#karasmierci #kara #zbrodniarzewojny #zbrodnia #wiezienie

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego tak chętnie ludzie mówią o kuli w łeb itp. przecież kara śmierci dla zainteresowanego kończy wszystko. Co to jest za kara?

Dla mnie kara to cierpienie do naturalnej śmieci. Przykładowo te słynne kamieniołomy, albo siedzenie w jednoosobowej celi bez absolutnie żadnych wygód.

Dziękuję za ewentualny odzew.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgadzam się, też mnie to zawsze zastanawiało. Ew. System jak w Japoni, gdzie skazaniec do dnia śmierci nie wie czy dziś umrze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach