• 4
Przecież równie dobrze możesz ot tak to napisać bez jakiekolwiek dowodu że tak było.


@MagicznyKarp: Twitch ma swoje bazy logów i ich boty dopasowują frazy, bardzo szybko by się połapali, że agreguje wiadomości z czatów

Jak to jest z yt, czy też jest tak restrykcyjny jak
  • Odpowiedz
a nie możesz generować anagramów z nicków ludzi i tym samym obejść te ich śmieszne rodo


@Trao: Jasne, że mogę, tylko że nicki użytkowników czatu same w sobie raczej nie mają aż tak takiej wartości dodatniej, głównie treść się liczy


@Eksagnem: chodzi chyba o to, żeby cenzurować same nicki, a wypowiedzi zostawić w orginale
  • Odpowiedz
Jeden cymbał co tu niby trolluje, bo on nie ogląda kiszaka i w ogóle nie wie kim jest, ale dziwnym trafem co 3 dni nowy wpis tu dodaje jak go to bardzo nie obchodzi w końcu ujawnił swoje prawdziwe oblicze i pisze jak typowy akolita xD. Smutne, że kiszakowcy tak bardzo się wstydzą swojego guru, że muszą uciekać się do kłamania, że go nie znają, żeby mieć pretekst do obrażania ludzi, którzy
Trao - Jeden cymbał co tu niby trolluje, bo on nie ogląda kiszaka i w ogóle nie wie k...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trao: "Gry, które są sukcesem komercyjnym zazwyczaj spłacają się po kilku dniach od premiery", totalna bzdura, to skrajnie rzadki przypadek, szczególnie w segmencie A i AA, które nie mają takiego budżetu na marketing. Ostatnio nawet szukałem z ciekawości statystyk na ten temat, może w wolnym czasie się nimi podzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ktoś mi wyjaśni co tu się stało?Jakiś błąd youtuba?Czy Paweł Paczul ogląda Kiszaka?Może matrix mi się zepsuł xd


@rolek2145: Nie, youtube się nie zepsuł. Po prostu swojego czasu wszyscy cisnęli bekę z niego i wielkich ludologów pewnie Paczul obejrzał o co chodzi i teraz mu się co jakiś czas wyświetla to w algorytmie trochę tak jak piosenki na przykład.
  • Odpowiedz
@d4wid: tworzenie leków jest proste, za pół roku wydaje szczepionkę na raka. Trzeba wyjaśnić te leniwe beztalencia z bigpharmy.
Normalnie dobierasz składniki i potem sobie suwaczkami ustawiasz kurację
  • Odpowiedz
@Paroleiro: on jest takim zajebistym pro graczem, jak jego piesek ekspertem od MGSow, przeciez tego hipokrytę by mikrocypek poskladał w wiekszosc tytułów xD
chlop wyuczyl sie jednej, dwóch gierek i wielki elo gracz, a w każdym innym tytule kaleczy albo gra z jakimiś ułatwieniami. pfff
  • Odpowiedz
Coś czuję, że magii loda może nie być, ludzie wycofują wpłaty z kickstartera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kilka dni temu jak sprawdzałem to było 310 backerów i ponad 58k, teraz jest 308 i 57 647zł.

Jest jeszcze taki myk, że kickstarter wysyła na 48h przed końcem powiadomienie do obserwujących kampanię, że jest ostatnia szansa na wpłatę, ale nie wydaje mi się, aby wielu ludzi to przekonało.

#endofeden
MathLord - Coś czuję, że magii loda może nie być, ludzie wycofują wpłaty z kickstarte...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 171733

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MathLord:
Gdy kampania bedzie sie konczyc to young kuc bedzie spamował gniotami na jewtuba i kolejnymi "update'ami" tego scamu ktore wiecej rozwalą niż naprawią bo to bedzie ostatni moment na naciągnięcie frajerów
  • Odpowiedz
Niesamowicie mnie bawi, że wąsaty wampirek się tłumaczył, że on nigdy by nikogo nie zdradził, bo jest to czyn nieakceptowalny społecznie.
No okej, ale pobicie kogoś w parku też takim czynem jest, więc jak to w końcu?

Jakby nie był mendą i patusem to łatwiej byłoby uwierzyć, że nie jest zdolny do zdrady, ale po tym co odstawia przez całą swoją "karierę" to jednak nasuwają się inne wnioski.

#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dragnipurake: Czy zdradził czy nie zdradził to mi to lata, ale przykre jest że według wielu widzów kiszaka każdemu się w życiu zdarzy przyłożyć obcej osobie w parku bez powodu.

