Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papasanbaba: Przede wszystkim chciałbym się odgrodzić od piaskowych łoboloblobloblo "ludzi".

Ciekawe czy nie byłoby problemu z organizacją takiej akcji.
Dokładnie tak jak Węgry, które rozłożyły na swojej granicy.
Bo mogłoby się okazać, że straż graniczna się przyczepia czy coś.
  • Odpowiedz
The Muslims are never happy!

They're not happy in Gaza.
They're not happy in Egypt.
They're not happy in Libya.
They're not happy in Morocco.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak mnie w-----a wyłączanie komentarzy pod artykułami o uchodźcach, nawet na tak niszowych portalach jak naszemiasto.pl gdzie wrzucili jakiś artykuł "Więcej wiedzy - mniej strachu", ja p------e.

#uchodzcy #islamizacja #islam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fnatyr: Są merytoryczne komentarze w internecie, takie też były w znalezisku, które wykop usunął. Blokując komentarze lub usuwając całe znaleziska, gdzie są mądre głosy spycha się ludzi, którzy mają coś do powiedzenia poza internet. A potem lament, że internet to dno. A nawet jeżeli ktoś napisze zwykłe "nie chce ich", to powinien mieć do tego pełne prawo.
  • Odpowiedz
@Nirguna:

usuwając całe znaleziska

Widocznie mieli powód.

gdzie są mądre głosy spycha się ludzi, którzy mają coś do powiedzenia poza internet.

Być może są, ale większość jest taka jak widać.
  • Odpowiedz
Ciekawy jestem, czy ONR będzie w stanie zrobić z imigrantami coś takiego jak Finowie (szacun!). Te marsze to jest przecież kretyństwo, bo rząd ma na to w------e, a tylko blokują ulice.
Ale jak znam to policyjne państwo, to się skończy tak jak zawsze: zjedzie się połowa polskiej milicji, podjadą z armatkami wodnymi i strzelbami na kule gumowe, które potrafią zabić (vide: http://goo.gl/GbzDpp ), ONR i Spółka powyrywa kostkę brukową, jakiś policjant może
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie możemy na nietolerancję muzułmanów odpowiadać tolerancją.

W islamie Chrześcijanie i Żydzi muszą płacić specjalny podatek Dżizja. Natomiast ateiści to najgorsze ścierwo. W 13 krajach muzułmańskich ateizm karany jest śmiercią.

Proponuję ustawowo traktować muzułmanów jak najgorsze ścierwo. I generalnie zrobić jakąś regułę na takie agresywne ideologie. Propagowanie nazizmu jest przecież zabronione.

Osoby
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofiel: Spokojnie, to tylko meczet ruchu Ahmadijja. W takim Pakistanie nie uznano ich nawet za muzułmanów i prześladuje się ich tam do dziś. Zarówno prawicowcy jak i dżihadyści cieszą się z tego faktu, dla obu tych grup to wrogowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz