Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Na razie!
źródło: comment_1585737712bVZIlzgJW9SeNIFT86K0Mb.jpg
Pobierz@WujekGraczyk maluje jakieś mieszkanie zarządzane przez agencję, stoi puste z miesiąc albo dłużej bo wysłali mi zapytanie o nie już dawno. Widziałem się tylko z kimś kto klucze zostawił. Niedaleko jakiś geszeft otwarty mają z żarciem na wynos i ekspresem więc mogę tu siedzieć bezpiecznie.
- 2
@kaosha: w sensie dopiero wstałeś? xD
Cześć #kawa czas na #kawatime.
Przychodzę po opinię i poradę, na co dzień pijam Lavazza qualita oro. Dla mnie jest po prostu dobra. Cena ok, łatwo dostępna no i prawie wszystkim smakuje. Raz na czas pijam Red Brick od square mile - dla mnie ta kawa to jakieś kawowe niebo, niestety w Polsce dostępna kiepsko dodatowo ceny dość wysokie. Może jest ktoś kto podpowie mi co warto
Przychodzę po opinię i poradę, na co dzień pijam Lavazza qualita oro. Dla mnie jest po prostu dobra. Cena ok, łatwo dostępna no i prawie wszystkim smakuje. Raz na czas pijam Red Brick od square mile - dla mnie ta kawa to jakieś kawowe niebo, niestety w Polsce dostępna kiepsko dodatowo ceny dość wysokie. Może jest ktoś kto podpowie mi co warto
- 1
@daredevil944: wejdź na coffedesk, kup jakąkolwiek mieszankę do espresso z Polskich palarni - coffee labu, Javy, hayb... ;) Kawy z SQM to warto było ściągać do Polski 8-9 lat temu, teraz mamy dość rodzimych palarni wysokiej jakości.
@daredevil944: Z próbami będzie ciężko, bo ale 250g szybko schodzą.
tu masz zestawy po 100g: https://www.aromatkawy.com/en/15-syrups
w roastains masz opcje kupienia próbek: https://www.roastains.com/pl/p/Probka-kawy-Skomponuj-swoj-zestaw-probek-wybierajac-je-z-listy/231
obecnie w javacoffee masz -15% na zakupy z kodem JAVAWDOMU, a kawki są super. https://javacoffee.pl/pl/13-kawa
jeśli jesteś z wawy coffeelab za free dostarcza kawę do mieszkania: https://coffeelab.pl/kategoria-produktu/kawy/
tu masz zestawy po 100g: https://www.aromatkawy.com/en/15-syrups
w roastains masz opcje kupienia próbek: https://www.roastains.com/pl/p/Probka-kawy-Skomponuj-swoj-zestaw-probek-wybierajac-je-z-listy/231
obecnie w javacoffee masz -15% na zakupy z kodem JAVAWDOMU, a kawki są super. https://javacoffee.pl/pl/13-kawa
jeśli jesteś z wawy coffeelab za free dostarcza kawę do mieszkania: https://coffeelab.pl/kategoria-produktu/kawy/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@morskie_szepty: ja używam najczęściej frencha dla wygody, bo mogę sobie zrobić cały dzbanek na pół dnia, ale czasem też robię tak że do środkowej komory kawiarki razem z kawą wrzucam przyprawy - smak korzenny jest delikatniejszy, ale też wyczuwalny. Miód też spoko, ale staram się ograniczyć cukry. :) Anyż dodaje szczególnej barwy smakowej, więc mocno polecam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@czlowiek_z_molibdenu: popróbuje Twoich polecanych smaków.
- 6
- 3
@kapuczina_corki_somsiada: pozdrawiam znad kubeczka czarnej kawy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ArtystaProgramista: mmm, smakówa Mireczku
@legitny_kocur: a ja do każdego słodkiego napoju muszę coś zjeść,po prostu tak mam.
@kapuczina_corki_somsiada: @pani_doktor_od_arszeniku: dziś życie w czerni i bieli
źródło: comment_1585478829YPlxBRkdARkfTnpTt1PrCI.jpg
PobierzSzukam ekspresu do kawy. Widzę, że na mikro polecane są Siemens serii EQ.6 i Melitta Passione OT. Cena podobna, dlatego się zastanawiam... Doradzcie proszę
#ekspresdokawy #kawa #kawatime #zakupy
#ekspresdokawy #kawa #kawatime #zakupy
@boobass: passione ot ma tylko możliwość przyrządzenia jednej mlecznej i 2 czarnych
- 1
Ok. Dziękuję bardzo za pomoc. Biorę Melittę najbardziej pod uwagę
Tak w ogóle:
https://boardgamearena.com
https://boardgamearena.com
- 7
@kapuczina_corki_somsiada: Bardzo grzeszę, słodząc?
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jmuhha: Moim zdaniem Anatol jest lepszy.
Witam i o zdrowie pytam. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#dziendobry #kawa #kawatime #muzyka #muzykaelektroniczna #90s
#dziendobry #kawa #kawatime #muzyka #muzykaelektroniczna #90s

#krakow - wbijajcie na Wspieram lokalny biznes: KRAKÓW po totalny win-win: lokalne biznesy oferują zniżki i dostawy do domu, a Wy pomagacie Waszym ulubionym kawiarniom, cukierniom, kwiaciarniom i fryzjerom przetrwać te ciężkie czasy. Na przykład taka Dobra Palarnia Kawy daje kodzik PIJELOKALNE na -10% i dowozi za darmoszkę do domu - jak zamówiłam dziś o 15:30, tak o 16:40 mogłam się już sztachnąć czekoladowo-orzechową kawką :3
Nie znalazłam podobnych grup
Nie znalazłam podobnych grup
źródło: comment_15852417254dVon8X0Mn8urBFqZAcx8T.jpg
Pobierz@Snuffkin: Namówiłeś :D
Jutro bedzie u mnie
Jutro bedzie u mnie
Komentarz usunięty przez autora
@kapuczina_corki_somsiada dziękuję, postoję ;-)
- 10
- 5
- 2
@pigoku: z wiekiem człowiek zdaje sobie sprawę, że jednak nie jest niezniszczalny
W KUKBUKU znajdziecie krótki artykuł o akcji polskich palarni #pijelokalne.
My, jako jedna z nich, zachęcamy do kupowania kawy u polskich producentów.
https://kukbuk.pl/
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #ecommerce #warszawa #biznes #media
My, jako jedna z nich, zachęcamy do kupowania kawy u polskich producentów.
https://kukbuk.pl/
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #ecommerce #warszawa #biznes #media
@kapuczina_corki_somsiada: GurłaAaAaAAa :O
@kapuczina_corki_somsiada czy to jest ten słynny botoGz?























#kawatime
źródło: comment_15857405144ZV1N3sCw3ficROZQGDb12.jpg
Pobierz