Hej Mirki, zechcecie wziąć udział w króciutkiej ankiecie na mój projekt z psychologii? Dotyczy ona tego, czy kierowcy z poszczególnych powiatów reagują negatywnie na kierowców z innych powiatów. Coś jak że Bydgoszcz (CB) nie lubi Torunia (CT) i vice versa. https://forms.gle/prRxq65Yo5M2jKts9

Celuję głównie w mieszkańców #dolnyslask, zatem pozwolę sobie zawołać miasta, ale odpowiedzi z całego kraju są mile widziane i też będą uwzględnione w projekcie.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozklad jazdy na dzis dla pieknego Dolnego Slaska ()

#protest we Wroclawiu rozpocznie się o godz. 17. - To jest Wojna! Wybierzmy się na spacer w okolice Rynku, około godz. 17. Trasę spaceru podamy w poniedziałek. Pospacerujmy razem. W odpowiednich odległościach, z maseczkami na twarzach, bo korona nie śpi! - podkreślają organizatorzy ze Strajku Kobiet, Młodych Razem, Partii Zieloni, Obywateli RP, Dolnośląskiego Kongresu Kobiet, Ostrej
J.....s - Rozklad jazdy na dzis dla pieknego Dolnego Slaska ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#protest we W...

źródło: comment_1603702345DFteDjqcLFUHs9pE6qRL6D.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#klodzko minieuroland zwiedzony, japonski ogrod za dusznikami tez.
Co w #klodzko warto zwiedzic jeszcze poza twierdza (i mam na mysli na razie samo klodzko) + jakas dobra szamka gdzies? Dzieki!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuwarek-mini W samym Kłodzku oprócz Muzeum Ziemi Kłodzkiej i kościołów już za bardzo nic nie ma, chyba że chcesz na dziko zwiedzić Owczą Górę. Jeżeli chodzi o jedzenie to polecam zapiekanki w rogu Rynku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Siemanko Mireczki, mam do was duza prosbe, mianowicie moj dobry kolega zrobil filmik promocyjny dla Ziemi Klodzkiej i potrzebuje WASZYCH GLOSOW. Wiem, ze jest tu troche mirkow z tych pieknych terenow, a dla mireczkow spoza terenu zapraszam do ogladaniecia i wizyty u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolega dopiero zaczyna, a jedna z nagrod jest aparat fotograficzny, ktory mu sie bardzo przyda.
Co do glosowania to: Ile Macie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś czy w nadchodzący weekend (14-16 sierpnia) da radę wejść do skalmego miasta (Adršpach). W ogóle czy atrakcje Kotliny Kłodzkiej będą dostępne (kaplica czaszek, jakieś punkty widokowe w Górach Stołowych).
#adrspach #czechy #kotlinaklodzka #klodzko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gilson: Byłem w Adsprach 2 tygodnie temu, wszystko było ok, tylko polecam jechać poza godzinami 11-13, my staliśmy 30 minut przed granicą w kolejce samochodów, bo wpuszczali dopiero jak określona liczba samochodów wyjechała ze skalnego miasta. Tłumy ludzi.
  • Odpowiedz
@p-skr No musisz wziąć pod uwagę górę i serpentyny mocne zakrety, ale asfalt jest dobry. Ze strony Stronia dużo domów weselnych, wypoczynkowych, które promują się właśnie pięknymi widokami. Jakbyś potrzebował jakiś zdjęć czy wskazówek służę pomocą (:
  • Odpowiedz