.jpg
Pobierz@Opornik: Wiele zależy od tego, którą drogą leci przesyłka. Także nie wiemy, że PP jest szybkie jak kurier, bo po prostu takie nie jest. Wystarczy że trafi do któregoś z WERów i może tam sobie leżeć dniami, a nawet z tydzień potrafi. Inną już sprawą jest doręczyciel końcowy, który zwykle jest po prostu listonoszem i dostarcza listy/paczki jak chce. No i jeszcze ta niedawna zmiana czasu dostawy Paczka48. Swoją drogą



























#aliexpress #kurier #aircraftboners
źródło: comment_RuXzWimsdyPLvOFasfWXfE7RJecJaCUA.jpg
Pobierz@Kulturalny_Jegomosc90:
dlaczego uwazasz, ze gosc, ktory zarabia kilka razy wiecej niz ty, zapomnial wyladowac, a nie polecial zgodnie z planem?