• 4
@WujekGraczyk maluje jakieś mieszkanie zarządzane przez agencję, stoi puste z miesiąc albo dłużej bo wysłali mi zapytanie o nie już dawno. Widziałem się tylko z kimś kto klucze zostawił. Niedaleko jakiś geszeft otwarty mają z żarciem na wynos i ekspresem więc mogę tu siedzieć bezpiecznie.
  • Odpowiedz
Cześć #kawa czas na #kawatime.

Przychodzę po opinię i poradę, na co dzień pijam Lavazza qualita oro. Dla mnie jest po prostu dobra. Cena ok, łatwo dostępna no i prawie wszystkim smakuje. Raz na czas pijam Red Brick od square mile - dla mnie ta kawa to jakieś kawowe niebo, niestety w Polsce dostępna kiepsko dodatowo ceny dość wysokie. Może jest ktoś kto podpowie mi co warto
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daredevil944: wejdź na coffedesk, kup jakąkolwiek mieszankę do espresso z Polskich palarni - coffee labu, Javy, hayb... ;) Kawy z SQM to warto było ściągać do Polski 8-9 lat temu, teraz mamy dość rodzimych palarni wysokiej jakości.
  • Odpowiedz
@daredevil944: Z próbami będzie ciężko, bo ale 250g szybko schodzą.
tu masz zestawy po 100g: https://www.aromatkawy.com/en/15-syrups
w roastains masz opcje kupienia próbek: https://www.roastains.com/pl/p/Probka-kawy-Skomponuj-swoj-zestaw-probek-wybierajac-je-z-listy/231
obecnie w javacoffee masz -15% na zakupy z kodem JAVAWDOMU, a kawki są super. https://javacoffee.pl/pl/13-kawa
jeśli jesteś z wawy coffeelab za free dostarcza kawę do mieszkania: https://coffeelab.pl/kategoria-produktu/kawy/
  • Odpowiedz
@morskie_szepty: ja używam najczęściej frencha dla wygody, bo mogę sobie zrobić cały dzbanek na pół dnia, ale czasem też robię tak że do środkowej komory kawiarki razem z kawą wrzucam przyprawy - smak korzenny jest delikatniejszy, ale też wyczuwalny. Miód też spoko, ale staram się ograniczyć cukry. :) Anyż dodaje szczególnej barwy smakowej, więc mocno polecam.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow - wbijajcie na Wspieram lokalny biznes: KRAKÓW po totalny win-win: lokalne biznesy oferują zniżki i dostawy do domu, a Wy pomagacie Waszym ulubionym kawiarniom, cukierniom, kwiaciarniom i fryzjerom przetrwać te ciężkie czasy. Na przykład taka Dobra Palarnia Kawy daje kodzik PIJELOKALNE na -10% i dowozi za darmoszkę do domu - jak zamówiłam dziś o 15:30, tak o 16:40 mogłam się już sztachnąć czekoladowo-orzechową kawką :3

Nie znalazłam podobnych grup
S.....n - #krakow - wbijajcie na Wspieram lokalny biznes: KRAKÓW po totalny win-win: ...

źródło: comment_15852417254dVon8X0Mn8urBFqZAcx8T.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach