Wpis z mikrobloga

Idąc rano na pociąg do Kłodzka myślałem sobie, mało ludzi będzie bo i godzina raczej wczesna a i ta pandemia czy coś to ludzie w domach siedzieć będą. O Selerze! Jak bardzo byłem w błędzie - na peronie czarno od ludzi, cały pociąg zawalony ludźmi - większość z biegówkami pod pachą. Ciekawe czy dzisiaj smutne bagiety też będą przez megafon nawoływać aby zaprzestano niecnego procederu jazdy na sankach jak w tamtym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ogólnie to hejtuje całe życie PKP i zawsze uważałem, że pociągi to rak ale zarówno Pani w okienku jak i Pani kontrolerka ( konduktor ?) jakieś takie inne, miłe i uśmiechnięte - koleje dolnośląskie co wy tam ludziom dosypujecie do bidonów ??

#wroclaw #gownowpis #kolejedolnoslaskie #klodzko
  • 6
  • Odpowiedz
@poziomkathezajac w nienawiści do PKP, tak zostaliśmy wychowani. Jan Brzechwa pisał:

Żółw chciał pojechać koleją,
A koleje nie tanieją.
Żółwiowi szkoda pieniędzy.
– Pójdę pieszo, będę prędzej.

  • Odpowiedz
@karolinana: Ja odkąd pamietam zawsze uważałem, że pociągami to się bydło i węgiel wozi. Lata dojazdów na studia z miejscem premium stojącym koło zasranego kibla w intercity za 50 zł bo brak miejsc albo brakło wagonów mnie tylko w tym utwierdzały.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poziomkathezajac:

Ogólnie to hejtuje całe życie PKP i zawsze uważałem, że pociągi to rak ale zarówno Pani w okienku jak i Pani kontrolerka ( konduktor ?) jakieś takie inne, miłe i uśmiechnięte - koleje dolnośląskie co wy tam ludziom dosypujecie do bidonów ??


KD to nie PKP..
  • Odpowiedz
  • 0
@poziomkathezajac koleje dolnośląskie to inna jakość.

Co prawda jak wsiądziesz do pociągu który z okolic zwozi ludzi rano do pracy i szkoły do wroclawia to czujesz się jak sardynka, ale chociaż tabor w miarę świeży.
  • Odpowiedz