Wpisz w tytule przelewu do kumpla "za dobrego lodzika", dowiedz się za parę dni, że podał numer konta rodziców... (。ヘ°)

#j-----e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DownmiaN: Kocham swoją rodzinę(wiem, to nie modne na wypoku), ale kto siedzi przy wigilii dłużej niż do 22? Potem jest czas dla znajomych imho
  • Odpowiedz
chyba wybrałem zły moment na założenie konta... teraz ludzie myślą, że jestem zakopywarką #j-----e
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach