Wiem że większość tego co przerobione z #ivona jest kiepskie, ale tę parodię lubię ;D #wladcapierscieni #lotr
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 8

konto usunięte
- 2
@uchate: te 6 lat wydaje się wiecznością na YT
konto usunięte
- 3
@Sergeant_Matt_Baker: może to?


@zgaS:


Mirki, sprawa jest. Przygotowują prezentację w AE, jednak natknąłem się na problem lektora. Jeszcze jakiś czas temu IVONA była dostępna w ramach płatności za znaki - teraz trzeba kupić soft i odnawiać licencję na głoś co roku... dziwna strategia. Już lepsza by była subskrypcja jak jest np. w Adobe. Czy jest jakiś serwis umożliwiający generowanie dobrej jakości głosu lektorskiego w sieci? Płatny, bezpłatny - obojętnie. Do użytku komercyjnego.
http://www.ivona.com/?tk=O7iX7Wzjvb
#aftereffects
http://www.ivona.com/?tk=O7iX7Wzjvb
#aftereffects
- 0
@urzad-skarbowy: Pff, i co gorsza licencja nie pozwala na generowanie głosów dla firm trzecich - http://www.ivona.com/pl/studio/licencja/ - co za bzdura, to jak jako wykonawca mam to zrobić? Firmie zlecającej prezentacje mam kazać wykupić soft za ponad 3k zł do 1 prezentacji? Kpina.
- 1
Troche gimbusiarski humor, ale jakże kultowa przeróbka filmu na bazie gry Gothic ;) Kontynuacja alternatywna GalaAnonima była jeszcze lepsza. I pomyśleć, że niedługo ta przeróbka będzie miała już 8 lat, kiedy to machinimy z Gothica panowały na Polskim jutubie.
#gimbyznajo #gry #gothic #ivona
#gimbyznajo #gry #gothic #ivona
źródło: comment_VjAfwtxkyb602hdgusc8slOmX1SeXVMK.jpg
Pobierz- 4
- 2
#mozg #syntezatory #ivona
Czy mogę pozwać @Jariii za to że wszystkie jego komentarze czytam głosem war doctora ? :) Takie moje #firstworldproblems ale ile jeszcze potrwa zanim to co mi się samo generuje (ale bez wyłącznika) będzie oferowane jako opcja w menu filmu.
Czy mogę pozwać @Jariii za to że wszystkie jego komentarze czytam głosem war doctora ? :) Takie moje #firstworldproblems ale ile jeszcze potrwa zanim to co mi się samo generuje (ale bez wyłącznika) będzie oferowane jako opcja w menu filmu.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@jigsaw96: dzisiaj też było czytane - akurat zauważyłem to już po dodaniu tego wpisu

- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@adi997: odświeżone. No, to prawda - gdy oglądałem 6 lat temu, to tarzałem się po ziemi :P


Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
6
Ivona mówi po rosyjsku

Znany syntezator mowy firmy założonej przez dwóch Polaków, a sprzedanej w tym roku grupie Amazon.com prezentuje nowy głos, już osiemnasty. Tym razem rosyjski.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#amazon szuka pracowników w Polsce ( #gdynia ). Dokładniej rzecz biorąc niedawno przejęta przez Amazon #ivona, no ale jednak ;)
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-4-edycja-targi-pracy/
#programowanie #cpp #kindle #c
http://pracait.com/aktualnosci/programista-cc-4-edycja-targi-pracy/
#programowanie #cpp #kindle #c
Komentarz usunięty przez moderatora
@sens: tego się właśnie obawiałem ;/
#ivona to jest jedena z lepszych przeróbek z wykorzystaniem ivony http://www.sadistic.pl/panek-i-jego-kreatyna-vt186352.htm



















