Jeśli ktoś uważa, że oni nie zaczną lada moment prac nad 2+nk to jest niepoważny. Ludzie by ich zjedli. To aktualnie najważniejsza gra od nich zdecydowanie. Jeśli nawet remake 1 się nie zwrócił to tylko z powodu niekompetencji i złych decyzji w trakcie tworzenia #gothic remake, gdzie zostało przepalone w kij kasy, a nie z tego powodu, że się źle sprzedał. Dodatkowo warto zauwazyć, że #kiszak pobił osobę
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 31
źródło: Screenshot_36
PobierzJa czekam na end of eden remake
@kaminarii: o czym ty człowieku pieprzysz xD. z ciebie taki fan oryginalnego gotika jak z kiszki. co niby zrobili z budowaniem postaci? jakie bardziej "arkejdowo" (znasz ty w ogóle znaczenie tego słowa?), jak nie ma praktycznie róznic? jakie łatwiej, jak gothic 1 był przy minimalnym ogarze był absolutnym samograjem w którym tankowałeś wszystko mordą i oneshotowałeś, nawet na średnim nie jest łatwiejszy a masz jeszcze trudny. instang giveaway larperski tutaj
- 6
#kiszak
Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Lestka o piszczaku.
To jest własnie mental akolity. Nawet jesli jest skłonny do normalnej dyskusji i chce zobaczyć mityczne KONKRETY to po otrzymaniu ich i nawet przyznaniu racji i tak bedzie bronił guru. Owszem, macie racje ALE.... piszczak robi tez dobre rzeczy i c--j (no ciekawe jakie). I z tego co sie orientuje to zlo wcielone mammon nie miał nigdy wyroku
Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Lestka o piszczaku.
To jest własnie mental akolity. Nawet jesli jest skłonny do normalnej dyskusji i chce zobaczyć mityczne KONKRETY to po otrzymaniu ich i nawet przyznaniu racji i tak bedzie bronił guru. Owszem, macie racje ALE.... piszczak robi tez dobre rzeczy i c--j (no ciekawe jakie). I z tego co sie orientuje to zlo wcielone mammon nie miał nigdy wyroku
źródło: bonus
Pobierz@Vezz: Na czym polega niby bycie złem wcielonym jak Mamm0n? Że streamuje i wyzywa widzów którzy go prowokują? xD
@ActiveekHere: Szczerze mówiąc to jeśli mamm0n jest złem wcielonym wyzywając typa i dając mu insta bana po czym wraca do grania, to czym musi być rumun, który zanim bana da to uwielbia sie pastwić nad kimś długi czas, doxować swoje ofiary jeśli te gdzieś piszą/nagrywają w necie i sie o tym dowie, podjudzając swoje małpy z czatu żeby przyłączyły się do linczu XDD? No raczej czymś gorszym niż płocki konfident.
- 12
#kiszak
Piszczak znowu ustawia vody na prywatne, rozpoczynamy zamykanie cyklu ludologa. Mozliwe, ze na swoim dzisiejszym p------------u kontentu juz wrocil do ustawien fabrycznych
Piszczak znowu ustawia vody na prywatne, rozpoczynamy zamykanie cyklu ludologa. Mozliwe, ze na swoim dzisiejszym p------------u kontentu juz wrocil do ustawien fabrycznych
#kiszak pięknie siedzi na utkanej i sobie gierczy.
@Mistrzwstrzemiezliwosci: I czy nie mógłby tak cały czas?
- 5
@ActiveekHere: nie no musi wrócić i dać nam rozrywki
- 57
- 4
@Vezz: hmmm
- 14
- 29
- 0
#kiszak
Skąd się wzięło ze akurat Orunia? Ktoś na streamie powiedział, czy to śmieszek WYkopek baita zasadził?
Skąd się wzięło ze akurat Orunia? Ktoś na streamie powiedział, czy to śmieszek WYkopek baita zasadził?
- 11
#kiszak co jakiś czas wchodzę na kickstartera end of Eden i jakoś nie mogą przebić tej granicy 60k. Liczba wspierających wacha się między 307 a 310, aktualnie 308.
Tak jak już gdzieś pisałem, to 60k starczyłoby im na comiesięczną wypłatę 3333zl jednej osobie przez 18 miesięcy.
Tak jak już gdzieś pisałem, to 60k starczyłoby im na comiesięczną wypłatę 3333zl jednej osobie przez 18 miesięcy.
@Bujak: dla mnie ta zbiórka to jest jakiś wał. Naprawdę istnieje na świecie 300 osób, które z własnej i nieprzymuszonej woli, wpłaciły tam pieniądze, po tym co zostało im zaprezentowane do tej pory? Nie jestem w stanie tego pojąć rozumem.
@Bujak: spokojnie jeszcze Kiszula musi wpłacić 10 k
- 26
nawet Akinator zdaje sobie sprawę, że rumun słynie z obrażania gierek #kiszak
źródło: Bez tytułu
Pobierz#kiszak
Keeshack kiedy ktoś robi zdjęcie panoramy i przez przypadek jest na tym zdjęciu be like:
https://www.youtube.com/watch?v=GjQU-oO681I
Keeshack kiedy ktoś robi zdjęcie panoramy i przez przypadek jest na tym zdjęciu be like:
strzelali do mnie ze smartfonów, czułem pieczenie w odbycie
https://www.youtube.com/watch?v=GjQU-oO681I

@Jonasz-Kiszke-Mikke: czyli to jednak nie hemoroidy tylko ostrzał ze smartfonów
- 78

@ActiveekHere: xDDDDDDDDDDDDDDDD
- 53
#kiszak Akolici u Rumuna be like xD
Ludos, ludos xD
Ludos, ludos xD
źródło: 1000001865
Pobierz@Jazon: a ja coś napisałem o bronieniu Kiszaka? To jest ta twoja słynna inteligencja?

@Dragnipurake: Amanda robi jeszcze streamy?
- 32
#kiszak ludologiczna recenzja
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 o 11.11.23
Pobierz@WujekDoggi: Może i dmc jest pedalski ale przynajmniej nie kojarzy mi się z Choroszczą, tak jak gow odkąd znam czaczana
@xXxV4r3l5ExXx: no nie, jest jego prawdziwym ojcem natomiast artreus ma jeszcze jedno mitologiczne imię które się okazuje na końcu pierwszej części i to mogło komuś namieszać w głowie ale normalnie Kratosa to jest syn
- 3
źródło: 1000022291
Pobierz@Jazon: dokładnie, i to wszystko dlatego że obraził nam gierki, odbił dziewczyny na meetingach z widzami i zamieszkał w głowach rent free
źródło: wąs-ziemniaczany
Pobierz@Jonasz-Kiszke-Mikke: weź bo rzygnę
@Jonasz-Kiszke-Mikke: cwele






















1. Przedstawienie pomysłu
2. Rozpoczęcie pierwszych prac
Chciałbym oficjalnie poinformować, że domena, którą zaproponował @WujekDoggi, czyli dadgejmerzy.pl została oficjalnie zarejestrowana! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ Dlaczego nie ki-shak.com? Zrobiłem sobie na wszelki wypadek research jak to wygląda od strony prawnej i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mógłbym teoretycznie mieć z tego tytułu problemy xD O ile Ki-Shak jest oczywistą parodią nicku Kiszak, a parodia