Pany kupiłem iPhone SE, przyszedł do mnie ubezpieczona paczka i się okazało ze jest żółta plamka w lewym górnym rogu tak jakby się klej wylał pod ekran mimo to wszystko działa. Sprzedawca zapewnia ze go nie z jego winy i ze ma zdjęcia ze stanu chwile przed wysyłka ja zreszta tez mam nagranie jak otwierałem paczkę. Tak jak wspominałem paczka była ubezpieczona u dhl, co w tej sytuacji zrobić? #iphone
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo Mirki mam pytanie
Sasiadka mojej ciotki chce wyslac paczke do Niemiec i ciotka mnie prosila, żebym jej sprawdził.
Znalazłem, że tak będzie najtaniej
https://www.kurierem.pl/przesylki-zagraniczne-Niemcy-kurier-DPD-transport-drogowy-export,1733777.html
I mam tylko takie pytanie do Was bo na DPD sie nie dodzwonie: czy można zostawić tę paczkę do odebrania przez kuriera w punkcie DPD i wysłać też na adres punktu DPD w Niemczech?
#kurier #logistyka xD #kiciochpyta moze #
Naturmensch - No elo Mirki mam pytanie
Sasiadka mojej ciotki chce wyslac paczke do N...

źródło: comment_J6k5UOsSlzqnvsRvZk3G21IDBRtH5LjT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naturmensch: Zostawić pewnie możesz, ale gorzej z dostawą do punktu. Taką opcję ma UPS na furgonetka.pl - dostawa i odbiór w UPS Access Poincie, wybierasz taki punkt UPS w Niemczech i przynajmniej wiesz gdzie zostawią.
  • Odpowiedz
#dpd #kurier
2018-10-31 22:53:50 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD NCS
2018-10-31 16:48:00 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KTW

Mam pytanie jak to możliwe że paczka która ma jechac do mnie na Dolny Śląsk wyruszyła w droge po całej Polsce niczym Odyseusz :D z Katowic trafiła do NCS czyli do Strykowa ? Aż sie boje co bedzie nastepne kuźwa Łancut pewnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zamówiłem kuriera przez parcelABC (DPD) mieli odebrać paczkę ode mnie dziś od godziny 14-18. Czy jest możliwość anulowania tej usługi? (opłacona) Zależy mi na czasie i mogę ją prywatnie z kimś posłać jeszcze dzisiaj. Przesyłka miała być DE->PL
#kurier #pracelabc #kichiopyta #cozrobic #dpd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak to teraz jest reklamacją uszkodzonego przedmiotu?
muszę spisywać jakieś protokoły z kurierem czy to pozostaje już w kwestii sprzedającego?
wczoraj dotarła do mnie przesyłka, która okazała się uszkodzona - samo opakowanie jest OK i nic na to nie wskazywało, że jest uszkodzona
#allegro #przesylki #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sebool12
"Rękojmia jest ustawowo uregulowanym sposobem dochodzenia roszczeń. Przedsiębiorca nie może w żaden sposób odmówić przyjęcia reklamacji, jeżeli nie wynika to wprost z przepisów."

"Przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. Taka sytuacja ułatwia złożenie reklamacji, gdyż to przedsiębiorca musi udowodnić, że wada powstała z winy konsumenta."

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli w mailu jest napisane że kurier będzie między 13 a 15 to rzeczywiście będzie w tych godzinach czy jak mu się będzie podobało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kurier #dpd #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, kurierzy normalnie w piątek pracują? Bo coś zostało mi wysłane i nie wiem czy będzie na piątek.
#kurier
#kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whatever_: tylko powiem ci miałem lekką sraczkę, bo pudło było wgniecione, pewnie na magazynie gdzieś ktoś coś przyłożył. Ale na szczęście w całości dotarło
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki kurier ma niebieski panel do śledzenia przesyłek? Dostałem screena z numerem przesyłki, ale nic więcej xD
#kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opornik: Wiele zależy od tego, którą drogą leci przesyłka. Także nie wiemy, że PP jest szybkie jak kurier, bo po prostu takie nie jest. Wystarczy że trafi do któregoś z WERów i może tam sobie leżeć dniami, a nawet z tydzień potrafi. Inną już sprawą jest doręczyciel końcowy, który zwykle jest po prostu listonoszem i dostarcza listy/paczki jak chce. No i jeszcze ta niedawna zmiana czasu dostawy Paczka48. Swoją drogą
  • Odpowiedz