Ciekawe kto wpoił kiszakowi takie zasady, że możesz komuś zrobić krzywdę (pan artur,aureliusz) ale jak potem z nim porozmawiasz i przypuszczalnie zmanipulujesz i on ci poda rękę to masz czyste papcie.
  • Odpowiedz
  • 6
Ciekawe kto wpoił kiszakowi takie zasady, że możesz komuś zrobić krzywdę (pan artur,aureliusz) ale jak potem z nim porozmawiasz i przypuszczalnie zmanipulujesz i on ci poda rękę to masz czyste papcie.


@ActiveekHere: Pewnie z domu wyniósł z relacji z rodzicami.
  • Odpowiedz
tja, powysyłałem ludziom updaty jeżeli chodzi o stan ich budyneczków czy nagrobków. Przy okazji jeżeli czyta to właśicciel maila zaczynającego się od y9p9wp99*@Privaterelay.appleid.com co tu użył aby się ukryć na gamefound, to niech się odezwie, bo brak z nim kontaktu, a inaczej nagrobka (i klucza do gry!) nie będzie xD
  • Odpowiedz
Ej ja się zaczynan gubić w tym uniwersum
#kiszak jest serio jakimś deweloperem czy ogólnie pracuje przy tworzeniu gier? Myślałem że on tylko pobił bezdomnego i p------i głupoty.
Pytam serio
TakaJestPrawada - Ej ja się zaczynan gubić w tym uniwersum
#kiszak jest serio jakimś ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakaJestPrawada: szybkie tldr;

Chłop miał projekt "szakal" którym sie podcieral przy dramce z typiarą, którą robiła w game devie, a którą zwolnili w ramach masowych zwolnień - on się tam z nią siłował, twierdzac ze tworzenie gier to nie jest taka trudna rzecz i ze masa ról w firmach jest zbędna i w ogóle pa, ja z ziomkami robimy Szakala.

Po czasie okazalo sie (sam sie wsypał) ze w momencie w
  • Odpowiedz
#kiszak Powiem tylko tyle, długo nie trzeba było czekać żeby wyciągnął prywate (tutaj Mkwadratodcast), no cóż ale za to pokazał jak przepraszać, xD

komentuje dalszą część filmu Merry Simpsonowski, gdzie analizowany jest 2 post Pchla Buda na temat instant gaming.
Kiszak oburza się że autor postu napisał, że na stronie ubisoft instant nie jest oficjalnym dystrybutorem. Bo przecież takie media expert, media mark itp też nie są wpisane i czy to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MagicznyKarp: prawda jest taka, że instant to nie kradzione klucze. Jakby tak było to hurtowo były by one cofane z kont. Kiedyś ta narracja była prawdziwa, przy aferze g2a, ale już to od dawna nie prawda. Sama takich kluczy kupuje hurtowo można powiedzieć. W większej ilości przypadków są to klucze do bety, klucze z humbli, klucze kupione w innych krajach.
  • Odpowiedz
#kiszak zaraz wrzucę "grubszy" post, bo to, to jest pikuś

reaguje na film Merry Simpsonowski "Kupując taniej... OKRADASZ TWÓRCÓW? Jest AFERA o Instant Gaming 💀"
Tak jakby co, to na samym początku który sobie pozwoliłem wyciąć, mówi że pracował w takiej kluczykarni i mówi to wszystko z roli eksperta, w późniejszej części też o tym mówi tak jakby co.
Kiszak mówi że obecnie nie da się ot tak kupić na premierę klucza do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MagicznyKarp:

Pajeet my son, masz dwie przeciwstawne opinie na temat źródła pochodzenia kluczyków Steam. Którą z nich uważasz za bardziej wiarygodną?:
- tą wyrażoną przez dyrektora kreatywnego, który pracował nad takimi grami jak Witchfire, Painkiller, Bulletstorm
- tą wyrażoną przez jakiegoś mitomana rumuńskiego xdddd

inb4 może faktycznie być tak, że oboje mają trochę racji, bo co innego omawiać temat w kontekście kluczykowni in general, a co innego mając na uwadzę
  • Odpowiedz
ale on sobie prawie w żadnej nie radzi xD natomiast świetnie radzi sobie w p---------e kocopołów i wylewaniu jadu.


@TomcioPalushek: Pamietam czasy poczatkow aktualnej spolecznosci Heroes 3 w Polsce. Tam sie dowiedzialem, kto to jest Kiszak, bo byl jednym z pierwszych streamerow H3. Gosc opowiadal, ze jak beda zorganizowane mistrzostwa Heroes to on na lajcie albo wygra albo bedzie mega wysoko, bo on te gre na wylot zna. Wtedy pojawilo
  • Odpowiedz