Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3

@kaosha: Na ten moment absynt to zwykły bimber, tylko wyjątkowo podły w smaku. Regulacje UE zezwalają na dopuszczalne stężenie tujonu - substancji psychoaktywnej zawartej w piołunie, będącym bazą absyntu - w wysokości 10 mg/1 kg substancji. A absynt dawnych lat dobijał do 260 mg tujonu na kilogram...
źródło: comment_1587558657B5uJI0Ew38rqtOYa7M23n2.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@COFFEEPLANT: piłabym ją z Tobą.
- 2
ej zrobmy jutro e-spotkanie, taka mirko-kawa gdzies miedzy 9 a 10 rano
robimy wtedy kawe i fote i pijemy razem i kazdy pisze ze kawa mu smakuje
#kawatime #kawa #sugestia #propozycja moze admini dodadza to do belki ?? #wykop
robimy wtedy kawe i fote i pijemy razem i kazdy pisze ze kawa mu smakuje
#kawatime #kawa #sugestia #propozycja moze admini dodadza to do belki ?? #wykop
- 0
@thanksforthesupport: wiem, bo już sprawdziłam
@scully tak te dni mijają, jobla idzie dostać
W tym przedziale myśle xaoleo jak trochę więcej to mym54.
@kurazjajami: Polecam to fajny młynek za te pieniądze.
- 4
coffee break Arszenikowa pic rel
- 3
@WujekGraczyk: @SnowFox: phi, to ja idę do Arszenikowej pić kawkę... o ile znów czegoś nie wysadzi xD
źródło: comment_1587381172yAcM97uLpMwSg9SAE6jAjk.gif
Pobierz- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Kawy po cesarskim cięciu. Nie chciały za bardzo same z siebie opuszczać osłonek. @magnes125 przekonała mnie żebym im pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz powinny już zacząć żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ogrodnictwo #rosliny #kawa #kawatime
źródło: comment_1587331165WTtJ0wteFo9MLJthGGoHHJ.jpg
Pobierz- 0
@vincii89: Zamawiałem sobie różne nasiona i przy okazji wziąłem żeby sprawdzić czy dam sobie z nią rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@SnowFox: na działce ziemia to pustynia
@kapuczina_corki_somsiada: Nie ma to jak rozmowa z kimś na poziomie :D Mnie jest łatwiej się skupić jak mówię do siebie i ułożyć myśli
- 0
Witam wszystkich kawoszy,
chciałabym kupić swój pierwszy #ekspresdokawy. Budżet to +/- 2500 zł. Szukam czegoś w pełni automatycznego. W oko wpadl mi Saeco Xelsis SM7480/00 (w promocji łapie się w widełkach).
Mircy macie może jakieś inne sensowne propozycje w tym budżecie?
#kawa #ekspres #kawatime
chciałabym kupić swój pierwszy #ekspresdokawy. Budżet to +/- 2500 zł. Szukam czegoś w pełni automatycznego. W oko wpadl mi Saeco Xelsis SM7480/00 (w promocji łapie się w widełkach).
Mircy macie może jakieś inne sensowne propozycje w tym budżecie?
#kawa #ekspres #kawatime
@WqwertyM Nie kupuj żadnych Saeco ani Philipsów z pojemnikiem na mleko - sam używam od dwóch lat i bardzo żałuję zakupu. Pojemnik stwarza dużo kłopotów. Zdecydowanie natomiast mogę polecić ekspres o którym wspomina kolega @jaceks653. Korzystamy z niego w pracy, w odniesieniu do Philipsa/Saeco dużo lepiej spienia mleko, a sam system spieniania dużo łatwiej jest utrzymać w czystości.
- 0
@gybek Saeco Xelsis SM7480/00 i jestem zadowolony:)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@balatka pozdrawiam
źródło: comment_1587267729Z7GqqAmGaiPUl6qAvWpTKW.jpg
Pobierz@balatka: dumnej i bogatej polski xD
@kapuczina_corki_somsiada: Te kucyki tak znakomicie komponują się z kształtem twarzy tej laski, tworząc idealny trójkąt równoramienny że aż chciałbym by ten dzień również taki był.
@kapuczina_corki_somsiada: Zacząłem bo polecono mi na mój stres ( ͡° ͜ʖ ͡°) nooo i zacząłem od podstaw a teraz staram się poprawiać swoją gibkość i elastyczność, z którą byłem zawsze na bakier
- 1
źródło: comment_15871423353mEAFRWu1L3jLTHj05yHQt.jpg
PobierzWaszym zdaniem
- Pianka prestiżu 65.2% (15)
- Kawowy podziw 34.8% (8)
@kapuczina_corki_somsiada: no elo
źródło: comment_1587121586SYy3BXVA6W63STmnbIyb4t.jpg
Pobierz- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















#kiciochpyta #pytanie #kawa #kawatime
źródło: comment_1587591667cJArNWGmjS9XSVLnPli7LP.jpg
Pobierz