Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Jeśli koszulki bez herbu, to tylko takie!

Czyli moda w Bundeslidze.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
365
Wałęsa: orzełka usuniemy za 20 lat
Niedługo będziemy mieć sztandar i znaki europejskie, ale jeszcze tego nie mamy. I dlatego do tego momentu musimy przywrócić orła. Za dwadzieścia lat zrobimy, co zrobiliśmy dzisiaj - skomentował Wałęsa.
z- 167
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1628
Tym razem kompromitacja Adidasa. Co jedni, to lepsi...

Adidas chciał zagrać na nosie firmie Nike. Wypuścił koszulki reprezentacji Polski, ale... pomylił godło! Wziął to stare, komunistyczne...
z- 142
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Lato dla : Przestańcie wmawiać ludziom, że decyzja zależy od jednej osoby

- Znajdziemy takie rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Sprawa zostanie rozstrzygnięta w najbliższych dniach - mówi w rozmowie z nami prezes PZPN, Grzegorz Lato, pytany o brak orzełka na strojach reprezentacji Polski.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Siła tradycji - Turcy mają takie same stroje, co 80 lat temu
I z godłem na p----i.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Koszulki z nadrukami - Pomysł na biznes

Pamięta aby zażądać od grafika wykonującego projekty umowy przekazującej autorskie prawa majątkowe do wzorów. W przeciwnym razie możesz mieć problemy w przypadku kiedy grafiki okażą się plagiatem lub trafisz na nieuczciwego wykonawce, który odsprzeda projekty także innym osobom.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Dziś PZPN zabierze głos ws. nowych koszulek

Dziś PZPN zabierze głos ws. nowych koszulek - RMF24.pl - Jeszcze dziś PZPN ma wydać oświadczenie w sprawie strojów reprezentacji Polski - dowiedział się reporter RMF FM Kuba Wasiak. Nowe koszulki, na których zamiast godła jest logo reprezentacji, wywołują protesty kibiców.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
Idealne koszulki dla starwarsowej pary:)

Tytuł mówi wszystko;) Prosty, ale genialny pomysł.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Oficjalny hymn Euro 2012

Polaku, nie wydawaj pieniędzy, na produkty PZPN bez orła! Polacy czekają na przedsiębiorcę, który wyprodukuje koszulki / repliki ale z wielkim orłem na 1/3 k...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1093
Nike walczyło z PZPN o orła!

Producent strojów reprezentacji Polski walczył o orła na koszulkach! Jak dowiedział się Fakt, przedstawiciele koncernu Nike od czterech miesięcy namawiali władze Polskiego Związku Piłki Nożnej, by na koszulkach znalazło się godło narodowe. Niestety bezskutecznie.
z- 111
- #
- #
- #
- #
376
Rozłam w PZPN. Orzełek wróci?
Delegaci z Dolnego Śląska chcą przegłosować na zjeździe powrót orła :-)
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
14
Kabaret pod wyrwigroszem - nowe koszulki reprezentacji

http://mma-attack.org.pl/ http://e-pzg.pl/ http://post4u.pl/
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
źródło: comment_mDBuhrYgVNoQcbVMgqGXhXzA4hLdS7kM.jpg
Pobierz542
Lato: przecież to godło schodzi na psy!

Prezes w końcu się wypowiedział na temat nowych koszulek reprezentacji.
z- 100
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Druga fala propozycji koszulek na Euro. Ciąg dalszy wzorów od kibiców

"Projekty, które puściliśmy rano, patrząc na komentarze, wywołały furorę. Teraz z czystym sumieniem możemy napisać – te poniżej są może nie lepsze (to już pozostawiamy Waszej ocenie), ale na pewno bardziej abstrakcyjne. Wielu Czytelników wzbiło się na naprawdę wysokie poziomy..." od Weszło! :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1871
Zróbmy WYKOP EFEKT: Nie kupujemy koszulek!

Kręcina przyznał, że liczy na zyski ze sprzedaży nowych koszulek. PZPN twierdzi też, że 70% kibiców jest za koszulkami. POKAŻMY naszą siłę!
z- 101
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Wideo: Kibice "strajkują" przeciwko nowym koszulkom

Wczoraj o godzinie 17:00 piłkarze reprezentacji Polski przybyli na wieczorny trening na stadion Śląska Wrocław przy ulicy Oporowskiej. Na murawie przywitał ich olbrzymi transparent z napisem "Tradycja zobowiązuje, nowym strojom nikt nie kibicuje". Piłkarze z uśmiechem przyjęli inicjatywę kibiców...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
17
PZPN i nowe koszulki wyśmiane w szkle kontaktowym.
- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
399
PZPN: musimy się wyżywić. Kibic nie decyduje, co dobre :p

"... Musimy jakoś zarabiać..." Da się to jakoś skomentować ? Czy do "kozy" bez sądu
z- 73
- #
- #
- #
- #
- #
- #

źródło: comment_TJ2uiJ73FTA0ew1nmJjwOkQvsFiL45Gr.jpg
Pobierz