Mały update w sprawie projektu:

1. Przedstawienie pomysłu
2. Rozpoczęcie pierwszych prac

Chciałbym oficjalnie poinformować, że domena, którą zaproponował @WujekDoggi, czyli dadgejmerzy.pl została oficjalnie zarejestrowana! ( ʖ̯) Dlaczego nie ki-shak.com? Zrobiłem sobie na wszelki wypadek research jak to wygląda od strony prawnej i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mógłbym teoretycznie mieć z tego tytułu problemy xD O ile Ki-Shak jest oczywistą parodią nicku Kiszak, a parodia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś uważa, że oni nie zaczną lada moment prac nad 2+nk to jest niepoważny. Ludzie by ich zjedli. To aktualnie najważniejsza gra od nich zdecydowanie. Jeśli nawet remake 1 się nie zwrócił to tylko z powodu niekompetencji i złych decyzji w trakcie tworzenia #gothic remake, gdzie zostało przepalone w kij kasy, a nie z tego powodu, że się źle sprzedał. Dodatkowo warto zauwazyć, że #kiszak pobił osobę
alverini - Jeśli ktoś uważa, że oni nie zaczną lada moment prac nad 2+nk to jest niep...

źródło: Screenshot_36

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaminarii: o czym ty człowieku pieprzysz xD. z ciebie taki fan oryginalnego gotika jak z kiszki. co niby zrobili z budowaniem postaci? jakie bardziej "arkejdowo" (znasz ty w ogóle znaczenie tego słowa?), jak nie ma praktycznie róznic? jakie łatwiej, jak gothic 1 był przy minimalnym ogarze był absolutnym samograjem w którym tankowałeś wszystko mordą i oneshotowałeś, nawet na średnim nie jest łatwiejszy a masz jeszcze trudny. instang giveaway larperski tutaj
  • Odpowiedz
#kiszak

Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Lestka o piszczaku.

To jest własnie mental akolity. Nawet jesli jest skłonny do normalnej dyskusji i chce zobaczyć mityczne KONKRETY to po otrzymaniu ich i nawet przyznaniu racji i tak bedzie bronił guru. Owszem, macie racje ALE.... piszczak robi tez dobre rzeczy i c--j (no ciekawe jakie). I z tego co sie orientuje to zlo wcielone mammon nie miał nigdy wyroku
Vezz - #kiszak 

Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Le...

źródło: bonus

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiveekHere: Szczerze mówiąc to jeśli mamm0n jest złem wcielonym wyzywając typa i dając mu insta bana po czym wraca do grania, to czym musi być rumun, który zanim bana da to uwielbia sie pastwić nad kimś długi czas, doxować swoje ofiary jeśli te gdzieś piszą/nagrywają w necie i sie o tym dowie, podjudzając swoje małpy z czatu żeby przyłączyły się do linczu XDD? No raczej czymś gorszym niż płocki konfident.
  • Odpowiedz
#kiszak
Piszczak znowu ustawia vody na prywatne, rozpoczynamy zamykanie cyklu ludologa. Mozliwe, ze na swoim dzisiejszym p------------u kontentu juz wrocil do ustawien fabrycznych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak
Skąd się wzięło ze akurat Orunia? Ktoś na streamie powiedział, czy to śmieszek WYkopek baita zasadził?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak co jakiś czas wchodzę na kickstartera end of Eden i jakoś nie mogą przebić tej granicy 60k. Liczba wspierających wacha się między 307 a 310, aktualnie 308.
Tak jak już gdzieś pisałem, to 60k starczyłoby im na comiesięczną wypłatę 3333zl jednej osobie przez 18 miesięcy.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bujak: dla mnie ta zbiórka to jest jakiś wał. Naprawdę istnieje na świecie 300 osób, które z własnej i nieprzymuszonej woli, wpłaciły tam pieniądze, po tym co zostało im zaprezentowane do tej pory? Nie jestem w stanie tego pojąć rozumem.
  • Odpowiedz